Бізнес-ідея: виготовлення картин на принтері

26.09.2016 - 12:20 | Категорія: Різні види заробітку

Для того щоб виготовити картини на принтері потрібно: струменевий принтер, тканину, папір, рамка для картин.Для того щоб виготовити картини на принтері потрібно: струменевий принтер, тканину, папір, рамка для картин. І, звичайно ж, потрібні навички: комунікабельність,вміння користуватися комп\’ютером, витрати. Якщо все це буде вийти чудова картина, яку потім подаруйте своїм близьким.

Ці картини можна виготовити і вдома, якщо у вас є POS принтер, який можна придбати тут

Візьміть будь-яку вподобану тканину і виріже малюнки, які будуть на вашій картині. Просочіть тканину в спеціальний розчин, висушити праскою і тканина буде як папір. Вона піде для роздруківці картини на принтері. Роздрукуйте малюнок і пропрасуйте його праскою. Щоб було барвисто розфарбуйте картину олійними фарбами або покрийте лаком. Вставте вашу картину в рамочку. Все готово, можна дарувати. Крім картин можна роздруковувати фотографії. Працювати можна не тільки на струменевому принтері, ще можна використовувати інші види принтерів.

При великому бажанні можна робити і великі картини http://k-a-r-t-i-n-a.ru/category/ilya-repin/, стежте за стиками листів, щоб вони були з\’єднані акуратно, і не видно було країв. Якщо у вас вдома є принтер, то придбайте кілька метрів тканини і кілька рамок, для майбутніх картин і починайте винаходити. Можна також виготовити рамки в домашніх умовах і своїми руками.

Прибуток в кілька разів перевищуватиме витрати. І якщо вам знадобиться новий принтер, ви легко за місяць зможете окупити цю покупку. Для початку ви повинні стати більш популярним, щоб більше до вас зверталися. Помістіть оголошення, дайте своїм друзям і родичам, а вони покажуть іншим. Прикрасьте будинок своїми власними картинами і нехай друзі побачать, який ви майстер своєї справи.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.