Як відкрити весільне агентство

04.06.2017 - 04:49 | Категорія: Сфера послуг

Агентство, що пропонує послуги з проведення весільних церемоній, цікаво тим, що воно займається повною організацією події. Відкрити таку справу нескладно, маючи навички організатора і невелику практику в проведенні даних заходів, важливий день в житті молодят можна зробити незабутнім.

Як відкрити весільне агентство з нуля.Агентство, що пропонує послуги з проведення весільних церемоній, цікаво тим, що воно займається повною організацією події. Відкрити таку справу нескладно, маючи навички організатора і невелику практику в проведенні даних заходів, важливий день в житті молодят можна зробити незабутнім.

Як відкрити весільне агентство з нуля.

Для початку Вам потрібно зареєструватися як ІП, в податковій інспекції за місцем проживання Вам дадуть інформацію про документах, які знадобляться для оформлення. Після отримання свідоцтва, Ви вже можете організовувати своє весільне агентство.

Потім потрібно визначитися, в якому приміщенні буде Ваш офіс. Бюджетним варіантом буде наймана квартира на першому поверсі якого-небудь будинку, або порожнє будову. Або, що ще простіше, можна все зустрічі з клієнтами проводити в ресторанах, це позбавить від зайвих витрат.

Наступним кроком буде набір співробітників. Найчастіше їх послуги потрібні в якийсь певний час, а не постійно, тому при укладанні договорів вказуйте в документах терміни роботи, умови оплати. Розмір гонорару, як правило, становить не більше 10% від повної вартості проведення заходу.

Укладайте договори з компаніями, які мають відношення до весільної тематики. Це можуть бути салони краси, різні кафе, ресторани, точки з продажу квітів, перукарні. Останнім часом все частіше користується попитом виїзна реєстрація, дізнайтеся у працівників РАЦСу, чи можуть вони працювати в даному напрямку, чи є у них досвід проведення виїзних церемоній одруження. Не зайвим буде запастися координатами професійних фотографів і відеооператорів.

Дуже важливо вибрати гарну тамаду, від неї на 50% залежить якість проведеного вечора і подальший Ваш успіх. Не зупиняйтеся на першому кандидата, бажано провести кілька зустрічей, подивитися їх варіанти проведення свята, сценарії і лише потім зробити остаточний вибір і укласти договір.

Можна спробувати укласти угоду з салонами з продажу весільної атрибутики: Ви їх рекомендуєте своїм клієнтам, а салони, в свою чергу, роблять їм знижку.

Для оформлення договорів Вам потрібно буде придбати папір, комп’ютер і різні письмове приладдя. Зробіть буклети в друкарні, візитки, подайте рекламу в ЗМІ. Прописуйте особисті дані Ваших клієнтів, вкажіть, що в разі невиконання якихось послуг, вони зобов’язані виплатити неустойку. Такі договори не потрібно завіряти нотаріально, достатньо підпису.

Закупити все необхідне для оформлення залів: наприклад, балони з гелієм, стрічки з тканин, бутоньєрки, прикраси на машину. Вам потрібно буде знайти музичний супровід. Як варіант можна запрошувати музикантів або використовувати самому комп’ютер для відтворення музики – все залежить від бажання замовника.

У такого бізнесу є ряд переваг:

– Немає особливих вимог до ліцензування;

– Спрощена система податків;

– Спостерігається позитивний рух на ринку (всі частіше для організації заходів люди звертаються до професіоналів своєї справи);

– Досить слабка конкуренція;

– Ймовірність постійного збільшення доходу за рахунок розширення послуг, що надаються в організації весіль.

Але є і недоліки:

– У весіль спостерігається сезонність (влітку весіль більше, ніж взимку);

– При роботі з організацією даних заходів немає поняття «вихідні дні»;

– Новизна бізнесу – багато людей не знають про такі послуги, тому потрібно багато займатися рекламою;

– Нереальність прямих продажів – досить вузький сегмент клієнтів, доводиться, подавши рекламу і уклавши договори з різними компаніями, сидіти в очікуванні замовлень.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.