Тимчасові татуювання по дизайнам фрілансерів

07.03.2017 - 08:43 | Категорія: Сфера послуг

Наше постійне бажання відрізнятися від інших, бути найкрасивішим, є джерелом доходів для магазинів модного одягу, аксесуарів, прикрас та інших подібних речей. Висловом індивідуальності також допомагають послуги салонів краси зі своїми макіяжами, татуаж, пірсинг і всілякими стрижками і укладаннями. У цій же області працює і інтернет-магазин Dottinghill. На думку засновників, їх просування молодіжної культури дуже перспективний і недорогий спосіб «бути не таким як усі» і привертати до себе велику увагу. Діяльність компанії зводиться до виготовлення тимчасових татуювань, малюнок яких придумують дизайнери компанії, а також незалежні художники, які заробляють гроші, продаючи свої малюнки для створення тату.Наше постійне бажання відрізнятися від інших, бути найкрасивішим, є джерелом доходів для магазинів модного одягу, аксесуарів, прикрас та інших подібних речей. Висловом індивідуальності також допомагають послуги салонів краси зі своїми макіяжами, татуаж, пірсинг і всілякими стрижками і укладаннями. У цій же області працює і інтернет-магазин Dottinghill. На думку засновників, їх просування молодіжної культури дуже перспективний і недорогий спосіб «бути не таким як усі» і привертати до себе велику увагу. Діяльність компанії зводиться до виготовлення тимчасових татуювань, малюнок яких придумують дизайнери компанії, а також незалежні художники, які заробляють гроші, продаючи свої малюнки для створення тату.

Цей проект родом із Сінгапуру. Покупцеві пропонуються десятки чорно-білих і кольорових татуювань. Ціна одного зображення, яке пробує на шкірі всього кілька днів, коливається від 4 до 12 доларів (в набір входять дві однакові татуювання), а доставка здійснюється в будь-яку точку світу. Завдяки різноманітності картинок, людина будь-якої статі і віку може вибрати собі татушку «до душі», яка буде прикрашати його не гірше, ніж аксесуари або макіяж.

У Dottinghill є прагнення бути центром інтеренет-спільноти людей, які люблять використовувати тимчасові натільні малюнки. Так само компанія пропонує стати автором картинок, але якщо у самого малювати не дуже виходить, то можна стати споттер, який буде розшукувати в мережі цікаві і нові зображення для створення майбутніх тату. Найактивніші споттери отримують на свій рахунок на сайті премію в розмірі $ 50, але її, на жаль, не можна забрати готівкою, а можна тільки витратити.

А для тих, хто вміють малювати, самі можуть запропонувати свої ідеї для створення тимчасової тату. Щоб картинка увійшла в тираж прийнятих, вона має пройти випробування на потенційний інтерес покупців, який триває чотири місяці. Якщо малюнок прийнятий, то він проходить в стадію виготовлення татуювання, а творцеві нараховуються $ 50 на його рахунок в Dottinghill і $ 100, а то і більше, на особистий банківський рахунок. Також, компанія обіцяє додаткові гроші, якщо татуювання з його зображенням буде добре продаватися.

Проект має на меті Dottinghill – зробити тимчасові татушки частиною моди. Це дає людям можливість носити на своєму тілі симпатичні картинки або навіть високохудожні зображення. При цьому не треба морочитися про наслідки, які можуть виникнути при нанесенні справжнього татуювання. Ще відмінним підходом до створення такої продукції є використання в цьому, до речі, не самому витратному проект, креативних ідей народних мас.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.