Організація стрибків з мотузкою (роупджампінг)

13.01.2017 - 14:40 | Категорія: Розважальний бізнес

Не секрет, що спорт, зокрема екстремальний, змінює людину на краще. В людині проявляється сила волі, працьовитість, він починає більш розумно мислити, також спорт може врятувати від багатьох згубних звичок, таких як нарко та алкозалежність.Не секрет, що спорт, зокрема екстремальний, змінює людину на краще. В людині проявляється сила волі, працьовитість, він починає більш розумно мислити, також спорт може врятувати від багатьох згубних звичок, таких як нарко та алкозалежність.

Роупджампинг – що це?

Це екстремальний вид спорту. Найбільш популярний серед молодого населення, яким особливо потрібні гострі відчуття і адреналін. Також і серед людей старшого віку є шанувальники роупджампінга.

Термін ropejumping споконвічно англійське – перекладається як мотузка, а «jump» – стрибати. Такий переклад спочатку може здатися абсолютно нешкідливим, адже якщо зв’язати ці два слова, то можна отримати і інші види дозвілля. Наприклад усіма відома гра – стрибки через гумку. Але це інший випадок.

Роупджампинг – це стрибок з високої точки. Стрибати надається відповідна страховка (альпіністські стрічки статичного або динамічного зразка) і система амортизації.

Ден Осман – піонер роупджампінга. За допомогою такого виду спорту він боровся зі своїми страхами, інстинктами, які заважали повною мірою відчути захоплюючі емоції від стрибка. Це людина, яка доніс до нас, що процес падіння приємний і цікавий. Ден Осман дав зрозуміти, що якщо ми не подолаємо свої страхи, то ніколи не зможемо пройти важкі ділянки в момент сходження. Він спеціально зривався вниз, щоб його контроль над зовнішніми обставинами став цілком очевидним рефлексом. Його рятувала надійна страховка. Але на жаль скелелаз загинув в результаті чергової стрибка – мотузка не витримала.

Плюс такого бізнесу полягає в тому, що своє спорядження ви можете привезти на будь-яку висоту, де здійснюють стрибки і не потрібно буде витрачатися на довгу оренду одного об’єкта.

Що ж потрібно для того, щоб організувати свій бізнес на роупджампінга.

Яке ж потрібно купити спорядження для роупджампінга? Подивимося на план програми, за яким ваші клієнти будуть діяти.

Даний розрахунок – програма на один день «Екстремальний вихідний».

Також ви зможете заробити понад, якщо будете організовувати свята для великих компаній на вихідних, яким ви можетепредложіть привабливі послуги-карти-бонуси, сувеніри на пам’ять, зйомка в повітрі, фото стрибка – так все що завгодно!

Вам цілком вистачить компанії з 7 чоловік. Так ось…

Якщо ви хочете пропонувати послуги такого роду, то і повинні десь поселити своїх клієнтів на ніч. Адже програма передбачається добова. Радимо вам заздалегідь домовитися з господарями, які здають будиночки за демократичною ціною, або який-небудь міні-готелем. Також в вашу обов’язок входить годувати своїх клієнтів. Обговоріть всі деталі з менеджерами кафе.

Які навички потрібні для того, що б організувати роупджампінг команду?

Уміння працювати в групі

Відмінна фіз. підготовка

Знання механізму альпіністського спорядження.

Уважність, спокій, цілеспрямованість.

Непогано мати друзів фотографів, і вам знадобляться помічники

Знання вибору місця і досвід в розрахунку стрибків

Як вже було сказано, стрибати можна з гір, підйомних кранів, стін і дахів висоток. Список цим не обмежується.

Якщо ви стрибаєте зі стіни і моста, то потрібно дотримуватися деяких правил:

Нахил стіни долен бути негативним або вертикальним.

Краще якщо міст буде вузьким і високим.

При розрахунку стрибка необхідний досвід – єдиної математичної формули просто не існує.

Перш ніж людина зістрибне, потрібно протестувати місцевість, де буде проходити вся діяльність. Можна скинути щільну річ від 40 кг. Поки об’єкт в польоті, професіонали повинні зрозуміти траєкторію польоту, наскільки спорядження зносилося, правильно підібрана страховка. Після польоту речі, фахівці підбивають все безпечні параметри під людини і цей же предмет пускають знову вниз, і вдруге все коректують. Отже, перш ніж полетить людина, потрібно кілька разів випробувати систему на безпеку, щоб потім не поплатитися за недбалість. Збільшувати довжину мотузки нужнопостепенно.

Ви – інструктор, а отже несете відповідальність за все, що відбувається. Ні в якому разі до такого виду спорту не допускаються люди в стані алкогольного сп’яніння, або люди, які взяли психотропні засоби. Також вам потрібно стежити за технікою безпеки своїх клієнтів. Багато з них і не підозрюють про всю небезпеку, яка може статися через погану страховки.

Ще один плюс – бізнес є цілорічним. Хоч в дощ, хоч в сніг – можете стрибати.

Кому можна зробити стрибок з «роуп»?

Особи, які досягли 18 років

Маса тіла не більше 140 кг.

Заборонено стрибати:

вагітним;

особам, які страждають на захворювання, пов’язані з кардіологією;

особам, які страждають на епілепсію.

Є списки захворювань, які забороняють займатися роупджампінгоі. І якщо в даному списку є той, який належить комусь із команди, то про допуск до стрибків цієї людини не може бути й мови.

Не зовсім зрозуміла правова сторона роуп-джампінгу в РФ. Не всі пустять вас на свою територію здійснювати стрибки, але з іншого боку адже тільки сама людина відповідальний за своє життя і тільки йому вирішувати, що з нею робити. Але найкраще слухатися досвідченого інструктора. Не забудьте оформити документи страховки.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.