Як правильно вибрати назву для фірми

10.06.2017 - 00:29 | Категорія: Питання по бізнесу

Багато підприємців на початку своєї діяльності стикаються з труднощами вибору назви для своєї фірми, яке вабило б до себе потенційного клієнта, було актуально довгий час і втілювало в собі всі цінності бізнесу. Важливо щоб назва була звучним, адже, назва фірми перший крок на шляху до успіху, так як такого ім’я через деякий час може стати успішним і впізнаваним брендом.Багато підприємців на початку своєї діяльності стикаються з труднощами вибору назви для своєї фірми, яке вабило б до себе потенційного клієнта, було актуально довгий час і втілювало в собі всі цінності бізнесу. Важливо щоб назва була звучним, адже, назва фірми перший крок на шляху до успіху, так як такого ім’я через деякий час може стати успішним і впізнаваним брендом.

Що потрібно враховувати при виборі назви для фірми.

Якщо хочете досягти успіху, дивіться на назву фірми очима клієнта. Що б ви подумали про компанію з тією або іншою назвою? Важливо, щоб назва фірми безпосередньо асоціювалося з видом її діяльності. Адже, від імені вашої фірми безпосередньо залежить її подальше процвітання і досягнення максимального ефекту!

Потрібно пам’ятати кілька правил: коротке поєднання запам’ятовується краще довгого, позитивні емоції сприяють зростанню лояльності, красиві назви простіше вимовляти і запам’ятовувати, а також потрібно передбачити скорочена і повна назва.

Можуть надати допомогу конкуренти, можна проаналізувати назву фірм з такою ж діяльністю і досліджувати яка фірма з яким назва в пріоритеті у потенційних клієнтів і придумати щось, що, буде вигідно виділятися на тлі інших компаній!

Проявітеорігінальностьввиборе, найдітекакое-тосвежеерешеніе, Згадаймо такі фірми як Kodak, Ксерокс ці бренди не несуть в собі смислового навантаження, але при правильному підході і при правильній розкрутці і ваше назва в майбутньому може стати впізнаваною фірмою.

Іноземні та тематичні слова для назви майбутньої фірми.

Якщо ж ваш вибір припав на іноземне назва, то не полінуйтеся скористатися словником, щоб уникнути неприємних сюрпризів у майбутньому. В основу назви іноземною можуть лягти красиві, неабиякі слова з нейтральним перекладом, а також слова з тематичним змістом, але слід пам’ятати, що вузькі терміни можуть залишитися не понятими для деяких клієнтів!

Ще кілька порад щодо вибору назви фірми.

Під час вибору варто з різних сторін подивитися на назву, не варто обмежувати свій вибір назвою за родом діяльності. Наприклад, якщо це туристичне агентство можна не обмежувати себе назву типу «Тревел» і «тур», а підібрати якийсь екзотичне і цікаву назву як «Афродіта» або «Одіссей».

А також слід пам’ятати, що назва повинна бути не складно їх вимовляють, так як вам його доведеться повторювати не один раз в день. Прислухайтеся зручно його повторювати і як добре воно звучить, як його можна схиляти. Краще уникнути назв інших фірм, що займається схожим видом діяльності, перш за все це погано відіб’ється на вашій фірмі і на її репутації.

Фірми, які планую успішно розвиватися створюють свій сайт. Придумав назву, потрібно грамотно підібрати логотип, фірмову символіку, не менш важливо, щоб клієнт, знаючи назву фірми міг з легкістю знайти ваш сайт в мережі.

Можна свої варіанти обговорити зі своїми друзями і близькими, можливо вони зможуть подивитися на вашу задачу свіжим поглядом і запропонувати цікаві ідеї.

Краще звикнути до назви кілька днів і точно переконається, що це кращу назву для вашої фірми.

А вирушаючи реєструвати вподобане вам назву в Роспатент, врахуйте, що в запасі повинні бути альтернативні варіанти. Так як вбрання назва, незважаючи на оригінальність і креативний підхід, вже може бути зайнято.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.