Бізнес-план комп’ютерного клубу

16.07.2016 - 05:39 | Категорія: Сфера послуг

У кожному будинку сьогодні є комп’ютер і доступ в мережу, а ось популярність комп’ютерних клубів не зменшується. Грамотність спілкування людини і комп’ютера зростає, ніж зростає кількість покупок ноутбуків в будинках, зростає і аматорство пограти в ігри, які в клубах є. У кожному будинку сьогодні є комп’ютер і доступ в мережу, а ось популярність комп’ютерних клубів не зменшується. Грамотність спілкування людини і комп’ютера зростає, ніж зростає кількість покупок ноутбуків в будинках, зростає і аматорство пограти в ігри, які в клубах є.

У таких заклад є 2 формату: електронний бар-кафе і клуб-міні. У міні-клубі є до 20 робочих столів з неліцензійними програмами. Великі комп’ютерні клуби мають конкурентний противагу до 60 місць зі швидкісним інтернетом, кондиціонером, кафе, кімнатами відпочинку. На відкриття клубу йде близько 400 євро на місяць, а виручка становить 200. Вартість одного столика в електронному кафе буде коштує 1500 євро, враховуючи витрати на утримання клубу. Господарі великих клубів на окупність швидку можуть не розраховувати, а ось будь-яких проблемних сутичок в органами контролю не виникає у них

Місцезнаходження.

Найпрекраснішим місцем розташування може стати житловий район, з присутністю шкіл, технікумів, коледжів. На жвавому ділянці дуже добре і прийнятно він може розташовуватися. Поруч з житловими квартирами краще не розташовувати клуб, інакше дуже шумно буде. Клуб часто розташовують в підвалі, а на це потрібні вже ліцензії пожежної частини і санчастини, що дасться важко. Плата за оренду складе близько 10 євро за метр квадрата.

Оснащення.

Придбання обладнання займе важливу нішу. Не варто економити на інструментах, меблів і т. д. Комп’ютерні ігри потребують часто в ресурсному обладнанні. Чим якісніше техніка, тим більше відвідувачів. В середньому близько 700 євро на 15 місць і машин, тобто близько 10 тис. Євро вам знадобиться. За меблі, стільці, столи потрібно витратити, чимало.

Легалізація.

Для відкриття справи потрібен великий пакет документів для підприємницького середовища: приватна свідоцтво, касовий апарат, чековий і т. п Це близько 200 євро. Величезною сили потрібно буде для залагодження всіх справ з контролюючими органами. Зразкове суму сказати не можна, так як відомо, що прийняти всі вимоги неможливо і не вийде. На ліцензійні програми витрачати кошти відразу не варто, але потрібно в майбутньому купити. Вся виручка за місяць може піти на цей план.

Персонал.

Для настройки техпідтримки і установки програм і комп’ютерів вам потрібна людина, яка в цьому розбирається на високому рівні. Відмінно підійдуть студенти старших курсів профільних вузів, які живуть поруч. У маленькому клубі таких фахівців 3 людини, також потрібна людина для роботи з відвідувачами, адміністратор клубу. І системний адміністратор. Оплата 150 євро в місяць. Часто є клуби, що працюють цілодобово, тому потрібен штат з 2-змін. А ще вам знадобитися охоронець.

Реклама.

Витративши 15 тисяч євро і відкрити клуб можна, але варто придумати схему по рекламному зрушення клубу. Вона повинна передбачати:

– Розклеювання листівок в громадських місцях, з координатами клубу;

– Потрібно враховувати аудиторію;

– Поширення буклетів;

– Вивіска рекламного банера;

– Проведення акцій.

Клієнтам можна пропонувати знижку, більше 3-х годин.

Розвиток комп’ютерного клубу.

Клуб потрібно оснастити достатнім рівнем обслуговування, адже такі заклади страждають нестачею відвідувачів. Так як в клубі комп’ютерних ігор аудиторія особлива, то функціонувати потрібно нестандартним способом. Наприклад, є випадки коли старші хлопці вимагають кошти у малюків. Один з клубів дозволив такий конфлікт за допомогою турнірів по іграх з грошовими призами. А ще була зроблена дошка пошани переможців. Якщо розширювати клуб, то виручка може досягати величезних висот. Клуб в майбутньому можна перетворити в інтернет-кафе. Відвідувачами таких вже престижних закладів стають не малюки, а дорослі люди.

Інтернет-кафе має:

– Доступ в мережі;

– Запис дисків;

– Робота з офісними програмами;

– Скани документів;

– Роздруківка;

– Курси з навчання.

Підсумок. Справжня прибуток може бути близько тисячі євро. Рентабельність бізнесу становить близько 30%, а окупність справи 17. Важливо відкриваючи пам’ятати, щоб поруч не було конкуренції. У такому випадку успіх гарантується вам.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.