Прокат дитячих електромобілів

04.12.2016 - 10:12 | Категорія: Сфера послуг

Ця ідея пов’язана з прокатом дітей на електромобілях в міських парках культури і відпочинку, на морі, міських алеях. У сезон весна-літо дуже добре йде ця справа, адже малюки так люблять море і прокат на таких незвичайних атракціонах, як ролики, машинки і т. д. Найчастіше маленькі хлопці катаються по вихідних днях разом з рідними. Атракціони постійно зайняті малечею, яка катається, отримуючи заряд емоцій.

Розрахунок витрат і доходів.Ця ідея пов’язана з прокатом дітей на електромобілях в міських парках культури і відпочинку, на морі, міських алеях. У сезон весна-літо дуже добре йде ця справа, адже малюки так люблять море і прокат на таких незвичайних атракціонах, як ролики, машинки і т. д. Найчастіше маленькі хлопці катаються по вихідних днях разом з рідними. Атракціони постійно зайняті малечею, яка катається, отримуючи заряд емоцій.

Розрахунок витрат і доходів.

прибуток:

Прокат від 10 хвилин коштує приблизно 100 рублів, в рідкісних випадках 200. Електромобілі мають не однакову ціну, вони стоять пристойно, суми доходять і до 50 тисяч. В середньому якісна машина, коштує близько 10 тисяч.

Розрахуємо прибутковість бізнесу для самих мінімальних умов.

Наприклад, якщо вартість поїздки 10 хвилин коштує сто рублів, а парк працює приблизно 11 годин на день, то ось що вийде, в кінцевому рахунку, при завантаженні в 50 відсотків, сума виллється в три з половиною тисячі.

витрати:

Вартість оренди будівель обійдеться в 500 руб .;

Оклад продавця -750 рублів за день;

У день у вас піде приблизно 1300 рублів в середньому (округляємо суму).

Незважаючи на витрачену суму, з доходів, розрахунків та все інше ви окупиться через тиждень роботи в цілому. Звичайно ж тут є недоліки, як і в іншому бізнесі. Чесно кажучи., У великому мегаполісі місце для прокату знайти жахливо складно, навіть неможливо. Це все тому, що місця завантажені іншими атракціонами. А що, якщо організувати ідею в містечку, що не так вже й далеко від вас? У таких місцях куди більше місця для відпочинку.

Далі, давайте прорахуємо вартість прокату одного атракціону в НЕ великих містах. Строго за статистикою, малюків всього 10%, становить від дорослого населення, а майбутніх відвідувачів близько 10 тис.

Вкладення в справу:

покупка декількох атракціонів близько – 50 тисяч рублів

Автомобіль для покупок – 200 тисяч рублів;

Оклад продавця приблизно -800 руб.

Орендна плата за місце -500 рублів.

В кінцевому етапі витрати становлять близько 250 тис. Руб. А щодня близько 2000 рублів.

Прибуток від справи:

Прокат – 200 рублів.

Час – 10 хвилин, сто рублів.

Робота – близько 1-годин на день.

У день прибуток складе приблизно 15 тисяч, а якщо займатися справою постійно, суми будуть досягати величезних величин. Справа принесе вам прибуток і окупиться через місяць роботи безперервною. У теплі сезони ви будете отримувати мільйони, про які так давно мріяли.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.