Як відкрити масажний кабінет

05.07.2017 - 11:08 | Категорія: Сфера послуг

Одним з видів бізнесу приносить високий прибуток, при цьому не вимагає величезних витрат на його формування може стати відкриття масажного кабінету. Ви можете знайти і завантажити бізнес-план тут же. Як і у будь-якого іншого бізнесу у створення масажного кабінету є свої особливості. У минулому масаж можна було отримати тільки в медичних установах. На сьогоднішній день, для отримання дозволу та ліцензії на проведення таких видів масажу як антістессовий, релаксаційний, косметичний не потрібно і можна сміливо відкривати свою справу. Якщо звичайно не зв’язуватися з послугами мануальної терапії або інших видів уже медичних масажів. У цьому випадку вже доведеться звернеться до Міністерства охорони здоров’я.Одним з видів бізнесу приносить високий прибуток, при цьому не вимагає величезних витрат на його формування може стати відкриття масажного кабінету. Ви можете знайти і завантажити бізнес-план тут же. Як і у будь-якого іншого бізнесу у створення масажного кабінету є свої особливості. У минулому масаж можна було отримати тільки в медичних установах. На сьогоднішній день, для отримання дозволу та ліцензії на проведення таких видів масажу як антістессовий, релаксаційний, косметичний не потрібно і можна сміливо відкривати свою справу. Якщо звичайно не зв’язуватися з послугами мануальної терапії або інших видів уже медичних масажів. У цьому випадку вже доведеться звернеться до Міністерства охорони здоров’я.

Бізнес-план масажного кабінету.

Дозвольте представити вам приблизну модель бізнес-плану масажного кабінету. Дана інформація надається безкоштовно. Приклад бізнес-плану містить у собі інформацію і дані про те з якими ж статтями витрат ви зіткнетеся при відкритті та утриманні масажного кабінету.

Завантажити бізнес-план масажного кабінету

Однак слід відразу зазначити, що такий вид підприємництва розрахований на великі міста. Це пов’язано не тільки з великою кількістю потенційних клієнтів, але і з рівнем життя і потреб людей. У великих містах люди більше піклуються про себе і своє здоров’я.

Як відкрити масажний кабінет з нуля.

Давайте детально розглянемо з чим пов’язано відкриття масажного салону. Перш за все потрібно знайти підходяще приміщення. Для отримання дозволу відкриття даної справи від санітарно-епідеміологічної станції необхідно щоб приміщення відповідало наступним нормам розміщення. По-перше приміщення не повинно розташовуватися в підвалі. По друге в масажному кабінеті необхідна наявність сан вузла. По-третє слід враховувати що на 1 масажиста припадати не менше 8 кв. м .. Якщо ж в одному приміщенні необхідно розмістити робочі місця для двох працівників то його площа становить не менше 12 кв. м. Необхідність даного приміщення сьогодні обумовлена ??популярністю одночасного масажу (коли приходить пара чоловік / дружина, подруги).

В середньому для масажного салону вистачає 80-90 кв. м. З економічного боку найкраще створювати по місту кілька невеликих кабінетів, ніж один великий. Експерти вважають що відкривати масажний салон більше ніж на п’ять робочих місць фінансово недоцільно.

Наступним кроком стає підбір персоналу. До набору персоналу також є свої вимоги і норми. Фахівців необхідно набирати з масажистів із середньою медичною освітою, а так же сертифікатом фахівця, що дозволяє їм займатися даним видом діяльності. Це правило задають санітарно-епідеміологічні норми. Досвідчені підприємці рекомендують наймати універсальних масажистів, які професійно володіють європейськими і східними масажними техніками одночасно. Один і той же вид масажу швидко приїдається клієнтам, а маючи такого фахівця ви істотно розширите вид послуг, що надаються.

Зарплата масажиста складається з відсотка від вартості масажу і зазвичай дорівнює 30 відсоткам. Але хороший фахівець може зажадати її підвищення до 50 відсотків.

Ще одним необхідним елементом є придбання обладнання, меблів та інших необхідних предметів. Вам знадобиться придбати таку медичну техніку як масажні столи і кушетки. Не забуваємо про приймальну, тут необхідно розмістити диван і сойки. Для дотримання санітарних норм і в цілях гігієни, слід запастися чистими рушниками і пральною машиною. Щоб наш заклад повністю відповідало необхідним вимогам на стінах масажного кабінета – плитка або легко миються. У приміщенні кабінету раз на тиждень обов’язково проводиться профілактика та дезінфекція. В особливому журналі ведеться облік витрат дезінфікуючих засобів.

Самим основним і найбільш важливим етапом у відкритті масажного бізнесу буде оформлення документів. Хоча з 2011 року правила оформлення документів індивідуального підприємництва тепер значно легше, але все одно залишилися свої підводні камені. Статус індивідуального підприємця необхідний для сплати податків і легалізації справи. Для реєстрації в податковій службі необхідна особиста присутність. У деяких суб’єктах РФ не потрібно надавати звіт про діяльність вашого бізнесу до моменту його закриття. Врахуйте якщо ви захочете припинити діяльність масажного салону то вам необхідно буде отримати довідку в Пенсійному Фонді. Деякі Пенсійні Фонди відразу надають довідку в електронному вигляді в реєструючий податковий орган, але не всі. А значить вам доведеться по бігати.

За підрахунками експертів термін окупності масажного салону становить 6-7 місяців. Вже через 6-7 місяців прибуток складе 20-30 відсотків. Що б почати свій власний бізнес вам знадобиться відносно мала сума. З досвіду вже працюючих в даній сфері підприємців на відкриття салону вам знадобиться 290 тис. Рублів. У цю суму входять витрати на приміщення площею в 70 кв. м., на придбання двох масажних столів та персоналу складається з 4 фахівців. Роботу фахівців краще запланувати позмінно. Так само ця сума витрачається на ремонт приміщення, закупівлю меблів та інші витрати. Все це одноразовий витрата коштів.

Врахуємо і постійні витрати на оренду приміщення та оплату комунальних послуг. Ці витрати в середньому складуть 100 тис. Рублів. Масажисти отримують зарплату у вигляді відсотка з доходу від наданих послуг. В кінцевому рахунку вам необхідно мати близько 390 тис. Рублів. щоб відкрити свій бізнес в даній сфері. Плюс невелика сума вільних коштів, якщо виникнуть додаткові непередбачені витрати пов’язані з відкриттям. Дані витрати можуть виникнути протягом перших місяців роботи. Відкривши такий салон ви можете розраховувати на прибуток в розмірі 60000-90000 рублів на місяць.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.