Як правильно вибрати банк для розрахункового рахунку

31.05.2017 - 03:10 | Категорія: Питання по бізнесу

Для створення власне бізнесу не важливо є ви індивідуальним підприємцем або юридичною особою, вам все одно доведеться користуватися послугами обслуговування банку. У наш час існує величезна безліч банків, вони пропонують умови, один кращий за іншийдля різних видів діяльності, заманюючи нас своїми вражаючими слоганами. В їх рекламах присутні знамениті і поважні особистості та інше.

У цьому різноманітті дуже складно самостійно орієнтуватися. Тому давайте визначимо основні положення для вибору банку, якщо взаємодія з ним буде засновано на розрахунках і касі, їх обслуговування. Ці положення не допоможуть вам розібратися в нюансах отримання кредиту, для цього використовують інші методи.Для створення власне бізнесу не важливо є ви індивідуальним підприємцем або юридичною особою, вам все одно доведеться користуватися послугами обслуговування банку. У наш час існує величезна безліч банків, вони пропонують умови, один кращий за іншийдля різних видів діяльності, заманюючи нас своїми вражаючими слоганами. В їх рекламах присутні знамениті і поважні особистості та інше.

У цьому різноманітті дуже складно самостійно орієнтуватися. Тому давайте визначимо основні положення для вибору банку, якщо взаємодія з ним буде засновано на розрахунках і касі, їх обслуговування. Ці положення не допоможуть вам розібратися в нюансах отримання кредиту, для цього використовують інші методи.

Надійність і престиж – основоположні для всіх банків. Існують певні рейтинги, в які потрапити на верхні рядки, головне завдання для будь-якого банку. Це показник стабільності і сталості, багатої історії отриманої з довгими роками роботи. Наявність сотень і тисяч представництв по всьому світу або країні і вони витрачають колосальні кошти на рекламу. Таким чином прищеплюють нам думку про свою важливість і надійності. Але розглянемо іншу сторону цієї медалі. Мало для кого секрет, що чим якісніше товар і послуга швидше за все дорожча. Якщо говорити про банки, то в мене розкрученому банку послуги повинні поступатися в цінах, щоб залучити клієнтів. І якщо ви маєте в своєму розпорядженні не більшим бюджетом, то доведеться цей факт враховувати. В не великих банках ставлення до клієнта значно лояльніше, для них будь-який клієнт велика цінність. На відміну від великих, з щільним і постійним потоком відвідувачів.

Розташування банку. Одним з важливих моментів при виборі банку, є в якій частині міста знаходиться банк, з яким ви плануємо часте взаємодія. Навряд чи після важкого робочого дня вам захочеться перетнути все місто, для візиту всього на 15 хв.

В даний час у банків дуже розгалужена система, це не така вже й велика проблема, відділів і філій завжди досить, в кожному окремо взятому районі будь-якого з міст. Так само зараз відкрито безліч можливостей через віддалені системи обслуговування, які дозволять вам здійснити більшість операцій не встаючи з-за комп’ютера, де б ви не знаходилися. Звичайно все це підійде для управління рахунком, а для отримання готівкових коштів вам все ж пройдеться відправитися особисто в банк. Не забувайте, що всі видалені послуги вам необхідно оплачувати, це зручно в разі якщо ви часто здійснюєте вхідні та вихідні платежі.

Вартість послуг. До питання банківських тарифів варто підходити дуже уважно. У кожному з банків ви знайдете якісь послуги дорожче, якісь будуть дешевше, в співвідношенні з іншими. Визначте ті види послуг які вам буде необхідно використовувати при співпраці з банком, від цього починайте вивчати їх розцінки.

Параметри розрахунково-касових послуг, на які варто спочатку звернути увагу.

Відкриття / закриття рахунку, в деяких банках ця послуга безкоштовна.

Вхідні / вихідні платежі, якщо вам знадобитися при веденні бізнесу даний вид послуг, звертайте увагу на їх вартість.

Комісія за надання касових послуг, при знятті коштів з вашого рахунку банки стягують комісію, деякий відсоток від суми. Відсоток варіюється від величини суми, що знімається. Комісія в кожному банку буде своя.

Онлайн послуги, роздрібна ціна стягується за дистанційне користування послугами. У це входить підключення, абонентська плата та ціна самих платежів. У банках такі тарифи відрізняються, але не надто разюче.

Платіж по залишкам. Решта і не задіяні кошти на рахунках, набагато цікава величина для банку, якраз з них вони отримують прибуток. Так як клієнти знають про ці системи, банки надають цікаві і вигідні умови для вкладника. Неодмінно ними цікавтеся.

Абонентське обслуговування, додаткова плата крім всіх послуг банку. Навіть якщо ви не здійснюєте операції з рахунком, плата стягується.

Оперативність обслуговування. Протягом якого часу будуть здійснюватися ваші переклади або переклад на ваш рахунок, залежить успіх ваших справ. Коли платіж надходить в самі найкоротші терміни, то і наприклад ваш постачальник, швидше за відвантажить вам товар. Будьте дуже наполегливі в обговоренні цих питань, від цього залежить успіх ведення ваших справ, і що не менш важливо швидкість.

Режим роботи. Важливо звернути час роботи банку, щоб вас це орієнтувало при проведенні платежів. І ви розуміли, що якщо здійсните переклад в останню годину роботи банку, то займуться його обробкою швидше завтра вранці, відповідно розраховували правильно час проведення платежу. Є навіть послуга «за терміновість», сплативши яку платіж буде оброблений швидше.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.