Сучасна диспетчеризація

02.03.2017 - 19:42 | Категорія: Сфера послуг

Будь-яке сучасне приміщення передбачає наявність безлічі інженерних служб, таких як електропостачання, теплопостачання, водопостачання, відеоспостереження, охоронно-пожежна сигналізація та інші. Щоб якісно управляти цими системами проводиться автоматизація інженерних систем .

Впровадження систем диспетчеризації і віддаленого управління дозволяє оптимізувати, контролювати, забезпечувати безперервний моніторинг, управляти роботою всіх цих систем і устаткування. Основні завдання системи диспетчеризації, є:Будь-яке сучасне приміщення передбачає наявність безлічі інженерних служб, таких як електропостачання, теплопостачання, водопостачання, відеоспостереження, охоронно-пожежна сигналізація та інші. Щоб якісно управляти цими системами проводиться автоматизація інженерних систем .

Впровадження систем диспетчеризації і віддаленого управління дозволяє оптимізувати, контролювати, забезпечувати безперервний моніторинг, управляти роботою всіх цих систем і устаткування. Основні завдання системи диспетчеризації, є:

постійний контроль;

управління ними;

можливість зміни робочих параметрів пристроїв;

моніторинг показників;

можливість оперативно сигналізувати про нештатні ситуації.

Крім того, реалізація підсистем управління інженерними службами, що входять в систему диспетчеризації, як правило, виконувалася не одним підрядником. Фахівці фірми «Автономні технології» (autonomnoe. ru) в процесі реалізації проекту диспетчеризації об’єднають всі автоматизовані інженерні системи і приведуть всі проекти до спільного мережного рішенням.

Фірма «Автономні технології» розробила програму для можливості об’єднання всіх інженерних систем, яка дозволяє записувати всі сигнали, що надходять на пульт до диспетчера, і ділити їх за різними критеріями. Крім того, віддалений контроль і управління, можна реалізовувати і через інтернет, де весь функціонал ідентичний робочого місця диспетчера.

Диспетчеризація та її переваги для обслуговуючого персоналу і кінцевого споживача незаперечні:

скорочення чисельності персоналу, що веде технічний нагляд і експлуатацію;

зменшення витрат на техобслуговування і ремонт обладнання;

економія коштів на договорах з сервісного обслуговування, так як всі параметри будь-якого обладнання, що входить в систему, можна зафіксувати в будь-який зручний або необхідний момент;

підвищення надійності роботи всіх інженерних систем;

контроль над роботою системи, для оперативного виявлення та запобігання аварійної ситуації;

можливість розширити систему, доповнивши її новими автоматизованими інженерними системами;

можливість об’єднання декількох систем диспетчеризації;

істотна економія енергоресурсів;

інші, не менш важливі.

Електрична частина системи диспетчеризації та віддаленого управління, це те, що забезпечує безперервну роботу системи в цілому. І це є одним з основних пунктів у переліку найменуванні робіт по обслуговуванню.

Маючи колосальний досвід і висококваліфікованих фахівців в області розробки і впровадження автоматизованих інженерних систем, а також їх обслуговуванні, компанія «Автономні технології» надасть свої послуги з технічного обслуговування різних видів систем і устаткування, складності робіт і все це якісно, ??з гарантією, в мінімальні терміни , обумовлені із замовником. А постійна участь фахівців компанії в форумі автоматизації найкраще підтвердження їх кваліфікації.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.