Послуги репетитора з єді

28.11.2016 - 02:17 | Категорія: Сфера послуг

Якщо, допоміжне до шкільної програми, підтягувати знання з репетитором по ЄДІ, це може виявитися додатковою гарантією сприятливою здачі ЄДІ і подальшого, успішного вступу до вищого навчального закладу. Наданням послуг репетиторства в свій вільний час, можуть займатисяне тільки вчителі середньої школи, а й багато викладачів ВНЗ. До кінця навчального року потреба в допомозі репетиторів зростає в рази, що дозволяє припустити наскільки прибуткова це ремесло. Широким попитом користуються як домашні педагоги з предметів шкільної прграмми по ЄДІ, так і вчителі англійської та інших мов. Як варіант, можна влаштовувати вдома групові заняття. Розцінки на академічну годину залежать від стажу і професійних якостей викладача, а також, в разі виїзд на будинок до підопічному, значення має відстань до його будинку і ціна може змінюватися в значних межах. Чим вище професійні навички викладача, тим більше гонорар за його послуги з репетиторства.

Витрати на створення цього бізнесу.Якщо, допоміжне до шкільної програми, підтягувати знання з репетитором по ЄДІ, це може виявитися додатковою гарантією сприятливою здачі ЄДІ і подальшого, успішного вступу до вищого навчального закладу. Наданням послуг репетиторства в свій вільний час, можуть займатисяне тільки вчителі середньої школи, а й багато викладачів ВНЗ. До кінця навчального року потреба в допомозі репетиторів зростає в рази, що дозволяє припустити наскільки прибуткова це ремесло. Широким попитом користуються як домашні педагоги з предметів шкільної прграмми по ЄДІ, так і вчителі англійської та інших мов. Як варіант, можна влаштовувати вдома групові заняття. Розцінки на академічну годину залежать від стажу і професійних якостей викладача, а також, в разі виїзд на будинок до підопічному, значення має відстань до його будинку і ціна може змінюватися в значних межах. Чим вище професійні навички викладача, тим більше гонорар за його послуги з репетиторства.

Витрати на створення цього бізнесу.

Щоб організувати успішну і зручну роботу, потрібно, для початку, обзавестися необхідною оргтехнікою, сюди слід включити комп’ютер, або краще ноутбук і принтер. В середньому вам доведеться витратити близько двадцяти п’яти тис. Рублів. Плюс витрати на установку інтернету, в межах двохсот – двохсот п’ятдесяти рублів. Добре буде придбати великий стіл, за яким легко можна розмітити чотирьох чоловік, а також зручні стільці, дошку і додаткову літературу.

Так вже вийшло, що сучасному репетитора доводиться бути одночасно організатором і виконавцем своєї діяльності. Необхідно складати розклад занять, грамотно відповідати на питання по телефону, вміти вселити клієнтові впевненість в успіху, використовувати правильно підібрану методику і багато іншого. Тобто репетитор і викладає, і сам підшукує клієнтів. На початковому етапі роботи особливо важливо задуматися про рекламу.

Крім оголошень в пресі та інтернеті, можливо, має сенс періодичне відвідування батьківських зборів. Найскладніше – це набрати перших учнів, не варто скупитися, для початку краще обмежитися і не перевищувати п’ять чоловік. Надалі, рекомендації ваших учнів та їх батьків стануть найдієвішою рекламою, звичайно, якщо ваше взаємодія буде плідним.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.