Бізнес на атракціонах

28.06.2016 - 08:28 | Категорія: Розважальний бізнес

Парк атракціонів – улюблене місце розваги не тільки дітей, а й дорослих. Ще б! Адже де, як не тут можна відпочити від повсякденної суєти, безтурботно провівши час і зарядити масою позитивних емоцій. Не дивно, що кількість відвідувачів різноманітних гірок-гойдалок-каруселей з кожним роком лише зростає – Всім хочеться долучитися до маленького свята, який дарують ігрові майданчики .Парк атракціонів – улюблене місце розваги не тільки дітей, а й дорослих. Ще б! Адже де, як не тут можна відпочити від повсякденної суєти, безтурботно провівши час і зарядити масою позитивних емоцій. Не дивно, що кількість відвідувачів різноманітних гірок-гойдалок-каруселей з кожним роком лише зростає – Всім хочеться долучитися до маленького свята, який дарують ігрові майданчики .

З огляду на високу популярність подібного дозвілля, створення власного парку атракціонів є вельми цікавим, доцільним, а головне – перспективним вкладенням коштів. Бізнес в сфері розважальної індустрії ще не придбав настільки значних масштабів, отже, конкуренція в даній галузі невелика. Плюс до всього для відкриття такої справи не буде потрібно спеціальний дозвіл, а також будь-які сертифікати і ліцензії. Все, що потрібно – це наявність стартового капіталу і правильно вибране місце для розміщення атракціонів.

Звичайно, організація парку розваг зажадає обліку багатьох нюансів, але при грамотній реалізації швидко окупить витрачені зусилля і кошти. До слова, на зорі розвитку бізнесу рекомендується купувати прості в установці, експлуатації та технічному обслуговуванні атракціони, наприклад, звичайні «машинки». Екстремальні атракціони , які є, як правило, більш дорогими і складними, варто купити пізніше, коли парк відпочинку вже буде досить «розкручений».

Що стосується розважального обладнання, то кращими країнами-виробниками його заслужено вважаються Італія, Англія і Німеччина. Їх атракціони, що відрізняються високою технологічністю, чудовими конструкційними особливостями та надзвичайною міцністю, пропонує своїм клієнтам відома вітчизняна компанія ТОВ «КАРУСЕЛЬ ентертеймент» ( www. carrousel. ru ).

Щоб атракціонне бізнес процвітав, необхідно підібрати і по-справжньому кваліфікований персонал, в т. ч. найняти професійного механіка, здатного впоратися з неполадками обладнання будь-якої складності.

Слід врахувати і сезонний характер ігрової індустрії – найбільш затребуваним парк буде в літню пору. Втім, і за часів зимового затишшя можна залучити відвідувачів, відкривши тир, боулінг, картинг. Не варто забувати і про кафе, меню якого має враховувати смакові переваги широкої споживчої аудиторії. Таким чином, в роботі ігровий майданчика не буде небажаного для її власника простою.

Створення парку розваг «з нуля» обійдеться приблизно в 700 – 900 тисяч доларів (як мінімум). Ця сума включає в себе всі необхідні витрати на покупку атракціонів і їх сервісне обслуговування, благоустрій території, а також на заробітну плату персоналу. Витрачені кошти окупляться в середньому за 5 років, а приблизна прибуток може скласти близько 25% від обороту.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.