Організація дитячого туризму

05.10.2016 - 22:59 | Категорія: Сфера послуг

Всі діти люблять бігати, грати, веселитися з друзями. Це набагато краще сидіння перед монітором телевізора або ноутбука. Чим більше дитина на природі, чим більше він рухається, тим краще для його здоров’я. Дитина проводить час на вулиці більш спокійний, здоровий, більш допитливий і товариський. Рух сприяє розвитку ЦНС, дає нові емоції. Щоб дитина більше рухався, його можна відправити в похід з однолітками. Дитячий туризм – ідея не заїжджена і прібильная. Еще можна організувати в літній час «Похід по місцях сили».Всі діти люблять бігати, грати, веселитися з друзями. Це набагато краще сидіння перед монітором телевізора або ноутбука. Чим більше дитина на природі, чим більше він рухається, тим краще для його здоров’я. Дитина проводить час на вулиці більш спокійний, здоровий, більш допитливий і товариський. Рух сприяє розвитку ЦНС, дає нові емоції. Щоб дитина більше рухався, його можна відправити в похід з однолітками. Дитячий туризм – ідея не заїжджена і прібильная. Еще можна організувати в літній час «Похід по місцях сили».

Дитячий туризм – це захоплюючий вид активного відпочинку, оздоровлення. Добре готує дитину фізично. Дитина таким чином може дізнатися багато з навколишнього світу. Такий вид діяльності виховує в дитині гармонійну особистість. Він вчиться спілкуватися зі своїми однолітками, взаємодіє з природою. Мова йде не тільки про школярів, а й про тих, хто ще не доріс до неї. Не забувайте, що ви маєте справу з дітьми, де потрібен тотальний контроль з боку дорослих.

Підготовка до туристичного походу.

Що все вдало склалося, потрібно заздалегідь все приготувати, а саме домовитися з директором школи або дет. сада або іншою уповноваженою особою про заплановане поході. Також подумати про те, хто ще з дорослих буде з вами. Досить двох людей.

Якщо ви хочете все організувати більш масштабно – можна відкрити центр дитячого туризму.

Потрібно уважно:

продумати сценарій походу;

намітити на карті свій маршрут;

заздалегідь обумовити всі зупинки;

забезпечити потрібне спорядження;

познайомити дітей з правилами поведінки в поході;

поговорити з батьками.

Що потрібно продумати ще?

Пункти зупинок необхідно завчасно підготувати до приходу дітей. Це можуть бути годівниці для птахів, куди можна насипати насіння, або покласти овочі; цікаві місця, пізнавальні пам’ятні території. Ви повинні досконально знати траєкторію вашого шляху. Зупинки для дітей потрібно зробити максимально цікавими і пізнавальними. Ви можете влаштувати міні конкурси, різні фіз. вправи, екологічні заняття. Головне, щоб діти були зацікавився.

Буде здорово, якщо весь ваш маршрут бути красивим, з відвідуванням мальовничих та історичних місць. Перш ніж брати дітей в похід дізнайтеся про їх стан здоров’я. Дитина або його батько повинен принести відповідні довідки про свій стан керівнику походу. Не забудьте подивитися погоду на кілька днів вперед, щоб не потрапити в незручне становище. Робота з дітьми – нелегка і відповідальна діяльність. Подумайте ще раз, зважте всі за і проти, перш ніж почнете такий бізнес.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.