Послуги професійного фотографа

18.11.2016 - 17:45 | Категорія: Сфера послуг

Все більший попит сьогодні набувають послуги фотографів. Професійних фотографів все частіше і частіше запрошують на різні урочистості та свята. Це весілля і корпоративи, маркетингові заходи, дитячі свята та сімейні торжества, ювілеї та випускний, студійні зйомки і багато іншого. Кожен бажає зберегти радісні моменти на фотографіях і відео. Ринок фотопослуг перспективно розвивається і збільшує свої масштаби.

Як відкрити бізнес фотопослуги професійного фотографа.Все більший попит сьогодні набувають послуги фотографів. Професійних фотографів все частіше і частіше запрошують на різні урочистості та свята. Це весілля і корпоративи, маркетингові заходи, дитячі свята та сімейні торжества, ювілеї та випускний, студійні зйомки і багато іншого. Кожен бажає зберегти радісні моменти на фотографіях і відео. Ринок фотопослуг перспективно розвивається і збільшує свої масштаби.

Як відкрити бізнес фотопослуги професійного фотографа.

1. Перші кроки.

Щоб вийти на ринок фотопослуг, починаючому фотографу доведеться затратити і придбати якісну фототехніку до початку навчання і безпосередньо роботи, тому, як і в будь-якому бізнесі, потрібен стартовий капітал

Стандартний список фототехніки і обладнання початківця фотографа наступний:

– 2 дзеркальні фотокамери: з повноформатної матрицею (full frame) і запасна, найбільш вигідний варіант з «кропнутой» матрицею (наприклад Canon 60D);

– Об’єктиви з універсальним светосильним зумом і «портретником» з фіксованою фокусною відстанню (підійдуть Canon 24-70 2.8L і Canon 50 1.4);

– Комп’ютер з високою потужністю, орієнтований на подальшу обробку фото весіль;

– Фотоспалах зовнішня;

– Спеціальний рюкзак для перенесення фототехніки, карт пам’яті, фільтрів для об’єктивів та ін .;

– Портфоліо, можливо з розміщенням в інтернеті.

Все це обійдеться у вартість близько 250000 – 300000 рублів.

2. Навчання.

Яке буде потрібно навчання визначає сам фотограф. Якщо рівень володіння фототехнікою дозволяє запропонувати свої послуги, можна пройти додаткові курси і семінари. Якщо досвіду не так багато, то можна більш поглиблено вивчити дану область на спеціальних курсах.

3. Старт на ринку.

Володіючи достатнім багажем досвіду і знань, можна починати пропонувати свої послуги на ринку. Тут можна зіткнутися з проблемою відсутності клієнтів і відмовами. Для залучення уваги можна спробувати запропонувати безкоштовну зйомку або зйомку по набагато зниженою ціною. А вже далі шукати найбільш прибуткові, великі зйомки.

4. Реклама і подальший розвиток.

Як і будь-який бізнес, фотоуслгуі теж вимагають постійного розвитку. Можна розмістити рекламу в інтернеті, в друкованих виданнях, зайнятися пошуком клієнтів самостійно.

Контекстна реклама, Гугл, Яндекс, принесе цільової трафік і додаткові замовлення.

За допомогою вдалого портфоліо можна також непогано розповісти про себе. Зареєструвавши його на весільних сайтах ви привернете ще більше уваги.

5. Креативна реклама.

Маючи кілька фотографій з посиланням на свій сайт можна провести непогану креативну рекламу.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.