Як відкрити перукарню з нуля – з чого почати

17.07.2017 - 08:05 | Категорія: Сфера послуг

Перукарський салон матиме клієнтів в будь-який час року, а це означає, що бізнес в цьому напрямку беззастережно стане прибутковим і буде приносити дохід. Єдиним нюансом в питанні «як відкрити перукарню» полягає в тому, Що потрібно правильно підібрати кількість і напрямок послуг, що б перукарня могла повною мірою задовольнити потреби кожного клієнта.

Перукарський салон не буде зайвим ні в одному місті, адже якщо подумати, то саме слово перукарня уособлює чергу, а якщо є черга, значить, є попит, з яким конкуренти не можуть впоратися, тим більше під час свят, коли всім жінкам потрібні зачіски і чоловікам хороші стрижки.Перукарський салон матиме клієнтів в будь-який час року, а це означає, що бізнес в цьому напрямку беззастережно стане прибутковим і буде приносити дохід. Єдиним нюансом в питанні «як відкрити перукарню» полягає в тому, Що потрібно правильно підібрати кількість і напрямок послуг, що б перукарня могла повною мірою задовольнити потреби кожного клієнта.

Перукарський салон не буде зайвим ні в одному місті, адже якщо подумати, то саме слово перукарня уособлює чергу, а якщо є черга, значить, є попит, з яким конкуренти не можуть впоратися, тим більше під час свят, коли всім жінкам потрібні зачіски і чоловікам хороші стрижки.

Як відкрити перукарню – з чого почати?

Перукарня це найчастіше невеликий салон, який надає послуги з догляду за волоссям, і існують чотири види перукарських, які діляться за вартістю послуг та їх кількості:

Перший вид – це невелике приміщення на 2 – 3 людини, в якому працюють перукарі – універсали;

Вузькоспеціалізована перукарня обслуговує тільки жінок, чоловіків або дітей;

Перукарський салон 3 види надає не тільки догляд за волоссям, але також і супутні послуги (манікюр, педикюр);

Перукарський салон 4, люкс класу, виявляється ті ж послуги що і 3 клас, проте в ньому використовується виключно дороге обладнання і фахівці з великим стажем роботи.

Найважливішим плюсом перукарського салону є постійна потреба населення в послугах догляду за волоссям, але крім цього є й інші: невелике приміщення для оренди і маленький штат співробітників.

Крім плюсів, як і у всіх інших, бізнес напрямках існують і мінуси, а в даному випадку вони полягають в тому, що у перукарських салонів вузький спектр послуг, однак згодом, при грамотному підході можна розширити бізнес і надавати послуги масажу або чогось подібного. Другий, і найголовніший мінус – це плинність кадрів, проте з цим так само можна боротися, шляхом відбору цінних співробітників і підвищення їм заробітної плати.

Відкриття бізнесу на перукарні є розумним кроком для бізнесмена, адже незважаючи на те, що перукарських салонів на даний момент багато, конкурувати серед них досить легко. Таке спостереження дозволяє зробити висновок, що повернути гроші, витрачені на відкриття перукарні, буде досить просто і швидко, а при сильному бажанні можна легко вирости зі звичайного салону до салону краси і надавати вже більший перелік послуг.

Скільки коштує відкрити перукарню – скільки потрібно грошей?

Приблизно можна розрахувати витрати на перукарський салон за 1 рік:

Витрати на бухгалтерію за 1 рік складуть близько 80 000 рублів;

Залежно від міста, і розташування в самому місті приміщення може коштувати від 200 000 тисяч рублів і 20 000 000 рублів, однак не потрібно купувати, простіше і дешевше орендувати;

Заробітна плата персоналу потрібно розглядати окремо для кожного міста;

Вартість обладнання для невеликого перукарського салону становить близько 200 000 рублів;

Природно реклама дозволяє зробити хороший старт, і приблизні витрати можуть скласти близько 30 000 рублів.

Доходи від перукарні безпосередньо залежать від кількості співробітників, наприклад, якщо у Вас 1 перукар, то в день він буде приносити близько 500 рублів чистого прибутку що складе 15 000 рублів на місяць, однак якщо обладнати приміщення на 2 співробітників, то чистий прибуток буде порядку 1 150 рублів на день.

Як відкрити перукарню потрібного формату.

Перукарський салон так же ділиться за своїм форматом, які залежачи від того, наскільки велике приміщення і скільки послуг надає салон:

Маленька перукарня, в якій працює 1 -2 два співробітника в одному приміщенні.

Стандартна перукарня з відносно невеликою площею поділеної на 2 зали, в яких трудяться від 3 і більше співробітників.

У бізнесі перукарського салону не слід занурюватися в масштаби, для слід задуматися про якість простих перукарських послуг, а про глобальне потрібно думати потім.

Види послуг, які пропонують перукарські салони:

Різні стрижки, які діляться з вікової та статевої групі (діти, жінки, чоловіки);

Для жінок слід пропонувати фарбування волосся;

Так само часто приходять для колорування;

Сьогодні популярністю користується довготривала укладка волосся;

Іноді звертаються на хімічної завивки;

Багато хто починає розуміти, що постійно ходити з красивими волоссям не будуть і постійно ходять в перукарню для лікування і пожвавлення волосся;

Природно в передсвяткові дні буде величезна кількість відвідувачів для завивок зачісок і стрижок.

Вищенаведений список це лише саме стандартне що може запропонувати перукарня, проте через деякий час будь-який бізнесмен за того як відкрив бізнес на перукарні вирішить розширити справу і почне надавати додаткові послуги.

Як відкрити перукарню і що для цього потрібно?

Відкриття перукарні як будь-який інший бізнес вимагає аналізу ринку споживачів (хоча тут і так зрозуміло що споживачів багато, а точніше все) і природно конкурентів. Слід дізнатися про розташування найближчих салонів конкурентів, після чого скласти план, за яким можна порівняти результати й досягнення.

Найпопулярніше в сфері перукарських послуг це імена, і як не складно здогадатися імена власників салонів, а так само назви красивих квітів і іноземні слова. Але не варто надходити як все, слід подумати над оригінальністю назви салону.

Природно відкриття перукарського салону це бізнес і перше з чого слід почати це зареєструватися як юридична особа що б потім не виникло поблеем з податкової.

Як не потрапити в руки технагляду.

Для перукарського салону потрібен дозвіл технагляду, для чого їм потрібно надати наступний перелік документів:

Природно насамперед потрібно написати заяву;

Паспорт власника бізнесу;

свідоцтво про реєстрацію як підприємець;

У бізнесі з перукарні потрібно буде придбати касовий апарат, і надати в держ інспекцію підтвердження цьому;

І останнє – це договір на оренду приміщення.

Приміщення, незалежно куплене або орендоване має підходити під норми і технічні умови державної інспекції, і варто відразу підкреслити що на даному етапі (реєстрації) буде багато складнощів проте як зрозуміло з кількості перукарень все це можна подолати.

Приміщення перукарського салону: співробітники та обладнання.

Приміщення для відкриття бізнесу перукарських послуг слід шукати в спальних районах міста, і не потрібно намагатися пролізти в центр міста, де фактично ніхто не живе, а все тільки працюють.

При виборі конкурентних районів слід розраховувати, що при великій кількості перукарських салонів, доведеться почекати з початком прибутку і якщо початковий капітал не дозволяє довго перебувати на плаву під час конкуренції, то краще шукати менш конкурентні райони з великою кількістю жителів.

Перше на що подивляться відвідувачі це зовнішній вигляд перукарського салону, і тут їх потрібно брати за «живе», зробіть так, що б побачивши салон вони зрозуміли що саме у Вас їм буде затишно, а вже потім, коли вони залишаться, то ви повинні показати їм якісно обладнання яке є у Вашому перукарському салоні.

Останній етап формування бізнесу – це співробітники, і ось тут настає найголовніший момент, адже якщо є гарна вивіска, чудова обробка приміщення і найдорожче устаткування, в той час як співробітники підібрані неякісно, ??бізнес завалиться. Співробітників перукарського салону можна вибрати, орієнтуючись на два фактори: стаж і зарплата.

Природно якщо у перукаря великий стаж, і він вміє обслуговувати як дітей, так і жінок і чоловіків, йому доведеться платити більше, ніж простий випускниці перукарського училища.

На даному етапі слід вибрати пріоритет, але потрібно пам’ятати про те, що якщо у перукаря великий досвід, у нього буде більше постійні клієнтів, ніж у того, хто крім технічних знань ні на що не здатний.

До чого потрібно прагнути в бізнесі з перукарні.

Перукарський салон має великий прибуток від постійних клієнтів, які ходять виключно в нього, так крім стрижок багато приходять туди просто так, для отримання допомоги у свого улюбленого перукаря і вже безпосередньо на місці вирішуються що-небудь змінити. Висновок: потрібно прагнути до постійних клієнтів і вибирати тільки кращих співробітників.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.