Бізнес-ланч в офіс, доставка обідів

08.07.2016 - 03:36 | Категорія: Сфера послуг

Факт, що у кожного співробітника, який працює в офісі, до 12 години починає з’являтися відчуття голоду. І тоді ви починаєте думати тільки про їжу, але ніяк не про роботу. І як на зло, в кав’ярнях оточуючих офіс, немає того чого б хотів ваш шлунок. Хотілося б супчика, котлетку, рибки, ну і звичайно ж Гарнірчики з соусом. Як же бути в такій ситуації? Йти в їдальню? Але їдальня залишає бажати кращого, як і в їжі, так і в обслуговуванні. В кафе? Але все кафе з бізнес-ланчами знаходяться далеко і до них просто не хочеться йти. Як варіант можна приносити їжу з собою з дому, але це не зручно, нести всі ці баночки, контейнери, а особливо якщо ви добираєтеся громадським транспортом.Факт, що у кожного співробітника, який працює в офісі, до 12 години починає з’являтися відчуття голоду. І тоді ви починаєте думати тільки про їжу, але ніяк не про роботу. І як на зло, в кав’ярнях оточуючих офіс, немає того чого б хотів ваш шлунок. Хотілося б супчика, котлетку, рибки, ну і звичайно ж Гарнірчики з соусом. Як же бути в такій ситуації? Йти в їдальню? Але їдальня залишає бажати кращого, як і в їжі, так і в обслуговуванні. В кафе? Але все кафе з бізнес-ланчами знаходяться далеко і до них просто не хочеться йти. Як варіант можна приносити їжу з собою з дому, але це не зручно, нести всі ці баночки, контейнери, а особливо якщо ви добираєтеся громадським транспортом.

Рішення звичайно ж є, можна організувати доставку бізнес-ланчу в офіс. Насамперед вам потрібно домовитися з начальством будь-якого офісу, залишивши для заявок свою електронну адресу та звичайно ж меню. Тоді щоранку на вашу електронну пошту будуть приходити замовлення з зазначенням обраного страви, адресою та назвою фірми, і ім’я, для кого призначений цей замовлення. Залишається тільки кур’єром доставити обіди по адресатам і отримати гроші. І в підсумку все ситі і ви при грошах.

Якщо ви вирішили зайнятися таким видом бізнесу, то першим ділом ваші витрати підуть на оренду приміщення, так само знадобляться 1 або 2 кухаря, покупка свіжих продуктів. З таким видом бізнесу вам знадобиться автомобіль, для доставки бізнес-ланчів в офіси по всьому місту. Зручно було б найняти менеджера, який брав, обробляв би замовлення, контролював покупку продуктів і саму доставку бізнес-ланчу. Якщо справи підуть добре, то можна буде задуматися про розширення приміщення і тоді знадобляться ще кілька кухарів.

Як варіант на початковому етапі можна орендувати в офісній будівлі приміщення, тоді у вас з’являться потенційні клієнти з цього ж будинку. А коли вже буде з’являтися перша прибуток, то можна задуматися і про сусідніх офісних будівлях. Спочатку звичайно ж клієнтом буде мало, але якщо ви будете обслуговувати хоча б 1-2 людини, то з часом ваш коло клієнтів буде збільшений.

Така доставка обідів зацікавить працівників, які працюють у великих компаніях. У таких людей, як правило, немає ні бажання, ні часу йти на обід. А так, зробивши вони заявку, вони вже будуть знати, що в певний час до них приїде гаряча, смачна їжа. Це і є головна перевага такого бізнес-рішення.

Ну і як в кожному бізнесі є і свої труднощі. Це по-перше контроль за санітарним станом приміщення і співробітників, а також зберігання продуктів. Це є важливою складовою такого бізнесу, адже їжа, яка викликає тільки позитивні емоції і не шкодить здоров’ю, буде найбільш затребуваною. Тоді у вас з’являться постійні клієнти, які рекомендуватимуть вашу фірму своїм знайомим і друзям.

Такий вид бізнесу може окупитися за рік, якщо звичайно будуть непогані перші вкладення і буде грамотно все організовано. Адже на даний момент такого виду бізнесу майже не зустрічається.

Є ще менш витратний варіант такого бізнесу. Домовтеся з будь-яким кафе про те, що ви можете приймати замовлення клієнтів і доставляти їм обіди. Але потрібно знати, що, або ви будете використовувати одноразовий посуд, або кожен раз вам потрібно буде повертати грядную посуд назад в кафе.

Ви будете заробляти на збільшенні ціни страви в магазині і знижці, отриманої в точці громадського харчування, де ви купите їжу. Ну і не варто забувати про ч-D0

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.