Фотодрук на куртках і футболках

31.03.2017 - 02:16 | Категорія: Сфера послуг

Свій невеликий бізнес можна почати навіть з невеликого набору обладнання, яке присутнє практично в кожному будинку. Якщо ви проживаєте в місці, улюбленому туристами, то цілком можете почати такий бізнес як фотодрук на сувенірах. Хочу зауважити, що даний рід діяльності стає дуже популярним і затребуваним, Адже всім мандрівникам полювання забрати додому частинку того місця, де вони нещодавно побували, щоб дивитися на неї і згадувати прекрасні моменти відпочинку або ж просто поділитися ними з друзями. Такий вид доходу зможе щомісяця приносити вам від півтори тисячі доларів.Свій невеликий бізнес можна почати навіть з невеликого набору обладнання, яке присутнє практично в кожному будинку. Якщо ви проживаєте в місці, улюбленому туристами, то цілком можете почати такий бізнес як фотодрук на сувенірах. Хочу зауважити, що даний рід діяльності стає дуже популярним і затребуваним, Адже всім мандрівникам полювання забрати додому частинку того місця, де вони нещодавно побували, щоб дивитися на неї і згадувати прекрасні моменти відпочинку або ж просто поділитися ними з друзями. Такий вид доходу зможе щомісяця приносити вам від півтори тисячі доларів.

Самою нелегким завданням буде тільки вибрати місце, незаповнені конкурентами. Найкраще розмістити свій бізнес в величезному супермаркеті або в фойє готелю, так як туристи – досить-таки вдячна грунт. Ще ви можете спробувати співпрацювати з місцевими фірмами, наприклад з ЗАГСами, головне проявити свою фантазію.

З обладнання вам потрібно лише комп\’ютер, сканер і принтер, тому ваша бізнес точка може бути досить маленька, головне, щоб у ній було кілька столів або полиць для розміщення названої вище техніки.

Саме виробництво досить просто і не зажадає від вас більше 15 хвилин. Спочатку ви просто бажаєте сканувати фотографію, надану клієнтом, і друкується її на спеціальній термопленке, а потім, за допомогою праски, наносите на будь-яку поверхню.

Стартовий капітал складе до 1,5 тисячі доларів, на який ви зможете придбати комп\’ютер доларів за 800, сканер за сто доларів, кольоровий принтер близько ста доларів і термобумагу (10 доларів за 5 аркушів і оплатити оренду приміщення), не забудьте про білі футболки, фаянсові гуртки та інші сувеніри, на яких ви збираєтеся робити фотодрук. Ці витрати досить швидко окупляться (середня вартість сувенірної кружки – 300 рублів, футболки – 400 рублів).

Ні клієнтури подяки туристів, не забувайте про це. Зробіть свою продукцію оригінальною, не схожу на іншу, виберете підходяще місце і не скупіться на нові технології, тоді ви зможете розвивати свій бізнес і отримувати пристойний дохід.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.