Бізнес по ремонту комп’ютерів і ноутбуків – як організувати сервіс з нуля

05.07.2016 - 15:01 | Категорія: Сфера послуг

На сьогоднішній день мабуть важко не знайти сервісних майстерень, в яких би не займалися ремонтів персональних комп’ютерів і орг. техніки. У сучасному світі дана техніка користується дуже великою популярністю і тепер складно уявити сьогоднішній день без неї. І звичайно вона буде виходити з ладу, до того ж на цьому можна непогана заробити, якщо у вас є навички та практичні знання в ремонті такої техніки. І якщо відкривати в даній сфері свою справу, варто дотримуватися наступних критеріїв.На сьогоднішній день мабуть важко не знайти сервісних майстерень, в яких би не займалися ремонтів персональних комп’ютерів і орг. техніки. У сучасному світі дана техніка користується дуже великою популярністю і тепер складно уявити сьогоднішній день без неї. І звичайно вона буде виходити з ладу, до того ж на цьому можна непогана заробити, якщо у вас є навички та практичні знання в ремонті такої техніки. І якщо відкривати в даній сфері свою справу, варто дотримуватися наступних критеріїв.

Сервіс з ремонту комп’ютерів і ноутбуків – спеціально спрямована організація надає послуги по ремонту оргтехніки. Якщо зацікавитися в даній сфері діяльності, то для придбання необхідних інструментів для організації роботи, багатьох вкладень не потрібно, до того ж це прибуткова справа. Придбаної обладнання, за умови експлуатації за інструкцією прослужить досить довго 2-3 роки. До того ж якщо ви не маєте власного приміщення для роботи, то витрати будуть розподілятися на орендну плату, і роботу співробітників, яких будете наймати. Все інше що буде зароблятися буде ваша прибуток в середньому варіюється 10.000 руб. в день.

Відкриття сервісу може викликати деякі складності, в основному це в підготовці відповідних документів для даної виду діяльності та приміщення відповідає вимоги експлуатації. І що б вам видали ліцензію на цю діяльність необхідно дотримуватися всіх вимог які будуть пред’явлені, а особливо в термін піклуватися про оподаткування. Важко буде з приміщенням, яке дуже складно знайти в більш населених районах міста, та й до того ж орендодавці не йдуть на поступки і завищують ціни, а якщо знімати площа під сервіс в інших районах, то існує велика ймовірність, що бізнес буде не рентабельним.

З чого почати? Безсумнівно, що б почати свою справу вам потрібні будуть необхідні документи. І необхідно заздалегідь подбати про всіх інстанціях які вам видадуть весь необхідний пакет документів. Згідно із законом, що б вам дозволялася яка-небудь діяльність вам необхідно майбутню фірму зареєструвати нехай буде як ІП або ТОВ. Це дасть вам перевагу, для розширення і створити додаткові сервісні центри спеціалізуються в даній сфері послуг.

Так само необхідно подбати і про те як вирішити питання з податковими органами для отримання необхідних паперів. І ще відкрити рахунок фірми, на який будуть приходити кошти в результаті діяльності фірми.

Що стосується фінансової сторони, для того що б відкрити свою справу в даній виді діяльності вам в середньому буде потрібно 30.000 рублів, оренду за приміщення суду не включати. Дана сума знадобитися, щоб отримати всі необхідні дозволи на діяльність. Так само подбайте про обладнання і матеріалів які необхідні для вашої діяльності, це обійдеться в районі 100.000 рублів.

Приміщення. Для успішного бізнесу особливу увагу приділіть приміщенню де буде розташовуватися ваш сервісний центр, враховуйте такі критерії, що б це було якомога ближче до комп’ютерних магазинах і на жвавих вулицях. Так само подбайте про там, в разі якщо покупці придбавши оргтехніку звертаючись за її обслуговуванням, то подумайте як запропонувати співпрацю магазинам що б вони відправляли покупців до вас, звичайно за це доведеться заплатити, але і це буде плюсом в рекламі.

Приміщення повинно відповідати нормам СЕС і МНС. Заздалегідь подбайте що б у вас були всі необхідні документи підписані в даних організаціях, а за їх відсутністю вас можуть і прикрити, це ще додаткові витрати.

Канечно при перших кроках вам знадобитися невелике приміщення для діяльності сервісу по ремонту комп’ютерів, але в подальшому це можна розширити внісши додаткові інвестиції.

Устаткування. Це теж не маловажний крок у вашій діяльності для надання послуг. Суду входять як столи зі стільцями, так і шафи з полками. У цьому вам допоможе будь-який магазин займається меблями. Якщо ви хочете відкрити справу і найняти кількох людей для роботи, то краще розглянути варіанти меблів на оптових базах, там можна також отримати хорошу знижку на придбання однотипної меблів.

Після облаштування приміщення, необхідно приступати до закупівлі обладнання та інструментів. Сюди входять:

для розбирання та збирання комп’ютерів, необхідний відповідний комплект викруток. Так само необхідний інструмент середньої величини;

для зачистки контактів в електросистемах і проводах необхідний скальпель. Краще придбати вітчизняного виробництва, який ви завжди можете знайти в будь-аптеки;

для видалення бруду і пилу необхідний ластик;

щоб зручно видаляти пил і бруд у важкодоступних місцях знадобиться зубна щітка;

що б робити діагностику придбайте мультиметр;

для тестування і перевірки оргтехніки на працездатність необхідно придбати універсальні зарядні пристрої;

для якісної пайки з’єднань плат і з’єднань необхідна паяльна термоповітряний станція;

для зручності роботи з дрібними деталями знадобиться мікроскоп;

додаткові тримачі для полегшення роботи майстра;

подбайте про оснащенні додаткового ПК з доступом до інтернету, для скачування необхідного програмного забезпечення;

необхідні запчастини для заміни пошкоджених компонентів комп’ютера;

кошти очитки від пилу і забруднень.

Що б вас не підщепі придбане обладнання купуйте у перевірених постачальників. Так само при кожній поставки необхідно все перевіряти на працездатність. І якщо ви задоволені постачальником то підпишіть документи для співпраці.

Персонал. Перш ніж запустити роботу сервісу, переконайтеся що вами підібраний хороший персонал для функціонування майстерні. Якщо вийде що в штаті будуть співробітники без досвіду, надайте можливість для їх навчання і отримання навичок в даній сфері.

Великий Надсилаючи Вам деталь компьютеровдля розширення вам знадобляться додаткові кадри які здійснюватимуть допомогу в функціонуванні сервісу. Надалі стимулюйте ідеї для відкриття магазину для реалізації запчастин і аксесуарів для оргтехніки.

У маленькому сервісі, який займає одну невелику кімнату, досить одного працівника для його роботи. Він повинен володіти такими якостями як комунікабельність, фахівець в своїй справі без шкідливих звичок.

Реклама. Для успішної роботи вам необхідна хороша реклама. На початку старту необхідно подбати як про візитках вашої компанії, так і про надання інформації в найбільш населених районах міста. Самий хороший спосіб розмістити рекламу це через інтернет, а також створіть власний сайт і вкажіть більш детальну інформацію.

Ще один вид реклами – це створення сторінок і груп у соціальних сетях. Для успішного просування вашої справи в даній сфері використовуйте соц. мережі, для розміщення груп вашої компанії, де будуть відображатися акції, знижки на послуги і додаткові бонуси.

Безсумнівно що б до вас зверталося якнайбільше клієнтів, необхідно перш за все якість послуг, що надаються.

Відкриття будь-якого бізнесу вимагає час, початковий капітал і, так звана, «підприємницька жилка». Перш ніж відкрити свій бізнес проведіть всі необхідні аналізи, пошук інформації в цій галузі діяльності, що б бути більш освіченим і розуміючим що необхідно робити для своєї компанії. І запобігти краху компанії як це роблять не досвідчені підприємці. Враховуйте всі поради і критику з даного питання.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.