Як заробити гроші граючи в онлайн ігри

20.03.2017 - 09:03 | Категорія: Різні види заробітку

Те, що для одних є просто способом скинути напругу або відволіктися від повсякденних проблем, для інших стає методом заробітку цілком реальних грошей. Не дивуйтеся – мова йде про комп’ютерні ігри. Популярність їх в епоху потужних комп’ютерів і інтернету зросла в рази.Те, що для одних є просто способом скинути напругу або відволіктися від повсякденних проблем, для інших стає методом заробітку цілком реальних грошей. Не дивуйтеся – мова йде про комп’ютерні ігри. Популярність їх в епоху потужних комп’ютерів і інтернету зросла в рази.

Звучить як збулася мрія – проводити час за своїм найулюбленішим заняттям, і крім позитивних емоцій отримувати ще й гроші, причому з досвіду багатьох – уже зовсім не жартівливі.

У більшості мережевих ігор передбачена економічна складова, і є віртуальна валюта, запаси якої можна витрачати на ігрові предмети або доступ до нових опцій. Захоплені грою люди здатні витратити значні суми реальних грошей на цікаві для них віртуальні придбання. Популярні ігрові проекти приносять своїм творцям неймовірні прибутки. Взяти участь в цьому процесі може і звичайний користувач.

Переважна частина грошей в грі купується гравцями за цілком реальну валюту. Відповідно, можливо організувати і зворотний процес – обміну ігрових предметів і досягнень на реальні гроші. Досвідченими гравцями знайдений цілий ряд способів організувати такий обмін.

Головні принципи:

Необхідно вибрати, яка з ігор найбільше підійде саме Вам. Їх кількість величезна, і з кожним років з мережі з’являються сотні нових проектів. Головний принцип відбору – існування в грі розгорнутої економічної підсистеми з великою кількістю потенційних товарів.

Потрібно встановити на свій комп’ютер дистрибутив гри, пройти реєстрацію і отримати всі стартові бонуси, які сформують початковий капітал створюваного «бізнесу». Залежно від тематики гри бізнес можна організувати найрізноманітніший – торгівля, конструювання нових предметів, дослідницька діяльність, і т. Д.

Починається розвиток і «прокачування» ігрового героя. Чим більше він розвинений, чим більше у Вас можливостей отримати нові дорогі предмети, доступ до спеціальних опцій і локаціях, новим (потенційно прибутковим) завданням, можливостям, і ін. Багато що тут залежить від розробників.

Накопичені в грі гроші можуть монетизувати через електронні платіжні системи, і витрачатися або в мережі, або виводитися на банківські рахунки або рахунки мобільних телефонів. Кожен сам вибирає, чим саме йому зайнятися в грі, щоб отримати максимальний доступний дохід. Головне – дотримуватися заздалегідь обраної лінії і не ризикувати даремно з тими елементами гри, в яких Ви не до кінця розібралися. З досвідом Ваша індивідуальна економічна стратегія стане більш послідовної та ефективної. Користуйтеся рекомендаціями інших користувачів – іноді вони абсолютно безкорисливо дають цінні підказки.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.