Як придумати назву фірми – генератор назв компаній

22.07.2017 - 21:03 | Категорія: Питання по бізнесу

Більшість підприємців починаючи свій бізнес мало приділяють уваги назвам майбутніх компаній. Правильність обраного назви для реєстрації фірми має дуже вагоме значення при створенні успішного бізнесу.

Як правило люди не знають про силу і сприйнятті гарного слогана і імені фірми, покладаються на оригінальність і незвичайність. Що найчастіше призводить до складних, не завжди відносяться до справи і хитромудрою назвам, які мало того, що погано вимовлені, але як наслідок виходять абсолютно не запам’ятовуються.Більшість підприємців починаючи свій бізнес мало приділяють уваги назвам майбутніх компаній. Правильність обраного назви для реєстрації фірми має дуже вагоме значення при створенні успішного бізнесу.

Як правило люди не знають про силу і сприйнятті гарного слогана і імені фірми, покладаються на оригінальність і незвичайність. Що найчастіше призводить до складних, не завжди відносяться до справи і хитромудрою назвам, які мало того, що погано вимовлені, але як наслідок виходять абсолютно не запам’ятовуються.

Як придумати назву компанії (фірми) з нуля.

Потрібно розуміти, що назва це одна з основ успіху бізнесу. Не дарма ж в давнину говорили: «Як човен назвеш, так вона і попливе», ще тоді наші предки знали про значущість таких моментів. Адже Ім’я – це те як щодня будуть називати ваш бізнес, воно повинно залучати, бути простим і цікавим одночасно.

Назва варто створювати з максимум двох слів, які будуть відображати суть вашої справи.

Адже саме ім’я буде головною сполучною між вами і вашими клієнтами.

Тут ми загостримо увагу на основні помилки, які найчастіше допускають при виборі назви, що потім тягне за собою непередбачені наслідки.

Унікальність.

Назва повинна бути ретельно перевірено, ви повинні переконається що такого імені не носить будь-яка інша компанія, не важливо, чим би вона не займалася.

Є багато випадків коли розраховуючи на успіх свого підприємства, люди прагнуть дати назву своєму бізнесу, співзвучне небудь подібне зі своїми майбутніми, але вже успішними конкурентами. Щоб роздобути частина його популярності під схожими буквами імені.

Такі варіанти нікому не сходять з рук, все це не так то вже й просто. Це великий ризик і питання, яке вирішується тільки в залі суду. Тому що неможливо безкарно неправомірно використовувати чужу торгівельну марку і надавати послуги під її або подібним ім’ям.

У підсумку ви отримаєте велику кількість проблем, судової тяганини, штрафів, затримок при відкритті і так чи інакше, але вам доведеться проходити знову реєстрацію, що ще спричинить витрати, і змінювати назву фірми.

Тому підійдіть дуже відповідально до такого роду питань. Досліджуйте всі наявні в мережі Інтернет дані по іменах компаній, ознайомтеся з державними реєстрами. Вивчіть реєстр патентів і торгових знаків своєї країни. Не сумнівайтеся, ви заощадите багато часу, сил і фінансів при правильному і ретельному виборі.

Оригінальність.

Назва має привертати увагу, бути унікальним, але при цьому якомога більше простим, як у вимові так і в написанні.

Крім креативності та зрозумілості, головним чинником є ??відображення в назві фірми суті, наданих послуг або товарів.

Назва повинна зберігати в собі суть ведення вашого бізнесу.

У справжнім момент, неймовірна кількість компаній з різними іменами, які зовсім не охоплюють той рід діяльності що займаються. Є навіть ті які в корені суперечать змісту справ або послуг, які надають.

Можна часто зустріти назву компаній, такі як ТОВ «Супер Стар» займаються розведення великої рогатої худоби. Є такі випадки, коли назви просто забувають міняти при падінні бізнесу, була компанія «Огратех», займалася продажем техніки для землеробства, а тепер з цією ж назвою, але займається малим будівництвом.

Це найпоширеніша і велика помилка власників бізнесу, потрібно розуміти, що ви будете втрачати щодня набагато більше, ніж якщо один раз оформите документи на нове ім’я.

Погляд у майбутнє.

При виборі назви сьогодні, ви повинні передбачити як змінитися ваш бізнес через рік або 5 років, які будуть прогнози по його розширенню, що не розширите ви його в скоєного інші напрямки. Якщо універсальну назву вам не під силу, то заплануєте витрати на його зміну в майбутньому.

Ім’я через Інтернет.

У нинішній час вічно зростаючих технологій прийнято говорити, що якщо ваш бізнес не знайшли в мережі Інтернет, значить його і зовсім не існує.

Не рідко трапляється, що колись полюбилося слово підприємці застосовують як назву свого бізнесу, а це може бути брендом одягу. І в такому випадку бізнес буде втрачати свої прибутки, так як асоціативно люди будуть знати лише давно полюбилася марку одягу під такою назвою.

Десятки тисяч людей будуть шукати як же через Інтернет придбати продукцію улюбленого бренду одягу, а натикатися на ваш сайт з надання зовсім інших послуг .

Виходить расфокусировка, люди не бажають отримувати ваші послуги потрапляють на ваш сайт, перегляди є, а ось замовлень не буде.

Невірні вираження і слова.

Будьте обережні зі словами, які не мають ніякого відношення до надаваних вами послугами, або зовсім протилежного змісту. Це призведе до плутанини назвах і сфері ваших справ. І в пошукових система воно відіб’ється зовсім в інших областях і розділах, і буде виводиться не під тими запитами що потрібно. Важливо знаходиться в тому середовищі в якій ваші послуги будуть затребувані, простіше кажучи, бути на своєму місці, там де є споживачі саме у вашому напрямку.

Онлайн генератор назв фірм за словами.

У мережі існують сервіси з генерування різного роду назв, ними звичайно можна скористатися при виборі імені для своєї організації, але краще не варто так ризикувати.

Це відповідальний і серйозний крок при зародженні вашого бізнесу, які можуть тут допомогти генератори.

Адже ім’ям компанії ви починаєте прокладати собі успішний шлях. Це особа компанії.

Чи не довіряєте програмним інструментам, вчиненого не розумним, в здійсненні таких важливих етапів становлення. Ставтеся серйозно до свого майбутнього.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.