Відкриваємо фірму по ремонту квартир

22.07.2016 - 05:46 | Категорія: Сфера послуг

На початку 90-х років минулого століття став особливо популярний в Росії бізнес по ремонту та будівництву квартир. В даний час даний тип бізнесу стоїть на міцному фундаменті ринку послуг і набирає все більших обертів розвитку.На початку 90-х років минулого століття став особливо популярний в Росії бізнес по ремонту та будівництву квартир. В даний час даний тип бізнесу стоїть на міцному фундаменті ринку послуг і набирає все більших обертів розвитку.

В основному, фірми з ремонту квартир пропонують наступні послуги: косметичний і капітальний ремонт житла, будівництво стін і перегородок, перепланування приміщення. Спектр послуг, які ви хочете пропонувати своїм майбутнім клієнтам, цілком і повністю залежить від ваших здібностей і можливостей.

На перший погляд, зайнятися цією сферою діяльності не варто і праці, але це далеко не так легко зробити. У зв’язку з популярністю ремонтно-будівельного бізнесу зросла і кількість конкурентів, які здатні гальмувати розвиток щойно відкрилася фірми. Для успішної боротьби з даними перешкодою вам необхідно, по-перше, грамотно презентувати фірму на ринку послуг, по-друге, сформувати і підтримувати позитивну репутацію компанії.

Для успішного досягнення цих цілей необхідна різного роду реклама та PR компанії. Не шкодуйте грошей на мас медіа, інакше ваша фірма не стане відомою серед населення, а значить і не буде рентабельною. Точну суму витрат на розкрутку вашої фірми неможливо визначити, так як вона буде залежати і від масштабності, і від географічного положення вашої фірми, і від залучення третіх осіб і т. п. Наприклад, великі компанії, які надають ремонтні та будівельні послуги витрачають на рекламу і PR близько п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за квартал щорічно. Для молодої компанії буде досить включити рекламу в основні спеціалізовані засоби масової комунікації, наприклад, ТВ, газети, журнали. Також сприятливий вплив на популяризацію вашої компанії надасть зовнішня реклама, наприклад, вуличні банери. Ну і не забувайте надсилати кошти на формування і підтримку іміджу фірми. Сума витрат на все це може варіюватися і скласти від п’ятдесяти до ста тисяч за перший місяць. Надалі ця сума зменшиться в рази.

Що стосується грошових коштів на відкриття самої компанії, то і тут тільки все залежить від суми, яку ви маєте в своєму розпорядженні. Для втілення в реальність даної бізнес-ідеї вам буде потрібно, як мінімум, п’ятнадцять тисяч євро. Ці кошти підуть на придбання необхідного обладнання, першу заробітну плату працівників, витрати на рекламу і PR, рішення деяких формальностей і т. п. Незважаючи на це вам необхідно мати додаткові кошти на випадок непередбачених обставин.

Для відкриття фірми, що займається ремонтними роботами, вам буде потрібно обов’язково виконати ряд формальностей, таких як: реєстрація фірми в страховій компанії, реєстрація ІП або ВАТ. Тільки після цього ви робите на замовлення друк своєї фірми і створюєте логотип, помістивши його в бланку фірми чи інших документах компанії.

Для відкриття ремонтно-будівельної фірми не обов’язково мати приміщення під офіс. Надалі, звичайно ж, коли ваш бізнес буде приносити прибуток, контора б не завадила. У перший час, своєю діяльністю можна займатися і вдома без зайвих витрат коштів на придбання або оренду приміщення. Однак, ви змушені будете самі їздити до клієнтів для укладення угод.

До моменту першої угоди, у вашій фірмі повинні бути в наявності необхідні для успішної роботи інструменти та обладнання. До них відносяться: промисловий міксер, валик, кисть, монтажна піна, шпатель, молоток, викрутка, набір ключів, дриль, перфоратор, драбина, каска та інші. Причому, інструменти повинні бути не в однині.

Після підписання договору на надання ремонтно-будівельних послуг необхідно придбати відповідні будівельні матеріали. Заздалегідь можна лише придбати завжди потрібні в такому роді діяльності матеріали, наприклад, клей або цемент. Не варто купувати найдешевші будівельні матеріали, так як дешево-не завжди якісно. Тим більше від якісно виконаної роботи безпосередньо залежить думка замовника про вашу компанію в цілому.

Більшість фірм, що займаються будівельно ремонтними роботами, вважають за краще не створювати постійний штат робітників зі стабільною зарплатою. В основному, вони набирають фахівців з боку за умови, що зарплата буде тільки після того, як замовник прийме виконану роботу. Плюсом такого варіанту роботи є те, що під час відсутності замовлень, вам немає необхідності виплачувати заробітну плату співробітникам фірми. Однак, можуть виникнути неприємності з законом. Також у вас немає гарантії, що працівник буде висококваліфікованим і відповідальним. Таким чином, краще всього мати хоча б невеликий, але власний штат співробітників, а робочих з боку наймати в крайніх випадках.

Вам необхідно розуміти, що відкриття приватної фірми – це величезний ризик. Хоча, якщо ви врахували всі «за» і «проти», у вас є достатньо коштів, і ви впевнені у своєму успіху, чому б і не ризикнути. Адже, як мовиться у відомій приказці, немає справи без ризику. Дерзайте!

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.