5 бізнес ідей у сфері розваг

08.01.2018 - 03:38 | Категорія: Розважальний бізнес

Створення власної справи в ніші розваг і відпочинку завжди було і буде прибутковим підприємством. Не дивлячись на важкі кризові часи люди не перестануть купувати продукти харчування, медикаменти та витрачати гроші на розваги. По-перше, відкриваючи бізнес в місцях скупчення великої кількості людей, можна швидко окупити витрати на відкриття своєї справи, а бізнес в ніші розваг якраз передбачає відкриття точки в місцях з великою прохідністю. До того ж рентабельність центрів розваг за оцінками експертів складає 20-30%. Тому ідеї для бізнесу розваг завжди будуть затребуваними.

А бізнесмени весь час знаходяться в пошуках кращих і цікавих ідей, які можуть принести мільйони прибутку в сфері розваг. У Росії за останні роки особливо актуалізувалася ця ніша, постійно відкриваються парки відпочинку, дитячі центри, з’являються нові послуги і товари.

У цій статті ми поділимося найцікавішими і прибутковими бізнес ідеями в сфері розваг і відпочинку.

Бізнес ідеї розваги

Бізнес ідеї розваги для дітей

1. Організація свят для дітейдавно вже популярний напрям. Проте, бізнес на організації різних дитячих заходів залишається затребуваним навіть під час кризи, тому що люди охоче витрачають гроші на розваги для своїх дітей. Шоу мильних бульбашок, наукові програми, майстер-класи, тематичні свята – Масляна, Новий рік, Великдень – все це свята, які люблять і діти і дорослі. Тому організацію сімейних і дитячих свят слід розглядати як серйозний бізнес. Для того, щоб організувати свою справу, слід знайти приміщення і запросити на роботу пару співробітників. Так само знадобляться костюми і сценарії, які можна замовляти в спеціальних компаніях, що займаються пошиттям костюмів і написанням сценаріїв. Крім цього можна самим організувати додатковий дохід – складаючи сценарії дитячих свят.

Свята можна влаштовувати безпосередньо в дитячому центрі або з виїздом до гостей. Вартість дитячого свята коливається від 400 рублів на людину. Якщо це індивідуальне захід, то вартість стає вище.

2. Анімаційні програми для дітей . Аніматори з виїздом на дні народження додому, на природу або в ігрові кімнати давно вже стали затребуваними. Проте, залишається потреба в талановитих аніматорів, які проводять не тривіальне програми, які вже всім набридли. Якщо Ви володієте певним талантом або можете знайти таких співробітників, то варто розглянути цю ідею як бізнес. Для цього буде потрібно вибрати образи героїв, скласти сценарії, придбати костюми і реквізити, і дати рекламу. Рекламувати бізнес можна на інтернет майданчиках, де зазвичай збираються мами, а так само в спільнотах соціальних мереж і на місцевих форумах. Така реклама вийде дешевше і буде більш ефективна.

3. Мобільний планетарій, який перевозиться у звичайній сумці, дозволяє створити новий і успішний бізнес в сфері розваг. Справа в тому, що в Росії всього 34 планетарію, а це значить, що багато людей не мають змоги помилуватися зірками і дізнатися докладніше нашу галактику в планетарії.

Мобільний планетарій дозволяє гастролювати по всій країні, адже помилуватися зірками люблять не тільки діти, а й дорослі.

Надувний купол планетарію можна розібрати за все за 15 хвилин, отже, в літній період можна працювати в дитячих таборах, парках атракціонів і на площах. А взимку в торгово-розважальних центрах, укласти договори зі школами та дитячими садами.

Для того, щоб почати цей бізнес, необхідно придбати необхідне обладнання та фільми для показу гостям. Вартість інвестицій складає від 200 000 до 1 000 000 рублів.

Бізнес ідеї розваги для дорослих

1. Квести. Особливо популярною ніша квестів в Росії стала в 2015 році, сьогодні вже відкриті десятки квест-румів в сотнях містах країни. Колись комп’ютерна гра квест вийшла в реальність і надає людям можливість стати героєм фільму або літературного сюжету в реальності. Суспільство активно сприйняло ідею ігор в квести, особливо популярним цей напрям став для інтелігентних людей з високим доходом.

Крім усього, зараз набирає популярність ніша віртуальних квестів, гра в які відбувається в спеціальній масці. На екрані маски відбувається ігрове дію, а гравець сам управляє грою і подіями, які відбуваються під час квесту. Найбільш популярні сьогодні в Росії компанії, що пропонують квести – Клаустрофобия, Фобія, Пастка, Мослабірінт. Щоб почати бізнес в ніші квестів, можна придбати франшизу квестів – готову бізнес модель. Зустрітися з франшизами квестів, пройдіть в наш каталог франшиз. (перелінковка)

2. Прокат сігвеях. Ще 10-15 років тому, коли тільки були представлені перші сігвеї складно було припустити, що сигвей стане прибутковим і затребуваним бізнесом. Сігвей – це електричний самокат, призначений для пересування пішоходів. Пристрій дозволяє швидше пересуватися на далекі відстані, до того ж такий вид транспорту екологічний. Особливо актуальні сігвеї в великих містах, які відвідують туристи з метою оглянути визначні пам’ятки. Оскільки апарат дорогий і вартість його коливається від 100 000 до 650 000 рублів, то придбати його зможе не кожен бажаючий, а ось взяти напрокат цілком може дозволити собі будь-хто. Для того, щоб організувати бізнес на прокаті сігвеях, слід придбати 2-4 апарату.

Більш доступним за ціною є апарат гіроскутер, який трохи нагадує сигвей. Зараз популярним стала ідея прокату гіроскутера в торгових центрах і парках розваг. Вартість гіроскутера становить 20 000 – 30 000 рублів, але покататися на далекі відстані буде не зовсім зручно на відміну від сігвея, тому як гіроскутер не обладнано кермом.

3. Карбування сувенірних монет. Уже тисячі підприємців заробили свої мільйони на продажу сувенірної продукції. Карбування монет це за своєю суттю атракціон, який дозволяє кожному бажаючому самому собі викарбувати монету за допомогою кліше різних дизайнів для монет і ковадла з молотком. Як правило, подібний атракціон орієнтований на туристів і буде дуже затребуваний в туристичних зонах. Крім цього, в місті можна використовувати карбування весільних монет або монет до свята, наприклад, 9 травня, або на весілля, а так само для реклами компанії. Цікаво і незвично можна реалізувати візитки компанії у вигляді викарбуваних монет. Одна монета коштує близько 400 рублів. Тільки уявіть, скільки за день можна викарбувати монет!

Карбування монет це шоу, яке можна запропонувати будь-якому перехожому, який бажає залишити собі сувенір на згадку про місто або будь-яку подію. Подібні видовища можна проводити в парках, на міських заходах, на перехрестях.

4. батутними комплекс. Першим ідею відкрити парк батутів реалізував американець Дейв Шеффер, об’єднавши в парку різні види батутів для дітей і дорослих: професійний батут, домашній батут і дитячий надувний батут. Ця ідея була сприйнята на ура і сьогодні є найпопулярнішим парком в Каліфорнії. Подібне можна реалізувати і в Росії, взявши в оренду місце в парку або в торгово-розважальному комплексі. Необхідно придбати батути різних видів для дорослих і дітей.

Так само необхідно особливу увагу приділити безпеки для відвідувачів, щоб виключити можливість отримання штрафу – слід поставити огороджувальні сітки, найняти інструктора, важливо, щоб поблизу не було джерел підвищеної небезпеки – проїжджої частини або електричних ліній. Щоб привернути більше уваги до свого парку батутів можна дозволяти відвідувачам користуватися якийсь час безкоштовно або організувати виїзд з батутом на пару днів в довколишні невеликі населені пункти.

5. Параглайдінг або парапланеризм вже давно популярний на Заході і вже більше 50 років проводяться змагання з параглайдингу. У Росії ж цей напрям тільки-тільки зароджується, в основному на чорноморських або гірських курортах. Тому ніша цілком ще вільна для організації прибуткового справи. Параплан – легкий літальний апарат. Польоти на параплані найкраще організувати в місцях скупчення великої кількості людей, наприклад, на курортах і в місцях, де є височини для злетів.

Вартість польоту на параплані становить приблизно 3000 рублів за одну годину 24 000 рублей за 8-ми годинний день разом з роботою інструктора. Самі апарати бувають для початківців, для більш досвідчених і професіоналів. Для того, щоб організувати бізнес на наданні послуг польоту на параплані, знадобиться самий просто апарат для початківців. Вартість параплана становить приблизно 1500 – 2 000 доларів. Крім іншого, слід придбати парапланерниє прилади та парапланерного одяг, так само слід подбати про наявність мікроавтобуса, щоб доставляти бажаючих до місця старту польоту.

Аерофото і відеозйомка може стати додатковим джерелом доходу для власника бізнесу, тому варто подумати над придбанням спеціального обладнання для аерозйомки.

Крім іншого, можна організувати курси параглайдингу для бажаючих навчитися літати, конкуренції у сфері яких не спостерігається.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.