Надання консалтингових послуг

18.09.2016 - 11:14 | Категорія: Сфера послуг

Тут ми поговоримо про бізнес з надання консалтингових послуг, а також ви зможете скачати зразок договору надання консультаційних послуг. У роботі будь-якої організації або компанії виникають проблемні ситуації, наприклад, інтенсивного зростання або стагнації, зміни ринку. Дані ситуації викликають досить проблем, які вимагають негайного вирішення. У цей період керівники та / або власники компаній стикаються з низкою проблем. Саме для об’єктивної оцінки, і правильної реакції в похитнулася ситуації організації, допомагають консалтингові послуги (консультаційні).

Надання консалтингової послуги починаються з аналізу стану справ в організації / фірмі, зіставленні всіх внутрішніх характеристик, а також внутрішньої організації з зовнішньою ситуацією, і виниклою проблемою. Так само проводять аналіз роботи всіх співробітників з різних відділів компанії, і налагодження колективної роботи для найбільш ефективного усунення проблемної ситуації.Тут ми поговоримо про бізнес з надання консалтингових послуг, а також ви зможете скачати зразок договору надання консультаційних послуг. У роботі будь-якої організації або компанії виникають проблемні ситуації, наприклад, інтенсивного зростання або стагнації, зміни ринку. Дані ситуації викликають досить проблем, які вимагають негайного вирішення. У цей період керівники та / або власники компаній стикаються з низкою проблем. Саме для об’єктивної оцінки, і правильної реакції в похитнулася ситуації організації, допомагають консалтингові послуги (консультаційні).

Надання консалтингової послуги починаються з аналізу стану справ в організації / фірмі, зіставленні всіх внутрішніх характеристик, а також внутрішньої організації з зовнішньою ситуацією, і виниклою проблемою. Так само проводять аналіз роботи всіх співробітників з різних відділів компанії, і налагодження колективної роботи для найбільш ефективного усунення проблемної ситуації.

Отже, консалтингові послуги – це докладний аналіз виниклої ситуації на фірмі / підприємстві, а також розробка ефективних рекомендацій зі зміни подальшої управлінської роботи і підвищення фінансової ефективності підприємства.

Основні види консалтингових послуг.

Бухгалтерські – надають оцінку бізнесу, інформаційно-консультаційну роботу бухгалтерської діяльності організації, внутрішній і зовнішній фінансово-економічний аналіз, а так само оптимізацію документообігу. Консультанти по бухгалтерським консалтингових послуг надають допомогу у веденні бухгалтерського обліку, при необхідності, його відновленні.

Податкові – допомога діяльності компанії відповідно до вимог законодавства про податки і збори. У консалтингові послуги з податків також входять оптимізація і планування податкової політики організації, судовий захист, рекомендації при сформованих негативних наслідках порушень, побудови системи оподаткування компанії, а так само складання системи рекомендованих заходів для створення системи податкового планування.

Юридичні – ефективне вирішення поточних проблем, уникнути появи нових. Допомога в побудові подальшої стратегії розвитку організації, в умовах постійно мінливого законодавства. Консультанти консалтингової фірми надають послуги у вигляді необхідної допомоги в реєстрації і продажу функціонуючих компаній, розробці договірної політики підприємства, допомога у формуванні внутрішніх документів організації.

Керуючі – допомагають визначити слабкі сторони політики ведення бізнесу, направити роботу, і скоординувати курс розвитку організації в правильному напрямку. Даний вид консалтингових послуг дозволяє виявити причини низьких продажів, застою в розвитку, або виникненні тих чи інших проблем, а також формування ряду антикризових дій. У управлінські послуги консалтингу так само входить розробка бізнес-планів комерційних і інвестиційних проектів, організація фінансово-економічного планування, що дозволяє вийти на новий рівень розвитку підприємства.

Найбільш поширені такі види консалтингових послуг:

Фінансовий консалтинг – надає послуги для організацій, і компанія за допомогою яких налагоджується ефективність фінансового управління.

Управлінський консалтинг – послуги стратегічного планування, що надаються топ-менеджерам і співробітникам в таких сферах як: господарська, фінансова, інвестиційна та інші. Що дозволяє підвищити ефективність роботи підприємства.

Що надає консалтингова компанія своїм клієнтам?

Вона надає клієнтам такі послуги в сфері консалтингу як:

Моніторинг і дослідження ринку.

Розробка варіантів стратегічного розвитку підприємства, порівняння слабких і сильних сторін розроблених варіантів.

Аудит. Фінансовий та юридичний консалтинг.

Пошук інвесторів. Складання розрахунку суми на розвиток компанії.

Реалізація складеного стратегічного плану.

Робота над розробкою інформаційних систем.

Аналіз і порівняння різних продуктів.

Послуга проведення експертизи проектів.

Реинжениринг бізнес-процесів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.