Голографічний театр створення видовищних уявлень як ідея вигідного бізнесу

06.02.2018 - 00:31 | Категорія: Розважальний бізнес

Голографічний театр – новий вид творчості, який втілює в собі елементи традиційних вистав і мультимедійних шоу. Робота над створенням такого проекту і його презентація – захоплююче заняття, яке здатне перетворитися на прибутковий бізнес. Театр, представлений в креативному форматі, дозволяє презентувати оригінальні постановки, є джерелом величезної кількості ідей. Кожна прем’єра стане справжнім відкриттям для найвибагливішого глядача! Дивовижний вид мистецтва тільки починає свій розвиток, що дає можливість уникнути великої конкуренції новачкам.

Вперше голографію почали використовувати на виставках, конференціях, а також під час проведення різних спеціальних заходів, де з її допомогою можна було презентувати проект. Надалі голографічні ефекти зацікавили творців різних вистав і шоу-програм. Після перших презентацій тривимірні відеозображення в повному розмірі придбали величезну популярність. Завдяки можливостям анімованої комп’ютерної графіки виник новий напрям у творчості, яке підприємливі люди з гарною фантазією почали розвивати як перспективного бізнесу. Ви можете доповнити їх число і реалізувати найнеймовірніші ідеї! На сьогоднішній день створення голографічного театру – це реальність, доступна практично кожному, хто планує на комерційній основі займатися постановочної діяльністю.

Принцип роботи такого театру

Оцінити можливості голографії і використовувати її для створення різних шоу вдалося в результаті появи і розвитку дисплейних технологій, а також завдяки створенню широкоформатного плівки спеціального призначення, що володіє оптичними властивостями.

Як виникає картинка, яку бачить глядач голографічного театру? Для цього на спеціальний екран з відбиваючим ефектом проектується віртуальне зображення. Після розсіювання відбувається його формування в затемненому просторі, яке знаходиться між плівкою і задником подсвечиваемого чорного кабінету, що дозволяє створювати реалістичну ілюзію. У площині, на якій з’являється зображення, допускається установка подіуму. На ньому зазвичай розміщується реальний персонаж театральної постановки, взаємодіє з віртуальними елементами. Подібний ефект часто використовують популярні світові зірки для організації концертів.

Для створення казкових сюжетів, віртуальних аналогів людей або тварин використовуються комп’ютерні 3D-анімації та заздалегідь зняті, ретельно оброблені на етапі монтажу зображення.

Можливості голографії обмежуються тільки фантазією режисера. Демонстрація тривимірних зображень – відмінна можливість в повній мірі розкрити свій творчий потенціал.

Необхідне обладнання для роботи

Для створення і трансляції тривимірних зображень потрібно спеціальне обладнання. Це найбільш істотна стаття витрат на старті. Наявність власної студії відеомонтажу та комп’ютерної анімації – не обов’язкова, але бажана умова. На початковому етапі можна її орендувати або скористатися послугами фахівців у цій галузі. Щоб мінімізувати витрати, допускається варіант прокату всього обладнання.

Основними елементами необхідного обладнання є:

відеопроектор з роздільною здатністю не менше 1400х1050;

відображає екран спеціального формату, який має систему натягу;

Жорсткий диск-програвач;

набір верстатів і конструкцій, «одяг» для чорного кабінету;

обладнання, що використовується для підсвічування подіуму і задника кабінету;

джерело безперебійного живлення, яке забезпечує роботу проекційного комплексу.

Голографічний театр транслює свої постановки завдяки використанню спеціальної плівки, яку потрібно придбати в необхідній кількості. Її розмір залежить від сценарію вистави, чисельності учасників, кута огляду, доступного бюджету для здійснення закупівлі. Плівку можна купити в рулонах. Ширина доступних варіантів – 4 або 6 м. За допомогою чотириметрової плівки створюються віртуальні кадри висотою до 2,25 м, що дозволяє відобразити людини в повний зріст.

Щоб отримати панорамні зображення, потрібно плівка, ширина якої становить 6 м. Але в цьому випадку додатково потрібно збільшити кількість проекторів, а також використовувати спеціальні програми для суміщення і зонування зображень.

Для монтажу всього обладнання в середньому буде потрібно один робочий день. Завершує цей процес встановлення плівки і регулювання проекційної системи.

Основні етапи реалізації ідеї: підготовка голографічних уявлень

Після покупки необхідного обладнання має бути етап розробки теми майбутньої віртуальної постановки. В рамках її підготовки створюється покадровий сценарій і комп’ютерна анімація для зйомки, відбувається звукове оформлення і запис текстів.

Найбільш відповідальною підготовчою роботою є процес відеозйомки живих персонажів, який повинен проходити в спеціальному павільйоні із застосуванням обладнання, що використовується при цифровій кінозйомки.

До переліку студійної підготовчої роботи входять: композинга, анімація, відеомонтаж матеріалу. На особливості їх проведення впливає контент віртуального уявлення, рівень завантаження студії і багато інших чинників. Тривалість роботи на цьому етапі індивідуальна в кожному окремому випадку.

Після того як остаточний варіант змонтованого відеоматеріалу буде затверджений, його піддають спеціальній кодуванні для відповідності формату використовуваного відеоплеєра.

Перед трансляцією належить визначити розмір віртуального екрану, спосіб розміщення відбиває екрана і проектора.

Бюджет проекту і очікуваний прибуток

На формування бюджету, необхідного для запуску голографічних уявлень, впливає характер матеріалу, співвідношення мальованих і знімальних сцен, а також багато інших чинників. Їх необхідно враховувати, так само як і при реалізації інших бізнес ідей в сфері розваг .

Визначити орієнтовну вартість проекту дозволить підсумовування витрат:

на плівку;

оренду або купівлю обладнання і кабінету;

проведення попередніх робіт і монтаж;

створення контенту (зйомки, анімації, відеомонтажу).

Якщо вирішите купити голографічне обладнання, воно обійдеться вам мінімум в 608 тис. Рублів. Брати його на прокат набагато дешевше. У цьому випадку буде потрібно витратити близько 50 тис. Рублів на місяць.

Оренда залу для трансляції постановок голографічного театру – 4 тис. В день. Квитки на вистави коштують в межах 400-600 рублів. Маючи ці вихідні дані, легко підрахувати очікуваний прибуток. При відвідуваності не менше 100 чоловік на одне подання, яке проводиться три рази на тиждень, можна розраховувати на чисту приблизну прибуток в розмірі 500 тис. Рублів за умови оренди обладнання.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.