Ремонт комп’ютерів і ноутбуків

02.01.2017 - 14:44 | Категорія: Сфера послуг

У народі ходить така думка, що фахівець (приватний) виконує всю потрібну роботу по ремонту і налаштування комп’ютерів і ноутбуків якісно, ??швидко і за невисокою ціною. І дуже часто це підтверджено на практиці. Вони знають всі тонкощі, про яких звичайні люди або новачки навіть не замислюються.У народі ходить така думка, що фахівець (приватний) виконує всю потрібну роботу по ремонту і налаштування комп’ютерів і ноутбуків якісно, ??швидко і за невисокою ціною. І дуже часто це підтверджено на практиці. Вони знають всі тонкощі, про яких звичайні люди або новачки навіть не замислюються.

Перший і найважливіший момент – це як би будете ставитися до клієнта. Майстри приватні, як прийнято, індивідуально працюють з кожним клієнтом, а вже пізніше у самих клієнтів з’являються свої майстри по ремонту. До того ж багато майстрів (приватні) виїжджають дуже часто прямо на будинок до клієнта. У такому випадки робота буде виконана в строк за домовленістю попередньої.

Для того що б працювати в такій діяльності потрібно зареєструватися як приватна особа (ІП). Це помітно спростити бухоблік і зменшити навантаження з податкової.

Надання послуги з ремонту комп’ютерів і ноутбуків.

Є кілька видів послуг: установка програмного забезпечення модернізація ПК, його настройка і діагностика та багато іншого.

Форматування жорстких дисків, Заміна деталей які необхідно замінити, позбавлення від вірусів, відновлення даних та оптимізація роботи комп’ютера – цю всю роботу виконують в майстерні.

У наш час відбуваються суперечки настройки програм, самі програми і для операційних систем. Фахівці, які досвідчені радять використовувати ці програми людям, які мають хороші навички у володіння комп’ютером.

Аналіз ринку.

Щоб робота давала тільки позитивний результат в короткі терміни, потрібно провести план по напрямкам, як:

– Рівень професіоналізму;

– Ваші конкуренти, їх негативні і позитивні моменти;

– Спектр послуг і рівень цін на послуги.

Вся ця інформація потрібна вам для прояснення всієї картини, новин ринку в місті по ремонту техніки. Не всі фахівці володіють інформацією, він і не зможе якісно проконсультувати людей, і тому не зможе мати заробіток хороший далі. До того ж якщо ви все добре знаєте, це допоможе вам зайняти вигідні позиції. Адже найголовніше в цій справі – наявність якісної та достовірної інформації.

Виробничий план.

І так, щоб зробити всю роботу вам потрібно невелике приміщення. 15-20 кв. м. вам цілком буде досить. Найкраще буде, якщо взяти приміщення в оренду. В цьому випадку ви зможете з економити. Просто якщо ви купите своє приміщення, воно буде окупатися на багато довше, та й вийде це все дорожче.

Поговоримо про обладнання. Вам потрібен буде комп’ютер з обладнанням, заздалегідь встановленим програмним забезпеченням, для проведення діагностики техніки на предмет збоїв і неполадок.

Припустимо, ви чудовий фахівець і у всьому самі розбираєтеся, то зайві робочі руки вам не знадобляться. І це буде вам плюсом, так як не доведеться платити зарплату співробітникам.

Фінансовий план.

Обговоримо так само витрата на організацію ремонтної майстерні, то коштувати вони будуть приблизно 180 000 рублей. Крім цього, потрібно не забувати про витрати на оренду приміщення, так само про покупку устаткування якісного, рекламу, додаткові доходи, комунальні платежі. І по всьому цьому і виходить ця сума.

Доходи.

І останнє що стосується доходу, в середньому, майстер по ремонту комп’ютерів заробляє приблизно – 50-70 тисяч рублів. Якщо так подумати і самим все підрахувати, то все що ви вклали окупитися приблизно за 5-6 місяців.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.