Як відкрити кабінет узд

08.06.2017 - 14:58 | Категорія: Сфера послуг

Нерідко сучасні лікарі для встановлення точного діагнозу вдаються до методів функціональної діагностики. Найпопулярнішим з них є УЗД внутрішніх органів. Адже метод не несе в собі ніяких больових відчуттів, дискомфорту і не вимагає особливої ??підготовки. Головним плюсом залишається його висока інформативність. Але, на жаль, перш ніж потрапити на прийом у звичайній поліклініці, необхідно пройти через нескінченні черги. Звідси і виникає потреба в приватних кабінетах УЗД.

Інструкція як відкрити приватний кабінет УЗД.Нерідко сучасні лікарі для встановлення точного діагнозу вдаються до методів функціональної діагностики. Найпопулярнішим з них є УЗД внутрішніх органів. Адже метод не несе в собі ніяких больових відчуттів, дискомфорту і не вимагає особливої ??підготовки. Головним плюсом залишається його висока інформативність. Але, на жаль, перш ніж потрапити на прийом у звичайній поліклініці, необхідно пройти через нескінченні черги. Звідси і виникає потреба в приватних кабінетах УЗД.

Інструкція як відкрити приватний кабінет УЗД.

Приступаючи до відкриття приватного кабінету, необхідно вирішити ряд питань, що виникають. Для початку визначте основний профіль і цілі. Як правило, пацієнти звертаються з різною патологією. Тому вигідніше профільованого на повному обстеженні організму. Для цього підійде ультразвукова установка експертного класу з трьома або чотирма різними датчиками.

Другим етапом буде вибір сканера. Якщо ви плануєте надавати діагностичну допомогу з виїздом на будинок, наприклад, нетранспортабельним пацієнтам, безумовно, необхідна портативна система УЗД діагностики. Однак не всі портативні апарати дозволяють проводити багатогранні і поглиблені обстеження. Найкращим варіантом, є придбання прогресивних новинок в сфері діагностики, наприклад, кольоровий доплер і датчик для 3D / 4D сканування. Саме таким обладнанням користується кожна поважаюча себе приватна клініка.

Найбільш важливим кроком є ??підбір кваліфікованого штату лікарів. Саме від них буде залежати реалізований потенціал, закладений в обладнання, і задоволення запитів кожного пацієнта. Тому кожен співробітник повинен мати сертифікат на здійснення даного виду діяльності.

Підберіть відповідне приміщення, віддаючи перевагу першому поверху. Безсумнівно, повинні бути дотримані всі гігієнічні умови, такі як вологість повітря, температурний режим і освітлення. При проведенні ремонтних робіт, приділіть особливу увагу обробці. Так як неминучі наступні багаторазові вологі обробки і дезінфікуючі розчини. Проведіть необхідні комунікації, не забуваючи при цьому про обов’язкові доповнення – туалет і раковину.

Зберіть необхідний перелік документів, попередньо ознайомившись з вимогами пожежної інспекції та СЕС. Потім зверніться в юридичну фірму, для реєстрації юридичної особи. Там же ви можете відкрити рахунок в банку і стати на облік у податковій інспекції. Як тільки будуть підготовлені всі документи, приступайте до ліцензії. Для цього необхідно звернутися до ліцензійного комітет.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.