Як відкрити манікюрний салон або кабінет

02.07.2017 - 22:53 | Категорія: Сфера послуг

Будь-яка молода дівчина завжди намагається доглядати за собою і бути самою неймовірною. Сьогодні дуже затребувані послуги з догляду за собою. Головне бути завжди доглянутою, чарівною, красивою. Макіяж дівчата наносять самі, так як до стиліста ходити і робити макіяж коштує не дешево, пофарбувати волосся можна і вдома, а ось догляд за ногами вимагає підходу іншого, саме в салоні. До речі кажучи, простіше з цієї причини відкрити свій манікюрний салон або кабінет, найняти людей і працювати в прибуток.Будь-яка молода дівчина завжди намагається доглядати за собою і бути самою неймовірною. Сьогодні дуже затребувані послуги з догляду за собою. Головне бути завжди доглянутою, чарівною, красивою. Макіяж дівчата наносять самі, так як до стиліста ходити і робити макіяж коштує не дешево, пофарбувати волосся можна і вдома, а ось догляд за ногами вимагає підходу іншого, саме в салоні. До речі кажучи, простіше з цієї причини відкрити свій манікюрний салон або кабінет, найняти людей і працювати в прибуток.

Попит на послугу буде завжди в моді, а ваші клієнти залишаться задоволені тим, що відвідали черговий салон краси і отримали приємний манікюр.

Що необхідно, щоб відкрити манікюрний салон або кабінет?

Потрібно стати для початку підприємцем. Далі потрібно вкласти кошти для початкового етапу роботи. Якщо є свій кошт прибутку для відкриття це прекрасно, а якщо немає, то нічого є варіанти отримання субсидії. Беріть кредит у банку або субсидію в центрі зайнятості свого міста. Не варто боятися кредитів, ваші витрати відновляться.

Далі подумайте про місце і офісі, в якому відкриєте салон. Найкращий варіант це міська площа, ринки, де є маса народу. Назву своєї манікюрного салону краще підносити як центр по догляду за шкірою, салон краси і т. п. Від місця оренди помощенія вартість змінюється. Визначтеся з кабінетом і обладнанням, але краще, якщо місце вже обладнано.

Для вибору приміщення визначайтеся з вибором площі. Близько 10 кв. м потрібно для одного майстра.

Щоб не виникало проблем обладнайте приміщення по всім нормам.

Приступаємо далі до покупки всього необхідного в роботі майстра. Меблі, дзеркала, приналежності для манікюру і так далі. Все можна замовити в інтернеті, так само придбати в оптових магазинах. Невеликий набір матеріалів включає не тільки меблі, але все крему, рушники, щіточки, пилки, лаки і т. д

У престижному салоні гостям запропонувати випити чай, кава, послухати музику, подивитися телевізор. Запис в хорошому салоні ведеться по телефону. Успіхом в роботі буде уважне ставлення до клієнта і приємне спілкування з ним.

У просуванні іміджу можна звернеться в рекламне агенство, ЗМІ, Інтернет. У перші дні відкриття варто запропонувати знижку відвідувачам, на свята дарувати невеликі подарунки і т. д. Загальна окупність бізнесу в складі трьох співробітником принесе бажаний прибуток протягом декількох місяців.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.