Квест у віртуальній реальності – нульова конкуренція і великі заробітки!

19.02.2018 - 22:33 | Категорія: Розважальний бізнес

Квест у віртуальній реальності : заробляй 300 тисяч рублів на місяць при швидкому старті!

Квести вже давно стали звичним розвагою в великих містах. Вони користуються заслуженою популярністю серед людей різних поколінь, але особливо подобаються молоді. Однак час не стоїть на місці і звичайні квести, які ще вчора були новинкою, сьогодні потихеньку застарівають. Їм на зміну приходять віртуальні варіанти. Тепер для проходження цікавих і захоплюючих завдань не потрібно створювати тематичні приміщення, розробляти сценарії і сюжети. Все це є в програмах, спеціально заточених під розвага ваших майбутніх відвідувачів.

Переваги роботи з такими квестами

1. Новизна пропозиції. Але майте на увазі, така розвага розраховане на міста з населенням від 200 тисяч чоловік, тільки в цьому випадку можна буде добитися оптимального обороту.

2. Простота організації. Особливо зручним є відкриття клубу квестів по франшизі. Ви отримуєте не тільки все необхідне програмне забезпечення, а й консультації досвідчених професіоналів, які теж зацікавлені в ваших високі доходи. Для тих, хто має стартовий капітал, але не хоче сильно ризикувати грошима, це рішення підійде ідеально.

3. Можливість швидко розширитися, якщо бізнес піде добре. В цьому випадку треба буде просто докупити зайве устаткування. Можливо, не буде потрібно навіть змінювати приміщення, якщо в ньому буде достатньо місця.

4. Рентабельність бізнесу в сфері розваг становить 30% в будь-який час. Навіть у найскладніші кризові часи люди намагаються кудись виходити, відволікатися від насущних проблем, проводити час з сім’єю і друзями. При хорошому рівні реклами і якісному обслуговуванні ви в будь-якій ситуації залишитеся на плаву.

5. Мобільність бізнесу і можливість продати його дуже швидко, якщо це буде потрібно. З огляду на специфіку процесу і обладнання, ви можете змінювати місце так часто, як це потрібно. Оскільки інтерес до цього напрямку постійно зростає, з продажем справи по частинах або цілком проблем теж не виникне.

Що являє собою квест у віртуальній реальності?

На даний момент існує поки один квест, який поширюється за принципом франшизи. Це гра, створена за мотивами «Інтерстеллар». Сюжет її максимально простий: ви потрапляєте в космос і повинні виконати завдання, керуючи своїм аватаром в віртуальної реальності. Виглядає все класно, гравець буквально відчуває, що таке невагомість, може виконувати величезну кількість різних дій. Це захоплююче і незвично. Той, хто спробує таке в перший раз, явно залишиться в повному захваті.

Великим плюсом для організаторів є продумане програмне забезпечення, в якому можна використовувати різні мови, в тому числі і російська.

Що знадобиться для відкриття бізнесу?

Вам знадобиться зареєструвати компанію, підібрати і орендувати гарне приміщення, провести ремонт, закупити обладнання і ПЗ, зробити хорошу рекламу.

При виборі приміщення враховуйте цільову аудиторію. Основна маса людей, зацікавлених в таких іграх, – це просунута молодь, підлітки і люди середнього віку, які інтелектуально розвинені і люблять пробувати все нове. Основна концентрація таких потенційних клієнтів знаходиться в центрі міста, де є різні офісні будівлі, торгово-розважальні центри, місця скупчення туристів. Добре, якщо поруч знаходяться великі компанії, діяльність яких пов’язана з програмуванням, рекламою. У цих областях працюють люди, які найбільше цікавляться технічними новинками. Почитайте про кращі нові стартапи і ви переконаєтеся, що більшість перспективних ідей – це ставка на просунуту аудиторію.

Вибирайте приміщення в солідному будинку з хорошим ремонтом. Якщо ви відкриєте квест-кімнату в обшарпаному будинку, то це знизить кількість бажаючих спробувати нову гру. Віртуальна реальність завжди асоціюється з майбутнім, тому і виглядати ваше приміщення має сучасно, привабливо. Можна заощадити на метражі, але не на зовнішньому вигляді.

Вкладення в квест віртуальної реальності: франшиза

Поки квест у віртуальній реальності тільки вийшов на ринок, єдино вірним і відповідним рішенням є франшиза. В середньому вкладення в нову справу складуть близько 1,3 млн рублів. Це приблизні розрахунки на квест, де команда буде складати чотири людини. Взагалі ж гра розрахована на команду від трьох до шести людей, тому вартість буде варіюватися від обраного вами кількості. Зазначена сума включає покупку річний франшизи, вартість ліцензії на гру, саме устаткування – це і комп’ютери, і маски, і спеціальний джерело постійного живлення.

Щомісяця вам доведеться погашати вартість оренди приміщення, оплачувати працю своїх працівників і запускати будь-який варіант реклами. Гарна новина полягає в тому, що співробітників буде потрібно небагато. Двоє людей – це більш ніж достатньо для такого формату. Одну посаду можете зайняти ви самі, якщо на перших етапах хочете значно заощадити. Плюс до всього, вам не потрібні висококваліфіковані люди з особливими вміннями. Досить взяти тлумачних молодих хлопців, які акуратно поводяться з технікою і можуть навчитися елементарним завданням.

Які можливості заробітку?

Оскільки квест-кімната може відкриватися і в місті з населенням в 200 тис., І в мільйоннику, цифри будуть значно відрізнятися. Можна навести середні дані. Якщо у кімнати буде хороша завантаження і вона не буде годинами пустувати, заробити можна від 150 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян щомісяця. В хорошому місці прибуток може бути значно вище.

Однак варто пам’ятати, що цієї нішею зацікавилися багато підприємців. Вона дійсно обіцяє чимало можливостей і хороші перспективи. Якщо ви хочете спробувати свої сили в цій галузі, франшизу варто купувати саме зараз. Принцип франшизи не припускає, що можна відкрити кілька квест-румів в одному населеному пункті. Поки робота ведеться за правилом «одне місто – одна компанія». Варто поквапитися, щоб зайняти таку перспективну позицію.

Плюси бізнес-ідеї

1. Від покупки франшизи до запуску проекту пройде зовсім небагато часу. Вам знадобиться дві або три тижні, щоб все організувати, зробити ремонт в приміщенні, дати рекламу і вже прийняти нових відвідувачів.

2. Зіпсувати чимось таку ідею просто неможливо. Уже все продумано, вам лише залишається найняти ввічливий персонал, який завжди буде зустрічати гостей з хорошим настроєм. Інше все зроблено за вас. Це великий плюс для тих, хто тільки починає пробувати себе в бізнесі і не в силах охопити відразу безліч моментів обслуговування.

3. Оскільки ставка зроблена на просунуту аудиторію, є чимало додаткових можливостей для реклами: соціальні мережі різних видів стануть відмінним вибором.

4. Зупинившись на франшизі, ви завжди знаєте, що робити і не залишаєтеся один на один зі своїми проблемами.

5. Окупність від шести до восьми місяців, що для будь-якого виду бізнесу дуже вигідно.

Мінуси бізнес-ідеї

1. Пристойна сума для стартових вкладень.

2. Можливість відкрити квест-кімнату тільки в досить великому місті.

3. Потенційна небезпека, що рівень конкуренції в майбутньому зросте в кілька разів, коли з’являться нові віртуальні квести.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.