Організація міського квесту | Сайт про бізнес

Організація міського квесту

14.11.2016 - 15:10 | Категорія: Розважальний бізнес

Зараз ми розповімо про досить популярному вигляді дозвілля для городян – квест. Суть гри полягає в тому, що кілька команд змагаються між собою, щоб знайти швидше суперника заздалегідь обумовлену заховану річ. По ходу гри даються підказки. Учасники повинні знати місто і орієнтуватися на місцевості.Зараз ми розповімо про досить популярному вигляді дозвілля для городян – квест. Суть гри полягає в тому, що кілька команд змагаються між собою, щоб знайти швидше суперника заздалегідь обумовлену заховану річ. По ходу гри даються підказки. Учасники повинні знати місто і орієнтуватися на місцевості.

Перш ніж починати саму гру, потрібно добре її підготувати. Придумати різні завдання на інтелект, логіку, орієнтування І. Д. А якщо у вас вже є агентство з організації свят, то вам в цьому випадку буде набагато легше організувати гру. Ваше агентство стане більш затребуваним.

Гру ви можете проводити в будь-яких загальнодоступних місцях: сквери, парки, розважальні центри, торговельні комплекси і т. д. Переможцем вважається та команда, яка перша дісталася до мети. Квести можуть бути як загальнодоступні, так і закриті. Останній тип гри як правило проводять в колі знайомих людей, на сімейних святах, а в загальнодоступних квестах участь може взяти кожен бажаючий. Умови вступу в гру – пройти реєстрацію і внести оплату за участь.

Міські квести тим цікаві, що не обмежені в часі. Їх можна проводити в будь-який час дня і ночі. А чим більше людей буде грати, тим більш захоплююче. Так що залучайте нових людей. Коштує це буде недорого – 300 р. з людини, максимальна кількість гравців в команді – п’ять.

Вартість участі в квестах закритого типу буде вже залежати від соціального становища компанії і від того, які завдання ви для них придумаєте. Якщо взяти для розрахунку самі мінімальні цифри, то розмір виручки за неделюбудет дорівнює 21 000 рублів, тобто місяць ви зможете заробити приблизно 84 000 рублів. Все це за умови, що ігри проводитимуться двічі на день для двох команд.

Статті витрат:

Податки – 5040 рублів,

Оплата персоналу – 24 200 рублів (включаючи відсотки з прибутку),

Маркетингові витрати.

Створення такого бізнесу, по-перше, дуже захоплююче, по-друге прибутково, а по-третє незатратно.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.