Послуги спа відновлення після пологів

01.12.2016 - 04:14 | Категорія: Сфера послуг

Для кожної мами поява дитини на світ величезна радість. Найчастіше цю радість затьмарюють тяжкі будні перебування в лікарні. Компанія Go Home Gorgeous врахувала цю особливість і запропонувала молодим мамам послуги релаксації і швидкого відновлення прямо в лікарні, що рівносильно спа – салону.Для кожної мами поява дитини на світ величезна радість. Найчастіше цю радість затьмарюють тяжкі будні перебування в лікарні. Компанія Go Home Gorgeous врахувала цю особливість і запропонувала молодим мамам послуги релаксації і швидкого відновлення прямо в лікарні, що рівносильно спа – салону.

Різноманітність спа – процедур від Go Home Gorgeous дозволяють молодим мамам поліпшити свій стан в лікарні і виписатися в чудовому настрої і з запасом енергії для виховання малюка.

Скористатися можна такими послугами, як масаж голови і плечей вартістю в 60 доларів, класичний масаж тіла коштує 85 доларів, а весь післяпологовий відновлювальний комплекс обійдеться в 139 доларів.

Розслаблююча музика, ароматерапія, масаж, рушники з запахом евкаліпта, що сприяють поліпшенню кровообігу і глибокого дихання – все це перетворить звичайну лікарняну палату в справжній СПА Курорт.

Go Home Gorgeous також пропонує постбольнічное супровід після виписки, послуги денної та нічної няні малюкові. Причому, нічна няня приходить на роботу зі своїми постільними речами, нічною лампою і водою.

Послуги нічний няні обійдуться від 20 до 35 доларів на годину. Також можливо замовити масаж або сервіс з доставки покупок.

Компанія Go Home Gorgeous жертвує 3% виручки від своїх доходів на благодійність. Допомагають, хто потребує допомоги жінкам. У найближчих задумах збільшити кількість і географію своїх послуг і надати їх в Бостон, Чикаго і Лос Анжелес.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.