Виставка 3д-картин формат франшизи і мінімум 300 тисяч на місяць

27.01.2018 - 19:14 | Категорія: Розважальний бізнес

Виставка 3Д картин допоможе вам заробляти від 300 тис. Рублів на місяць і окупиться вже в перші тридцять днів.

Сучасні клієнти дуже вимогливі не тільки до якості обслуговування, а й до змісту тих можливостей, які вони отримують. Саме тому підприємцям доводиться постійно шукати щось нове. До таких рішень можна сміливо віднести 3D-картини. Вони являють собою масштабні зображення, для знайомства з якими зовсім не потрібно надягати спеціальні окуляри. Картини об’ємні самі по собі. Спеціальна технологія дозволяє створювати цікаві ілюзії. Справжні гепарди, акули, дошка для серфінгу на хвилі – це і багато іншого сподобається людям, які люблять все незвичайне. Звідси і виникла ідея організовувати виставки з такими картинами. Їх кардинальна відмінність полягає в тому, що відвідувачі не тільки можуть, а й повинні фотографувати. Вони просто не зможуть залишитися без якісних яскравих знімків,

Де взяти такі картини?

Якщо не знати всіх особливостей цієї ідеї, можна подумати, що вона дуже складна в реалізації. Намалювати такі картини або зробити їх за допомогою спеціальних програм не так просто. Це складний і масштабний проект з серйозними вкладеннями. Але не варто поспішати з висновками – досить згадати про таку можливість, як бізнес по франшизі. І для цього випадку він актуальний на сто відсотків. Компанія «Оскар», головний сайт якої знаходиться за посиланням www. oscar-sib. ru, пропонує своїм покупцям вже готові рішення. Сьогодні є і інші виробники подібних картин, але вони не можуть запропонувати того ж якості реалізації. Франшиза в даному випадку – ідеальне рішення.

Скільки потрібно грошей на придбання картин?

Багато клієнтів думають про те, щоб придбати 10 картин, що обійдеться їм в 100 тисяч рублів. Але цей підхід не найвірніший. Десяти картин буде недостатньо, щоб клієнти змогли зробити багато красивих фотографій, провести час у колі близьких, зануритися в незвичайну атмосферу. І тут існує небезпека, що оцінка виставки буде досить низькою – не по тій причині, що картини не подобаються, а лише через малу кількість зображень. Ось чому оптимальним рішенням експерти і вже досвідчені бізнесмени вважають придбання 20 картин. На це треба буде витратити 200 тисяч рублів. З огляду на можливості прибутку, можна окупити цю суму дуже швидко – як показує практика, протягом першого місяця.

Яку підтримку надають покупцям франшизи?

Багато хто задається питанням про те, що робити, якщо виставка набридла клієнтам? Це природний процес, тому уникнути його не вдасться. Однак треба пам’ятати, що умови франшизи припускають: компанія раз на рік допомагає здійснювати заміну картин, повністю оновлювати пропозиції. А це означає, що люди, які вже були на виставці, зможуть прийти ще раз, а потім ще раз. Але тут треба розуміти: такий бізнес має хороші перспективи в большом городе – маленький не дасть такого потоку клієнтів, який необхідний. Хоча є і додатковий вихід. Можна організувати мобільну виставку: це зажадає більше організаторських здібностей, наявність машини з фургоном, але зате можна буде розширити аудиторію. Як і в багатьох перспективних бізнес-ідеї , тут важливо почати – а далі з’являться можливості для розвитку.

Насамперед необхідно доглянути приміщення. Воно повинно бути досить великим – 100-150 квадратних метрів. Намагайтеся вибирати місце, в яке зручно добиратися на громадському транспорті, щоб люди могли приїхати в будь-який момент. Підійде навіть підвальне приміщення або щось на зразок лофт. Важливо, щоб там була нормальна кімнатна температура і звична вологість. Це не тільки потрібно для збереження картин (хоча вони невибагливі), але важливо і при забезпеченні комфортних умов для людей. Гарне освітлення – як природне, так і штучне – теж вкрай важливий момент. Пам’ятайте, що ваші клієнти будуть робити багато фотографій, саме для цього вони і прийдуть на виставку. Саме тому так важливо забезпечити їм хороші умови для красивих знімків. Виставка 3Д картин – це креативне простір для творчості і гарного настрою, і про це забувати не можна.

Помічники при організації

Якщо ви вирішили затіяти бізнес поодинці, все одно буде потрібно помічник. Це має бути людина, який буде займатися поширенням і продажем квитків, а також стежити за порядком в приміщенні. В ідеалі це має бути дві людини, але якщо хочеться заощадити на оплаті, можна частину обов’язків взяти на себе. Найнятий працівник може на півставки попрацювати і прибиральником. Пам’ятайте, що після великої кількості людей прибирання потрібно обов’язково. На наступний день зал повинен виглядати презентабельно і акуратно.

Як рекламувати такий бізнес?

Тут все просто, адже в першу чергу орієнтація буде на молодь і дітей. Саме тому треба взяти на озброєння все тематичні портали на кшталт сайтів, де збираються мами, а також соціальні мережі. В останніх треба створити спеціальні групи, в яких можна розсилати запрошення, збирати якомога більше людей. У кожного невеликого або великого міста обов’язково є свій новинний портал, на якому можна буде придбати рекламу. Ще один відомий і досить простий спосіб – роздача листівок. Тут необов’язково роздавати інформацію на вулиці. Можна відправитися в школи, дитячі садки, коледжі, вузи. Решта вигідно поширювати в магазинах, особливо після робочого дня, в годину пік. Можна додати рекламу в громадському транспорті, банери і т. Д. Тут все залежить виключно від фантазії і бажання охопити ринок.

Скільки можна заробляти на такому бізнесі?

Як стверджують продавці франшизи, заробляти на такій виставці можна від 300 тисяч в місяць. А це означає, що вже в перші 30 днів можна окупити всі вкладення. Подивимося, з чого складається така сума. В середньому квиток на подібний захід коштує близько 300 рублів. Тобто вам потрібно обслужити 1 тис. Чоловік. Приблизний потік у вихідні для середнього міста – 100 людей в день. Візьмемо за основу місяць, в якому вісім вихідних (чотири суботи і чотири неділі). За цей період ви заробите: 100х300х8 = 240 тис. Рублів. До заповітної суми в 300 тис. Вам залишається всього 60 тис. А це означає, що в дні, що залишилися місяці вам треба буде обслуговувати приблизно по 10 чоловік в день. Це дуже скромні вимоги, щоб на виході отримати 300 тисяч. З розрахунків ясно видно, що ці цифри можна збільшувати набагато – ми привели лише основні.

Переваги бізнес-плану

1. Подібний формат виставки випробуваний в світі. У Китаї, Таїланді та інших країнах він має колосальну популярність.

2. Сама організація, особливо з урахуванням франшизи, дуже проста, гранично зрозуміла. А ще учасники отримують підтримку компанії, у якої набувають картини.

3. Мінімальний рівень конкуренції в цій сфері – вірніше, його зовсім немає.

Мінуси бізнес-плану

1. Наявність вкладень, хоч і не дуже великих.

2. Необхідність продумувати рекламу так, щоб привести якомога більше людей.

3. Необхідність організувати дуже високий рівень обслуговування, щоб утримати інтерес клієнтів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.