Квести віртуальної реальності – нова ніша для успішного бізнесу!

03.04.2018 - 11:23 | Категорія: Розважальний бізнес

Квести віртуальної реальності – бізнес, в якому ви неодмінно повинні стати першим, щоб заробити солідні гроші в новому і незвіданому напрямку! Індустрія розваг – одне з найбільш прибуткових напрямків бізнесу. Люди розважаються, незважаючи ні на економічну ситуацію в країні, ні на погоду. Популярність розваг пов’язана з тим, що вони дозволяють забути про буденні проблеми і на славу повеселитися. Неординарний відпочинок цінується по-особливому. Якщо ви зумієте запропонувати в своєму місті розвага, аналогів якому дуже мало або немає взагалі, то великі гроші вам гарантовані.

Вагомі причини налагодити бізнес в «інший» реальності

Віртуальний квест – це той самий незвичайний відпочинок. Весь процес відбувається в кімнаті, площа якої не перевищує 15-20 квадратних метрів. У цьому приміщенні встановлені особливі крісла, в яких і розміщуються учасники пригоди. Стіни кімнати обшиті особливим темним матеріалом, що відображає світло. Ще в приміщенні встановлюються кондиціонери для підтримки температури повітря на певному рівні – 18-20 градусів.

Важливо, щоб у кожного гравця було достатньо простору. Навколо нього повинно бути як мінімум по півтора метра з кожного боку. Цей параметр встановлений вимогами безпеки. Під час подорожі люди будуть розмахувати руками і ногами. Важливо, щоб ніхто нікому не зашкодив. У кімнаті крім людей присутні ще спеціальні камери, які фіксуються на стінах.

Світ інший реальності дозволяють імітувати особливі програмні продукти. Щоб зануритися у віртуальну реальність, учасникам потрібно надіти особливі окуляри. В іншому вимірі вони зможуть управляти особистим аватаром. Людина, яка потрапляє в новий світ, знаходить унікальні здібності. Він може, наприклад, дуже швидко бігати і лазити по скелях. Подібне захоплення неодмінно сподобається людям, адже вони зможуть відчути себе супер-героями.

Відкрити бізнес з такими квестами варто по ряду причин.

Свіже розвага. Нове завжди приваблює. Однак врахуйте, що подібний бізнес рекомендується налагоджувати в місті, де проживає як мінімум 200 000 чоловік.

Мобільність. Прийнявши до уваги специфіку використовуваного обладнання та весь процес гри, ви при бажанні завжди зможете поміняти місце.

Можливість швидкого продажу. Якщо раптом з якихось причин ви більше не побажаєте займатися таким видом бізнесу, то вам вдасться швидко продати його. Інтерес до даного напрямку тільки зростає.

Нічого не бійтеся, дійте і у вас обов’язково все вийде!

Що потрібно для реалізації даного виду бізнесу?

Щоб реалізувати бізнес-ідею зі створення квестів віртуальної реальності, для початку потрібно пройти реєстрацію в податковій інспекції. Потім потрібно виконати наступне.

Підібрати відповідне приміщення і оформити його в оренду. Врахуйте, що в приміщенні повинен бути зроблений хороший сучасний ремонт.

Закупити спеціальні крісла, обладнання та програмне забезпечення.

Підготувати кімнату до приходу відвідувачів.

Провести рекламну кампанію.

Підбираючи кімнату, обов’язково врахуйте, скільки людина ви готові приймати. Вашою цільовою аудиторією стануть підлітки, молодь і люди середнього віку. Врахуйте, що це будуть переважно інтелектуально розвинені відвідувачі, які не уявляють своє життя без нововведень.

Приміщення краще шукати в центрі. Відмінний варіант – торгово-розважальний центр або нову офісну будівлю. Від того, наскільки правильно ви виберете приміщення, багато в чому залежить успіх вашого бізнесу.

Скільки вийде заробити на квестах «інший» реальності?

У випадку з даним видом бізнесу схема ціноутворення може бути різною. Припустимо, що за 10 хвилин ігрового часу ви будете стягувати плату в розмірі 300 рублів. За місяць в віртуальну реальність побажає відправитися в середньому 500 чоловік. Провівши нескладний розрахунок, ви зможете побачити, що вам вдасться заробити 150 000 рублів (300 * 500). Це сума без урахування податків і оренди. Якщо відняти ПДВ (18%) і податок на прибуток (13%), то сума заробітку буде близько 95 000 рублей.

Покупець буде впевнений, що він платить небагато. Однак у вас таких покупців буде велика кількість, що і дозволить вам заробити пристойну суму. Втягнувшись, відвідувачі захочуть побачити інший світ знову і знову, а це значить, що вони будуть оплачувати нові сеанси.

Не рекомендується робити сеанси надмірно короткими. Це пов’язано з тим, що у деяких відвідувачів при першому відвідуванні іншої реальності можуть виникнути не найприємніші відчуття. Важливо дозволити людині все «розкуштувати».

Яку суму просити за розвагу – вирішувати тільки вам. Обов’язково врахуйте розмір заробітку в своєму регіоні. Якщо ви запросите надмірно багато, то не дивуйтеся, що відвідувачів буде мало.

Переваги та недоліки даної бізнес-ідеї

Квести віртуальної реальності – бізнес-ідея, яка має чимало важливих переваг.

Простота в організації. При бажанні можна налагодити бізнес по франшизі. В цьому випадку вам буде надано все, що потрібно для бізнесу, а також ви зможете проконсультуватися у досвідчених фахівців. Це відмінний варіант для тих, хто має стартовий капітал, однак не бажає сильно ризикувати своїми заощадженнями.

Можливість розширитися в найкоротші терміни. У разі успіху вам буде потрібно лише докупити оснащення.

Висока рентабельність. Бізнес в області розваг має рентабельність в 30 відсотків, причому незалежно від пори року. При достатній рекламі і якісному обслуговуванні ви будете добре заробляти.

Такий бізнес дуже швидко окупається. Для цього буде потрібно менше року.

Так як даними розвагою зацікавляться просунуті люди, то можна розраховувати на рекламу в соціальних мережах і на тематичних сайтах.

Що стосується мінусів, то вони тут теж є.

1. Щоб почати бізнес, доведеться витратити чималу суму. Не у кожного починаючого підприємця знайдуться такі гроші.

2. Якщо ви проживаєте в невеликому місті, то реалізувати цю задумку не вдасться. У вас просто не буде багато відвідувачів.

Мінуси незначні, тому якщо кошти ви маєте, тоді дійте!

Якщо вас приваблюють інноваційні бізнес-ідеї , тоді неодмінно почитайте про них на нашому сайті. Ви обов’язково знайдете ідею, яку вам захочеться реалізувати. Всі наші бізнес-ідеї перспективні, тому сміливо реалізуйте будь-яку з них.

Допомагайте людям дізнаватися нове і заробляйте на цьому!

Квести віртуальної реальності – це особливий вид бізнесу. Він ідеально підійде тим, хто бажає пізнавати все нове і кілька нереальне. Не сумнівайтеся, що у вас неодмінно буде безліч клієнтів, адже люди просто обожнюють все незвідане!

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.