Техніка безпеки при проведенні фаєр шоу

23.02.2017 - 06:57 | Категорія: Розважальний бізнес

Варто звернути особливу увагу на одяг фаєри, вона не повинна бути сильно відкритою і сильно вільної і бути виконаною з натуральних матеріалів, бути якісною, щільною, від біжутерії краще відмовитися, щоб уникнути травм. Волосся краще намочити або зовсім заховати під капелюх, на обличчя необхідно нанести негорючий жирний крем. Артист повинен бути гранично уважний до обстановки, що оточує її, адже він може травмувати глядачів або допустити загоряння, тому варто показувати лише ті трюки, які ви робили вже не раз і впевнені в тому, що зможете зробити їх, бажано буде перед виступом, як слід відрепетирувати свій виступ на тій сцені, де ви збираєтеся виступати, щоб ви могли її відчувати. До речі, про сцену: вона повинна бути не слизькою, але в той же час і гладкою.

Фаєр шоу проводять як на відкритих, так і на закритих майданчиках, звичайно, вимоги у них різні. Наприклад, якщо ваше шоу проходить на закритому майданчику, то ви повинні перевірити наявність і доступність запасних виходів, стелі повинні бути високими, а сама майданчик дуже просторою. При виступі на відкритому майданчику, не забувайте уважно вивчити прогноз погоди і постійно спостерігати за нею.Варто звернути особливу увагу на одяг фаєри, вона не повинна бути сильно відкритою і сильно вільної і бути виконаною з натуральних матеріалів, бути якісною, щільною, від біжутерії краще відмовитися, щоб уникнути травм. Волосся краще намочити або зовсім заховати під капелюх, на обличчя необхідно нанести негорючий жирний крем. Артист повинен бути гранично уважний до обстановки, що оточує її, адже він може травмувати глядачів або допустити загоряння, тому варто показувати лише ті трюки, які ви робили вже не раз і впевнені в тому, що зможете зробити їх, бажано буде перед виступом, як слід відрепетирувати свій виступ на тій сцені, де ви збираєтеся виступати, щоб ви могли її відчувати. До речі, про сцену: вона повинна бути не слизькою, але в той же час і гладкою.

Фаєр шоу проводять як на відкритих, так і на закритих майданчиках, звичайно, вимоги у них різні. Наприклад, якщо ваше шоу проходить на закритому майданчику, то ви повинні перевірити наявність і доступність запасних виходів, стелі повинні бути високими, а сама майданчик дуже просторою. При виступі на відкритому майданчику, не забувайте уважно вивчити прогноз погоди і постійно спостерігати за нею.

Однак існують і загальні вимоги: при виступі глядачі повинні знаходитися як мінімум на відстані трьох метрів від майданчика, а поруч повинен перебувати людина, яка буде відповідати за пожежну безпеку. Так само на місці виступу повинні бути присутніми аптечка і вогнегасник, справність якого слід перевіряти перед кожним виступом.

Перед виступом варто уважно перевіряти і все використовуване обладнання. Для видування фаерболи краще використовувати якісне пальне, не забувайте про те, де повинні при виступі перебувати вогненебезпечні речовини – подалі від відкритого вогню і від самого майданчика, природно, теж. Вимочування і підпалювання реквізиту повинно відбуватися як мінімум на відстані двох метрів від горючих речовин. Не варто забувати, що інвентар згодом зношується, тому постійно стоїть стежити за його цілісністю, краще навіть брати з собою на виступ запасне обладнання.

Під час плювком вогнем необхідно врахувати напрямок і швидкість вітру, ретельно витирати губи, після виступу переконатися в тому, що ваша одяг не просякнута гасом. Якщо ви ненароком проковтнули гас, то слід негайно промити шлунок, випити активоване вугілля та звернутися до медустанови.

Проведення фаєр шоу – річ дуже небезпечна, тому і має багато різних правил і технічних вимог. Ну а в загальних словах з попереднього тексту можна зробити невеликий висновок:

Майданчик для виступу потрібно очистити від легкозаймистих предметів.

При проходженні виступу в залі, переконайтеся в тому, що сцена не ковзає і має рівну поверхню.

Запас палива зберігається в щільно закритих ємностях і далеко від зони крутіння вогню.

В обов’язковому порядку мають бути присутніми на сцені вогнегасник і ємність з водою.

Артист повинен зняти всі прикраси і бути в одязі, виконаної з натуральних тканин.

Перед роботою на сцені, обов’язково потрібно випробувати інвентар.

Якщо фаєр виступає в закритому приміщенні, то він повинен бути гранично уважним і обережним, щоб не допустити спалаху елементів сцени і одягу партнера, який виступає разом з ним.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.