Організація смс розсилок

15.10.2016 - 21:35 | Категорія: Сфера послуг

У наші дні стали актуальними фірми з вузькою спрямованістю, наприклад провайдери мобільного реклами. Суть такої роботи полягає в тому, щоб надати клієнту особистий кабінет, з якого замовник зможе здійснювати розсилку СМС, мова йде про легальне трафіку, а не про спам. Провайдер ж заробляє тим, що закуповує СМС трафік і перепродує його, але вже меншого розміру.

Існує кілька видів СМС-оповіщення: рекламні та сервісні. При рекламному – відбувається розсилка повідомлень з особистого кабінету, а при сервісному використовується транзікціонний трафік (трафік, що відбувається автоматично), такі повідомлення мають технічний характер.У наші дні стали актуальними фірми з вузькою спрямованістю, наприклад провайдери мобільного реклами. Суть такої роботи полягає в тому, щоб надати клієнту особистий кабінет, з якого замовник зможе здійснювати розсилку СМС, мова йде про легальне трафіку, а не про спам. Провайдер ж заробляє тим, що закуповує СМС трафік і перепродує його, але вже меншого розміру.

Існує кілька видів СМС-оповіщення: рекламні та сервісні. При рекламному – відбувається розсилка повідомлень з особистого кабінету, а при сервісному використовується транзікціонний трафік (трафік, що відбувається автоматично), такі повідомлення мають технічний характер.

Для організації відкриття бізнесу за розподілом СМС-трафіку ви можете розширити вже існуючий бізнес або відкрити окреме агентство.

Ось невеликий алгоритм дій, яким вам слід скористатися для відкриття бізнесу СМС-розсилок:

1) Увійдіть в Інспекції федеральної податкової служби. Сюди увійде вибір форми власності і оподаткування.

2) Знайдіть партнерів, які зможуть надати вам технічну підтримку і нададуть технічну базу для СМС-розсилок.

3) Знайдіть клієнтів. Це не складно зробити через інтернет, головне – вміти правильно подати всі плюси вашої фірми. Існує безліч потенційних клієнтів – це і різні магазини, і фінансові структури, і безліч театрів, кінотеатрів, парків розваг, і автосалонів, і громадське харчування і багато інших.

Плюсами даного бізнесу є те, що для старту вам абсолютно не потрібен офіс і співробітники, адже власник бізнесу і сам може прекрасно впоратися з усією роботою, розвивати таку ідею можна в будь-якій точці світу. Від вас буде потрібно лише сайт. Найчастіше клієнти залишаються постійними, варто тільки уважно стежити за конкуренцією, дана сфера бізнесу має великий потенціал розвитку.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.