Організація піротехнічного шоу з нуля

21.12.2016 - 17:57 | Категорія: Розважальний бізнес

Для того щоб клієнти раз по раз зверталися саме до вас, необхідно організувати ваш сервіс дуже ретельно. Тоді люди саме у вас будуть замовляти феєрверки або піротехнічне шоу для різних святкових заходів, адже гроші люди готові віддавати саме за хороші враження та позитивні емоції.Для того щоб клієнти раз по раз зверталися саме до вас, необхідно організувати ваш сервіс дуже ретельно. Тоді люди саме у вас будуть замовляти феєрверки або піротехнічне шоу для різних святкових заходів, адже гроші люди готові віддавати саме за хороші враження та позитивні емоції.

Планування піротехнічного шоу (шоу з живим вогнем).

• Дуже важливо враховувати побажання клієнта. Крім цього, потрібно добре розуміти специфіку планованих заходів, де передбачається демонстрація шоу вогню.

• Особливу увагу необхідно приділяти при підготовці шоу заходам протипожежної безпеки, а також підготовленості майданчики, на якій планується виступ, в цілому.

• Навколишня територія також має відповідати заходам протипожежної безпеки.

• При плануванні розцінок необхідно вивчити сучасний ринок послуг. Занадто мала або невиправдано велика ціна за проведення фаєр-шоу може насторожити і навіть відлякати ваших майбутніх клієнтів.

Початковий етап організації піротехнічного бізнесу може бути набагато легким, якщо вивчити досвід успішних майстрів-спиннер, який вже приніс їм певний успіх і прибуток.

Початком вашого бізнесу може стати вже сформований клуб за інтересами або хобі вашої родини, де збираються родичі або інші люди, які захоплюються крутінням вогню. Найголовніше, організовувати все потрібно дуже професійно, навіть на початковому етапі, тому що в цьому виді діяльності неякісна підготовка видно відразу, навіть недосвідченому людині.

Для того щоб професійно виконувати різні елементи і трюки з вогнем, треба не тільки щодня тренуватися, але і просто любити свою справу. Ступінь майстерності виступаючого залежить від наступних факторів: а) фізичного стану, б) фізичної підготовки, в) почуття ритму, г) хорошого вестибулярного апарату учасника шоу і т. д. Комусь потрібно зовсім небагато часу для того, щоб оволодіти певними прийомами, а хтось повинен наполегливо відточувати свою техніку, щоб виконувати найелементарніші прийоми. В цьому випадку необхідно звертати увагу на людей, що володіють певним завзятістю в оволодінні технікою вогню, в цьому плані дуже важливо, щоб початківець фаєрщиків не боявся труднощів, болю і можливих опіків. Все це необхідно враховувати в організації своєї роботи, так як будь-яка найменша помилка може стати причиною серйозних травм, як самих учасників шоу, так і ваших клієнтів.

Якісні виступи спиннер.

Елементи, які вивчають підкорювачі вогню, повинні бути відпрацьовані до автоматизму. Серед різноманіття способів крутіння вогню постійно з’являються нові і досить складні елементи. У зв’язку з цим, необхідно вивчати подібні елементи для того, щоб ваші шоу були завжди затребувані, а також залучали своєю оригінальністю.

Вогняні шоу програми і їх види.

Постановочний номер – готове виступ, де сценарій заздалегідь спланований і відпрацьований, відповідно є сюжетне розвиток виступу, артисти забезпечені костюмами, а також присутні і інші атрибути театральної дії. У створенні костюмів можна використовувати світловідбиваючі або світлодіодні стрічки, що ще більше підсилює емоційний ефект від перегляду.

Емоційний номер – гра артиста на почуттях глядачів. Артисти-імпровізатори ідеально підійдуть для таких виступів, тому що імпровізувати може далеко не кожна людина. Зате, якщо ви знайшли таку людину, то вашим глядачам буде забезпечено страх, захват, а іноді і шок під час фаєр-шоу. Дуже бажано підібрати для цього музичний супровід, яке максимально допоможе посилити ефект від виступу. Рівень підготовки і майстерності спиннер є другою, але не менш важливою, складовою вашого успіху.

Чи вигідно починати бізнес на проведенні вогненних, піротехнічних і шоу-феєрверки?

Це питання має пряме відношення до людей, які виявили бажання займатися саме таким видом бізнесу. Фінансові вкладення будуть потрібні: 1) для рекламної кампанії, 2) для придбання костюмів, 3) для придбання необхідного реквізиту та інструментів, 4) для покупки гасу. Решта витрат і особливості ведення бізнесу будуть зрозумілі як тільки ви почнете займатися фаєр-шоу. У разі успіху, не можна тільки радіти досягнутим успіхам, необхідно частину грошей постійно вкладати в розвиток вашого бізнесу.

Сезонність відрізняє такий вид бізнесу безсумнівно. Необхідно передбачати такі моменти:

1. Холодна або дощова погода не дозволить вам провести виступ на вулиці.

2. Закриті приміщення можуть стати перешкодою для проведення фаєр-шоу тому далеко не будь-яке приміщення можуть бути пристосоване для проведення подібного шоу, а значить може принести шкоду життю і здоров’ю відвідувачів. Однак, в приміщенні можна знайти й інший вихід із цієї ситуації – це світлодіодне шоу (використання не відкритого вогню, а спеціальних світлодіодних або неонових трубок). Ефект від виступу зберігається, а ось загроза життю і здоров’ю публіки знімається повністю.

З досвіду підприємців фаєрщиків: основний час, що відрізняється найбільш великим числом замовлень (а значить і прибутку), це літній сезон. Різні заходи в цей час супроводжуються вогневими шоу, наприклад, корпоративи, весілля, дні народження і т. д. і т. п. Для того, щоб домогтися можливості нечастих, але добре оплачуваних, виступів, таких як: а) відкриття невеликого готелю, б) ювілей відомої фірми, в) відкриття престижного ресторану, г) відкриття торгового центру, д) будь-якого роду презентація, необхідно мати гідну команду (високу майстерність і т. д.), а також оригінальні ідеї для сценаріїв.

В даному виді бізнесу є і способи отримання додаткового доходу і заробітку – це організація школи вогню (курси, майстер-класи, тренінги …). Викладати і навчати новачків цілком можливо за 1000 рублів на місяць з кожного. По-перше, це абсолютно доступна сума для того, щоб отримати можливість стати spinnerfire з відповідною кваліфікацією. А крім того, дозволить вам поповнювати вашу команду, підбираючи більш перспективних і підготовлених людей.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.