Як відкрити електромонтажну фірму

07.06.2017 - 03:26 | Категорія: Сфера послуг

З точки зору законодавства, відкрити електромонтажну фірму те ж саме що і бригаду мулярів або штукатурів. І якщо Ви налаштовані на виконання серйозних і прибуткових замовлень, то слід вступити в саморегульовану будівельну організацію.

Як відкрити електромонтажну фірму з нуля.З точки зору законодавства, відкрити електромонтажну фірму те ж саме що і бригаду мулярів або штукатурів. І якщо Ви налаштовані на виконання серйозних і прибуткових замовлень, то слід вступити в саморегульовану будівельну організацію.

Як відкрити електромонтажну фірму з нуля.

Вам знадобиться:

– 4-5 електриків;

– Допуск до електромонтажних робіт;

– Реклама для залучення клієнтів (веб-сайт, оголошення, листівки).

Виберіть професійних електриків, які будуть на Вас працювати, і щоб допустить їх до електромонтажних робіт у них повинно бути вищу будівельну освіту та досвід в цій сфері не менше двох років. Для початку буде достатньо і 4-5 чоловік.

Підготуйте всі необхідні документи для саморегулівної будівельної організації. Потрібні будуть установчі документи Вашої фірми. Свідоцтво про освіту юридичної особи або ліцензія ІП, і документи, що підтверджують кваліфікацію всіх співробітників. Коли отримаєте офіційне підтвердження, для проведення електромонтажних робіт, Ви будете зобов’язані вести «білу» бухгалтерію і своєчасно сплачувати податки. Для цього краще найняти фахівця.

Підшукайте офіс для Вашої фірми. Бажано, щоб це був склад. Адже Вам треба буде зберігати матеріали і обладнання. І якщо Ваш бізнес буде вдало процвітати, то тоді можна буде задуматися про офісі ближче до центру міста.

Організуйте ефективне просування Ваших послуг на ринку. Знайдіть найдієвіший спосіб реклами. Дайте оголошення в друковані видання, розклейте оголошення в населених місцях міста. Не забувайте, залучення більшої кількості клієнтів і визначить результат Вашого бізнесу.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.