Жуйка для рук і магніт-конструктор

22.09.2016 - 22:01 | Категорія: Розважальний бізнес

Саме сьогодні створити власний бізнес далеко не так просто, в тому числі і з-за економічної НЕ стабільності у всьому світі. Тому для створення власної справи необхідно шукати такі бізнес ідеї які не вимагають великих фінансових вкладень і при всьому при тому досить прибуткові. Найпростіше заробити можна не на створенні незвичайного товару, а на перепродажу такого товару. Саме так один з наших читачів заробляє на перепродажу двох незвичайних розробок університету Піттсбурга, таких як NeoCube і Handgum.

NeoCube – був винайдений завдяки дослідження рідко земельних металів. По суті NeoCube – це конструктор, який складається з безлічі маленьких сфер володіють величезним магнітним тяжінням.Саме сьогодні створити власний бізнес далеко не так просто, в тому числі і з-за економічної НЕ стабільності у всьому світі. Тому для створення власної справи необхідно шукати такі бізнес ідеї які не вимагають великих фінансових вкладень і при всьому при тому досить прибуткові. Найпростіше заробити можна не на створенні незвичайного товару, а на перепродажу такого товару. Саме так один з наших читачів заробляє на перепродажу двох незвичайних розробок університету Піттсбурга, таких як NeoCube і Handgum.

NeoCube – був винайдений завдяки дослідження рідко земельних металів. По суті NeoCube – це конструктор, який складається з безлічі маленьких сфер володіють величезним магнітним тяжінням.

NeoCube – складається з 216 неодімових магнітів (також відомих як NdFeB, NIB, або Neo-магніти). З такого конструктора можна збирати абсолютно все що завгодно будь то геометрична фігура, або дуже стильна прикраса, і навіть посуд, зібрати не скласти великих труднощів.

Handgum був винайдений там же в Піттсбурзі. Handgum одночасно твердий і рідкий. У тривалому знаходженні спокою Handgum ставати рідким, повільно розтікається по поверхні. А прі не великому впливі Handgum стає твердим. Так і виходить що він може бути рідким і твердим одночасно, так само його можна розірвати різким рухом і можна їм забити цвях.

І все ж як заробити на продажу цих новинок:

(Франчайзинг) Бізнес – пакет ТОВ «НеоБіз-ру» включає в себе :

1. Повний пакет документів, необхідний для відкриття та успішного розвитку бізнесу (оптового – магазини подарунків і торгові точки і роздрібного – вашого інтернет – магазину);

2. Сертифікат офіційного представника;

3. Neocube – 4 різних види і Handgum – 3 різних видів;

4. Створення вашого особистого представницького сайту + домен + хостинг;

5. Консультації по будь-яких питань – Skype або мобільний;

6. Оплата доставки пакета;

Ціна така пакету складе не багато не мало 29000 р.

Також можна придбати ексклюзивне право на своє місто, і будете єдиним представником свого міста.

Вартість такого право дорівнює 25000 р.

Всього було вкладено 54000 р. що не так і багато для створення свого бізнесу.

А ще дуже сподобалася концепція бізнесу, представлена ??на сайті, абсолютно вся інформація доступна і зрозуміла. Наприклад для оптових продажів зовсім не потрібно склад і купа грошей, як у всіх інших випадках оптового продажу.

Так таким видом бізнесом можна займатися лише в тих містах, де населення більш ніж 400 тис. Чоловік.

Все досить просто вам буде потрібно домовитися з власниками магазинів і торгових точок, після чого вони оплачують партію товару, а потім і ви переводите гроші на рахунок компанії ТОВ «НеоБіз-ру», при цьому залишаючи собі свій відсоток від угоди. І після всього цього компанія починає формувати посилку протягом 5 днів і після цього відправляють вам, доставка теж займе приблизно 3-5 днів, в залежності від регіону.

Наприклад мій заробіток становить до 30% від угоди, що становить до 400р з кожного NeoCube і до 300с кожного Handgum. В середньому в місяць продається 300-400 NeoCube і Handgum, що становить близько 200 тис. Р. в місяць. Зрозуміло, працювати одному важка саме тому мені допомагають двоє моїх друзів і все таки 200 тис. На трьох складає близько 66тис. р. початкові вкладення окупилися відразу ж ще в перший місяць.

В даному бізнесі немає як такої сезонності продажу йдуть цілий рік, хіба що під новий рік продажі істотно збільшаться.

Купують такі не зовсім звичайні товари в основному молоді та середнього віку люди.

Так до речі пояснити що вдає із себе NeoCube і Handgum досить проблемно не завжди розуміють саме тому не лінуйтеся зробити фото готових фігур з NeoCube і Handgum.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.