Як тестувати ідею бізнесу перед стартом

31.10.2017 - 00:27 | Категорія: Питання по бізнесу

Звичайно, підприємець зацікавлений в тому, щоб його проект мав успіх і приносив гарний прибуток. Але так буває далеко не з кожної бізнес-ідеєю. Вибір неправильної ідеї може обернутися марною тратою часу і грошових коштів. Перед тим як приступити до реалізації свого проекту, варто протестувати вашу ідею.

За якими критеріями вибирати ідею для бізнесу?Звичайно, підприємець зацікавлений в тому, щоб його проект мав успіх і приносив гарний прибуток. Але так буває далеко не з кожної бізнес-ідеєю. Вибір неправильної ідеї може обернутися марною тратою часу і грошових коштів. Перед тим як приступити до реалізації свого проекту, варто протестувати вашу ідею.

За якими критеріями вибирати ідею для бізнесу?

Розвиток організації залежить не тільки від належного виконання функцій керівника і працездатності його підлеглих, а й від самої ідеї, концепції, яка покладена в основу кожного бізнесу.

Слід вибрати проект, який відноситься до тієї галузі знань, з якої підприємець вже добре знайомий. Ви глибоко помиляєтеся, якщо вважаєте, що, не знаючи тонкощі сфери свого бізнесу, зможете домогтися успіху.

З іншого боку, не варто зациклюватися тільки на те, що любите тільки ви. Тут потрібно провести аналогію між вище згаданої близького вам виду діяльності і тим, наскільки сьогодні це актуально і прибутково.

Щоб бути впевненим, що проект принесе вам дохід, подумайте, чи буде запропонована вами продукція куплена знову і знову. Слід знати, які послуги або товари споживач захоче придбати не один раз. Особливо акцентувати увагу потрібно на залученні клієнтів, адже попит на продукцію зростає не тільки за принципом дешевизни. Якщо ви плануєте створити масштабний бізнес, то для початку варто мати хороший оборотний капітал і команду кваліфікованих фахівців.

Як знайти свого покупця?

Складно досягти успіху в бізнесі, коли не знаєш свого покупця. В такому випадку ви не знаєте, яку проводити рекламну кампанію, як швидше отримати бажаний дохід.

Правильний підприємець знає, що саме з визначення кола споживачів потрібно починати розвиток ідеї бізнесу. Тільки після цього, можна створити грамотне і унікальна пропозиція.

Перше, про що варто задуматися – хто саме потребує ваш товар або послугу. Створіть якийсь образ потенційного споживача відповідно до такими критеріями як стать, вік, рівень доходу і так далі.

За допомогою складання портрета вашого покупця, ви зможете визначитися з тим, в яких засобах масової інформації краще заявити про себе, в якій формі буде виглядати пропозиція. Надалі це заощадить вам час і навіть грошові кошти.

Як правильно скласти торгова пропозиція? Багато хто думає, що чим більше послуг зазначено в одному комерційній пропозиції, тим краще. Однак це не так, велика кількість послуг в одному торговому пропозиції тільки розосереджують увагу потенційного покупця.

І, погодьтеся, ситуація, коли організація одночасно пропонує послуги прокату автомобілів і ремонту годинників, виглядає трохи навіть відштовхуюче. Правильніше буде виявити чіткий спектр послуг, які ви пропонуєте, це дасть майбутньої цільової аудиторії потрібне уявлення про вашу організацію. Непоганим ходом буде вказати те, який результат споживач отримає від наданої вами послуги.

На знижки та бонусні пропозиції люди буквально злітаються. Щоб надати ще більшої ефективності та гостроти процесу, встановіть короткий ліміт часу, наприклад «пропозиція діє тільки 3 дні».

Як донести свою пропозицію до потенційних клієнтів?

Методів залучення клієнтів і донесення до них інформації існує безліч, одним з найбільш переконливих є особистий візит до потенційного споживача.

Зайдіть в офіс до вашого потенційного клієнта, дайте йому інформацію про пропоновані вами товари або послуги, залиште контактні дані.

Популярним способом залучення клієнтури є поштова розсилка. Мінус цього способу полягає в тому, що не так багато людей дивляться кинуту в поштову скриньку рекламу, ви можете більше втратити коштів, ніж залучити покупців. Ефективними, хоча теж не дешевими методами, є телемаркетинг (продажі по телефону) або звернення за допомогою в Кошти Масової Інформації.

Можете просто найняти школярів і студентів, щоб ті роздавали перехожим листівки. Продажі через телебачення – дуже витратний спосіб залучення покупців, хоча, мабуть, один з найефективніших. Будь-яка реклама завжди приносить результат.

Як зрозуміти, що ідею пора втілювати в життя?

Щоб відповісти на це питання задумайтеся, наскільки затребуваний і необхідний товар, який ви збираєтеся випустити на ринок? Головна мета, що стоїть перед підприємцем – показати корисність свого продукту. Потрібно оцінити, чи готовий покупець заплатити за цей товар.

Багато походять від ідеї оригінальності, і в підсумку, запропонована продукція не користується попитом, тому що люди не вважають за потрібне її купувати, навіть якщо цей товар дуже якісний.

Щоб досягти успіху в бізнесі, бажано, щоб пропонований товар відповідав таким критеріям як: корисність, необхідність, розумна ціна. Починаючи власну справу, пам\’ятайте, що успіх йде рука об руку з витратою часу і наполегливою роботою. Щоб мінімізувати ризики, ретельно продумайте кожен крок і вивчайте різні підходи до ведення бізнесу ваших конкурентів. Намагайтеся визначити для себе вигідні на даний момент часу пропозиції, вивчивши ринок. І не забудьте також, що реклама – двигун торгівлі. Слідуючи інструкції, ваш проект принесе вам хороший дохід.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.