Установка охоронних систем як бізнес

21.03.2017 - 19:50 | Категорія: Сфера послуг

Стартапери, які раптом захотіли зробити бізнес в сфері охоронних послуг, з’являються у них часто питання, приблизно такі: – Що доведеться виконати підприємцю початківцю, щоб відкрити свою справу по установці охоронних систем? – Як отримувати гроші на установці охоронних систем (установка датчиків відеоспостережень, пожежних систем).Стартапери, які раптом захотіли зробити бізнес в сфері охоронних послуг, з’являються у них часто питання, приблизно такі: – Що доведеться виконати підприємцю початківцю, щоб відкрити свою справу по установці охоронних систем? – Як отримувати гроші на установці охоронних систем (установка датчиків відеоспостережень, пожежних систем).

Увійти на ринок охоронних систем найпростіше складальним компаніям, такі компанії встановлюють камери спостереження і датчики. Тим більше в Європі, дані компанії вже отримують більший прибуток.

Біржа систем безпеки – визначення досить широке. Там беруть участь компанії, вони пишуть програми для створення компонентів в одне ціле, і ті хто роблять обладнання і перевозять його. Виробники цих систем інжинірингові контори, які працюють на тому, що виробляють технічне обслуговування і встановлюють. А далі вже з даними фірмами працюють покупці. У такому круговороті обертаються серйозні клієнти як Міноборони і директори заводів, ще й приватники: власники особняків і магазинів.

Самі купуються технічні засоби для охорони – це камери спостереження, установка сигналізації проти пожежі і злому.

Пультова захист.

Розповімо, як зробити так, щоб отримувати гроші на установці охоронних систем і при цьому не залишитися з нулем. Такий вид діяльності, в наші дні дуже популярний, як для ПП, так само і для звичайних людей. Ставити охоронця в свої будинки або квартири, де то за три долари на годину, дуже не вигідно. Краще підключити пультової сигналізацію! Даний об’єкт встановлюється в вашому домі, якщо відбуватиметься рух сторонніх, то за сигналом виїжджає група швидкого реагування.

Ні з ким не зрівняється в пультової охорони, буде позавідомча охорона (МВС). Поліція, за розрахунком спеціальних людей, займає близько 80 відсотків ринку цього. Ціна за місяць обслуговування охоронця в Московській квартирі, де не присутня цінних речей, буде коштувати 531 рубль. Плата за систему буде залежати від складності її установки, почнеться все від суми 20 000 рублів. Для осіб юридичних ціна буде різна, приблизно від 2-8 тисяч рублів. Зіграє роль тут чималу площу, де буде встановлюватися обладнання.

Можливість заробляти так само залишається і у приватного бізнесу.

На даний час доби За Москві охороняється квартир близько 200 000 тисяч. У Москві приблизно більше 10 компаній, які приймають виклики з об’єктів, в які встановлені сигналізації, далі вже посилають сигнал в потрібні інстанції. Якщо робити точку моніторингу, потрібно буде 100 000 тисяч доларів: один професійний пульт, які зможе приймати сигнали від 10 000 тисяч закладів, як по радіо-телефонного, так само по провідній лінії, обійдеться таке устаткування не менше 20 000 тисяч доларів.

Тому для приватної організації ЧОП, яка висилає співробітників по обмеженій території досить дорого. Саме тому на ринку зроблена така система, що не стільки контор ЧОП, виконують один план. А далі вони вже охоплюють достатньо велику територію. Ціни в даній сфері набагато вище.

Установка найлегшою системи в квартирі (будинку) з магнітним відкриванням дверей, датчиком руху і пультом контрольованим 2-м протокою передачі даних з 2-ма радіо-канальними брелоками обійдеться покупцеві в 18 000 рублів разом з установкою. Ще датчики руху (додаткові) і сенсори які попереджають про витоку води або виникнення пожежі, будуть коштувати ще в середньому 43 000 тисяч рублів.

В місяць йде для оплати фізичних осіб, це 1100-3200 рублів, а для офісів і підприємств набагато більше, від 6000-25000 рублів.

Як почати бізнес з установки систем охорони?

Потрібно сказати, що установка обладнання майже весь є цифровим, і потрібно буде встановлювати додаткові софта індивідуальні. Більше половини всього забезпечення програмного на ринку пристроїв охоронних, це Нашого виробника. Чесно, буває що в прості механізми виробництва імпортного, вже вставлений весь потрібний софт.

Встановити охоронні сигналізації на великий завод (під ключ) буде коштувати десь 500 000 – 1 000 000рублей, а для обслуговування і установки цього забезпечення потрібно буде 5-10% від цієї суми. Давай ті порівняємо: встановити відеоспостереження в котеджі або квартирі буде коштувати приблизно 8-12 тисяч рублів, в офісі десь 20 000 – 40 000 рублів.

Природно є такі покупці, які не хочуть собі звичайні демонстрації або запису інформації. Дуже важливо для них, щоб камера не тільки записувала, а й робила діагностику зображення. Така конструкція ІСС, дає оцінку того, що відбувається, вона дозволяє дізнатися номери, вирахувати людину, якщо камера побачила їхні обличчя.

Наприклад, відео камера для спостереження, дивиться на автостоянку і не може тримати в ракурсі все машини, а лише одну спеціально. Якщо до цієї машини почне підходити стороння людина, пристрій видасть сигнал тривоги.

Таку інтелектуальну схему, реально зробити таким чином, щоб їй управляли і записували інформацію певні особи. Тому охоронець, не зможе відключити камеру або видалити все записане на неї. Що дозволяє керуючому виконувати спостереження і контролювати свій персонал і служби безпеки.

Дані системи найчастіше встановлюють великі організації, де важко стежити за всіма співробітниками.

Так само, даного бізнесу дали оцінку фахівці і на сьогодні оцінили дуже вигідним і прибутковим бізнесом. Велика кількість організацій намагаються поєднувати 2 напрями – вільну установку панелей і датчиків і розробку софта. Так само буває що додають конфігурувати вигляді – торгове і підрозділ виробниче.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.