Як відкрити розплідник собак як прибутковий бізнес

12.03.2017 - 18:58 | Категорія: Різні види заробітку

Розведенням собак люди займаються з найдавніших часів. Чистокровні, породисті собаки мали хороший попит у людей знатного походження. Королі, герцоги прагнули підкреслити своє високе становище не тільки своїм багатством, дорогими речами, красивими замками, але і наявністю собак благородних кровей. І якщо в ті часи придбати таку собаку було по кишені тільки багатого чоловіка, то на сьогоднішній день придбання породистого щеняти стало доступно майже для будь-якої людини.

Багато людей крім придбання собаки, хочуть щоб розвідників надав ще й папери, що підтверджують породистість і походження даної особини. Однак не всі розвідники можу видати такі папери, а ось для спеціалізованих розплідників це цілком під силу.Розведенням собак люди займаються з найдавніших часів. Чистокровні, породисті собаки мали хороший попит у людей знатного походження. Королі, герцоги прагнули підкреслити своє високе становище не тільки своїм багатством, дорогими речами, красивими замками, але і наявністю собак благородних кровей. І якщо в ті часи придбати таку собаку було по кишені тільки багатого чоловіка, то на сьогоднішній день придбання породистого щеняти стало доступно майже для будь-якої людини.

Багато людей крім придбання собаки, хочуть щоб розвідників надав ще й папери, що підтверджують породистість і походження даної особини. Однак не всі розвідники можу видати такі папери, а ось для спеціалізованих розплідників це цілком під силу.

Перш ніж відкрити розплідник, ви повинні вивчити в яких умовах найкраще утримувати собак, як за ними доглядати, чим годувати і інші важливі питання. Для того щоб добути всю цю інформацію, потрібно перелопатити велику кількість літератури, побувати на виставках собак, отримати консультації від ветеринарних лікарів.

Варто відразу зазначити, що даний бізнес не приносить миттєвий прибуток. До того ж на першому етапі доведеться витратити значну суму, щоб відкрити великий центр, де собаки будуть харчуватися, жити, розмножуватися, отримувати необхідну ветеринарну допомогу. Де їх будуть регулярно годувати і доглядати за ними. Може здатися на перший погляд, що заводчики багаті люди, які отримують великі гроші, продаючи щенят. Це так і є, але тільки необхідно враховувати, що щоб виростити цуценя, потрібно для початку створити йому недешеві умови утримання і харчування.

Наприклад хтось продає одного цуценя за ціною від 500 до 1000 доларів. Легко припустити, що ця людина отримує великі гроші. Припустимо, одна сука народжує 5 цуценят в рік. Таким чином, маючи чотирьох производительниц, можна кожен місяць отримувати прибуток в розмірі 800 доларів. Але це тільки на перший погляд.

Давайте порахуємо, скільки ж грошей потрібно на те, щоб розплідник почав функціонувати:

– Оренда приміщення + земельну ділянку – від 50.000 рублів на місяць;

– Комунальні послуги – 10.000 рублів на місяць;

– Купівля десяти собак – від 200.000 рублів;

– Корми та вітамінні добавки для собак – 3.000 рублів на місяць;

– Оформлення дозволу і реєстрація розплідника – 20.000 рублів;

– Купівля необхідного обладнання – від 150.000 рублів;

– Послуги ветлікаря – 8.000 рублів на місяць;

– Участь у виставках – 8.000 рублів на місяць;

– Витрати на рекламу – 7.000 рублів;

– Зарплата 4 співробітникам – від 80.000 рублів на місяць ;

– Інші витрати – від 10.000 рублів на місяць.

Разом виходить близько півмільйона рублів і це тільки за перший місяць в момент відкриття розплідника.

Як бачите витрати дуже значні. До того ж потрібно враховувати, що російський ринок з продажу цуценят дуже насичений і покупців знайти не так просто. Варто відзначити, що в світі немає жодного розплідника, який приносив би величезний прибуток. Все розплідники, як правило, фінансують і містять заможні власники.

Перш ніж починати бізнес, слід перевірити місцеві закони в місті на дозвіл відкриття розплідника. Необхідно відвідати страхові фірми і отримати бізнес-страховку. Після цього, створюваний розплідник реєструється в Російської Кінологічної Федерації (РКФ) або іншої подібної інстанції.

З деяких пір правоохоронні органи почали вимагати від охочого відкрити свій розплідник ветеринарну або зоотехнічне освіту, щоб навести порядок в собаководческом бізнесі. За вимогами Федерації Кінологів (РКФ), потрібно мати племінну суку будь-якої породи, у якій є родовід в 4 коліна. Незайвим також буде наявність у заводчика звання судді РКФ по породам або документ про закінчення курсу кінологів. Крім цього необхідний дозвіл на в’язки, на реєстрацію цуценят і собак, вимога для спарювань (до в’язки багатьом породам необхідно пройти деякі аналізи).

Ось основний перелік необхідних документів і важливих умов, які потрібно виконати, якщо ви вирішили відкрити свій розплідник.

Будь-розплідник повинен мати:

– Просторі вигули і вольєри для собак;

– ветеринарний відсік з ізолятором;

– пологове відділення;

– карантинне приміщення для людей, які прибувають собак;

– комора і кухня;

– система вентилювання.

Найпростіші «дому» для собак – це буди, виготовлені з дерева, проте їх можна зробити з панелей або дрібних блоків. Для племінної роботи найкраще утримувати собак в закритих вигулах – вільних просторах, обмежених огорожею, де знаходяться поїлки і годівниці.

Крім вольєрів, в розпліднику існує ще цілий ряд супутніх об’єктів. Деякі з них є обов’язковими, а деякі тільки бажані. Наприклад, на кухні повинна бути морозильна камера, щоб зберігати в ній запаси замороженого м’яса. Стіни та підлога на кухні повинні бути зроблені з таких матеріалів, щоб їх легко було протирати, очищати від бруду і проводити дезінфекцію.

У розпліднику повинно бути підсобне приміщення для зберігання прибирального інвентарю. Стаціонар для хворих собак теж обов’язковий. Він повинен бути зроблений так, щоб в ньому легко і швидко можна було провести дезінфекцію. Для цього одні двері повинна вести в стаціонар, а друга – на вихід з розплідника. Можна виділити окрему кімнату для догляду за собаками, але це необов’язково.

У штат персоналу розплідника повинні входити: ветеринарний лікар, помічник ветеринарного лікаря, прибиральник, дресирувальник і людина, яка буде годувати і вигулювати собак. Для комерційних цілей необхідно буде до складу співробітників включити бухгалтера.

Не варто забувати, що для собак у вашому розпліднику потрібно створити найбільш комфортні умови. Кожен день все собаки, незалежно від їх породи і віку, повинні піддаватися обов’язковому зовнішньому огляду. Необхідно регулярно провітрювати приміщення, підтримувати чистоту і порядок у них. Ваші вихованці повинні отримувати гарне харчування і необхідне фізичне навантаження. Дотримання цих умов дозволить вашим собакам залишатися здоровими і приносити добрий потомство. До спеціального журнал ви можете вносити всі свої спостереження про кожного мешканця розплідника. Так буде формуватися загальне уявлення про кожну собаку, її характер і звички.

Пам’ятайте, що при розведенні собак не можна змішувати різні породи, інакше репутація розплідника серйозно постраждає. Адже для багатьох покупців важливий не тільки забарвлення шерсті собаки, але і її естетичні дані.

Всі основні вимоги і правила організації до розплідника визначаються документами РКФ.

Для розкрутки бізнесу необхідно буде виділити кошти на створення реклами. Придумайте яскраву, що запам’ятовується вивіску, яка буде помітна з усіх боків. Надрукуйте буклети та візитки з усією необхідною інформацією та контактами. Зробіть веб-сайт, адже сьогодні більшість людей починають пошук будь-якої інформації через інтернет. Протягом перших місяців можна подати оголошення в газету або журнал.

Не розраховуйте на отримання швидкого прибутку. Тільки постійна праця і безперервний розвиток бізнесу допоможуть заробити хорошу репутацію і завоювати клієнтів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.