Бізнес-ідея: листи дітям від казкових героїв

26.09.2016 - 11:57 | Категорія: Різні види заробітку

Сучасні реалії буквально просякнуті можливостями і ресурсами для заробляння грошей. Ці можливості всюди. І ось одна з нових бізнес-ідей на російському ринку – листи від героїв мультфільмів або казок дітям.
Сучасні реалії буквально просякнуті можливостями і ресурсами для заробляння грошей. Ці можливості всюди. І ось одна з нових бізнес-ідей на російському ринку – листи від героїв мультфільмів або казок дітям.

У Росії ідея нова, а взагалі вона існує вже 12 років. У 2002 році заповзятливий американець став писати дітям листи від імені Санта Клауса і «написав» на цілий мільйон доларів. Так як же організувати бізнес на листах?

Все починається зі створення сервісу по відправці листів – це звичайний веб-сайт, на якому батьки оформляють замовлення на послання для свого чада. На якість сайту економити не варто, краще довірити його створення професіоналам. Унікальний веб-дизайн виправдає себе (і окупить) дуже швидко. І, звичайно ж, потрібно визначитися з персонажами. З\’ясуйте, які мультфільми, серіали і казки зараз популярні серед дитячої аудиторії.

Зберіть всю необхідну інформацію, а потім приступайте до підготовки красивих конвертів та бланків для листів. Кожному герою потрібен свій індивідуальний бланк.

Зовнішній вигляд листа повинен народжувати у дитини відчуття, що він спілкується з справжнім героєм свого улюбленого мультфільму. Діти люблять мультфільми, і зовсім нові і такі http://www.historays.ru/publ/gibel_karfagena/20, які допомогли у вихованні не одного покоління дітей.

Також слід закупити хорошу техніку для роздруковування бланків і якісний софт для їх розробки. У плані розробки також можна залучити до роботи професіоналів: швидкість і якість – їх кредо.

Після того, як все підготовлено, можна запускати рекламну кампанію. Де «сидить» ваша цільова аудиторія? В інтернеті це різні форуми розвитку і виховання дітей. Традиційні ЗМІ (газети, телебачення, радіо) в якості рекламоносіїв також цілком підійдуть. А далі залишається лише чекати зацікавлених клієнтів. Нехай клієнт розповість вам про дитину, про те, який у нього характер і смаки. Потім ви готуєте малюкові індивідуальне послання і відправляєте.

Таке ось «письмове» спілкування з улюбленими героями це не просто розвага для дитини. Насправді це ще і відмінний спосіб виховання і розвитку. Діти вірять в своїх персонажів, довіряють їм, слухають їхні поради, тому процес навчання, наприклад, доброї поведінки, правилам пристойності через цих героїв полегшується в рази.

У практиці багатьох бізнесменів є випадки такого ось позитивного навчання, коли дитина ставала більш слухняним, починав частіше допомагати батькам і краще вчитися. Такий ось взаємовигідний бізнес: діти отримують задоволення і радість, не нудне виховання і розвиток, що чимало полегшує життя батькам, а ви отримуєте свій хороший дохід від такого корисного і потрібного справи.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.