Оживающая 3d фотография

25.09.2016 - 09:57 | Категорія: Розважальний бізнес

Останнім часом інтернет заполонили новими ідеями для бізнесу. А ось вибрати потрібну вам ідею, яка поглине тебе повністю, та ще й допоможе фінансово вже набагато складніше. Але якщо ви хочете знайти бізнес, який буде приносити не тільки гроші, але від якого ви будете отримувати задоволення, то дана стаття саме для вас.Останнім часом інтернет заполонили новими ідеями для бізнесу. А ось вибрати потрібну вам ідею, яка поглине тебе повністю, та ще й допоможе фінансово вже набагато складніше. Але якщо ви хочете знайти бізнес, який буде приносити не тільки гроші, але від якого ви будете отримувати задоволення, то дана стаття саме для вас.

Приблизно в кінці року на світовий ринок вийшло нове обладнання розважальне (студія – Оживаючі 3D фотографії). Природно в основі цього бізнесу слід ідея про пожвавлення фотографій. Клієнт, цілком реально може за 1 хвилин зробити власну фотографію. на будь-якому фоні (хоч з динозаврами). Але якщо бути чесним, різних фонів в студіях дуже багато, їх більше 70, при цьому на цьому не зупиняється, фони постійно оновлюються і додаються нові.

Дивіться, отримує клієнт фотографію, після цього він качає додаток LivePhoto на свій смартфон (телефони, планшети і так далі), далі цей гаджет він наводить на фотографію і бачить досить таки незвичайну річ: припустимо біля його фотки пливе акула, або крізь фотку пробігає великий звір а може навіть санта клаус вигляне з подарунками ще й пісеньку вам заспіває. Це правда дуже фантастичне дію, подив людей немає меж, а в наш час це велика рідкість.

Клієнти у яких є смартфони, можу робити 3D брелоки, фотографії з ефектами (3D), або просту фотографію 2D. Вашими клієнтами будуть люди різного віку і різного соціального стану, а це величезний плюс в бізнесі.

Справитися з такою студією зможе навіть дитина, адже обслуговування налаштоване повністю на автомат, всім власником буде дана постійна безкоштовна тех. підтримка, навчання, рекламні матеріали, передаються кращі успішні дії, чудові новини з офісу центрального.

Це технологія яка живлять фотографії з’явилася не так давно і вже набрала більшу популярність. Але конкуренція на даний час, її просто немає, так що поки не пізно потрібно встигати займати успішні місця і бути 1 власниками цього бізнесу в вашому місті.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.