Скільки коштує відкрити іп

10.09.2016 - 04:08 | Категорія: Питання по бізнесу

Скільки коштує відкрити ІП? Які витрати на реєстрацію ІП? Які витрати можна обійти і на чому заощадити? Про про все це ми будемо говорити далі. Ви отримаєте відповіді на всі свої питання і зможете без проблем відкрити ІП самостійно або через посередників.

Для того щоб самостійно відкрити ІП, необхідно:Скільки коштує відкрити ІП? Які витрати на реєстрацію ІП? Які витрати можна обійти і на чому заощадити? Про про все це ми будемо говорити далі. Ви отримаєте відповіді на всі свої питання і зможете без проблем відкрити ІП самостійно або через посередників.

Для того щоб самостійно відкрити ІП, необхідно:

Підготувати пакет документів (заява на реєстрацію ІП, ксерокопія паспорта та свідоцтво ІПН).

Сплатити держмито (у розмірі 800 рублів)

Подати документи до податкового органу.

У цьому ж податковому органі за підсумком ви отримуєте свідоцтво про реєстрацію як ІП. Виглядає економно. Дійсно, ваші витрати складуть лише 800 рублів (оплата держмита). Однак, доведеться витратити чимало часу на підготовку повного пакету документів, відвідувань податкової інспекції, нарешті, заповнення заяви на реєстрацію. При всьому при тому, неправильне оформлення документів може призвести до відмови в реєстрації ВП. В даному випадку сума, яка складає держмито, поверненню не підлягає.

Скільки тоді варто створити ІП за допомогою посередника?

Якщо у вас немає часу на самостійну реєстрацію, ви хочете скоротити ризики відмови в реєстрації ІП, можна звернутися до послуг реєстраторів. Реєстратори – фахівці юридичних фірм, які надають допомогу у відкритті ВП. Якщо ви хочете вдатися до послуг реєстратора, від вас вимагається тільки надати необхідні для реєстрації відомостей і поставити свій підпис на заяві і довіреності, всім іншим вже займеться фахівець.

Перевагою користування цією послугою є економія власного часу, і також гарантія отримання реєстрації.

Але тут мають місце додаткові витрати, розмір яких визначається в залежності від обсягу наданих послуг. Якщо ви тільки попрісутствуете на консультації, де реєстратор скаже вам, як заповнювати заяву і які документи вам необхідно зібрати, то сума складе кілька сотень рублів, стільки ж складуть витрати на заповнення заяви про реєстрацію.

Якщо ви зацікавлені в реєстрації ІП під ключ, витрати на це може скласти кілька тисяч рублів, як правило, ця сума не перевищує п’яти тисяч. Тоді реєстратор підготує і подасть документи на реєстрацію згідно з довіреністю. На вашу угодою він також може допомогти в отриманні друку, підготовки і подачі заяви на переклад ССО та інше.

Скільки коштує відкриття ІП поштою?

У деяких випадках найкращим варіантом є направлення документів на реєстрацію поштою. Наприклад, якщо у вас є час, але ви не хочете витратити його стоячи в чергах в податковій інспекції і при цьому не бажаєте витрачати гроші на послуги фахівця. При таких обставинах, ви самостійно направляєте документи поштою рекомендованим листом з описом вложенія. Однім з мінусів є те, що в такому випадку час реєстрації збільшується в зв’язку з пересиланням поштової кореспонденції. Ще одним мінусом є збільшення витрат через необхідність запевнити свій підпис на заяві в нотаріуса, друку копій документів та необхідність сплатити замовну кореспонденцію.

Скільки коштує відкрити ІП через інтернет?

В даний час розвивається тенденція надання послуг, в тому числі державних, через інтернет. На сайті ФСП вже існує кілька сервісів для надання деяких послуг, однією з яких є реєстрація ІП електронно. Головною перевагою такої реєстрації – явна економія часу.

Прочитавши цю статтю, ви вже маєте певне уявлення про те, скільки коштує реєстрація ІП. Ваші витрати можуть скласти від 400 до 4.000 рублів, дивлячись який варіант ви вважаєте найбільш підходящим. Якщо ви не працюєте, то в будь-який момент можете звернутися в службу зайнятості і дізнатися про можливості відшкодування витрат на реєстрацію ВП.

Підводячи підсумки, хочеться сказати, що саме по собі відкриття ІП коштує не так дорого. Однак, в подальшому вам доведеться понести інші обов’язкові витрати, такі як податки, страхові внески і т. п. Зараз розмір страхових внесків – більше 35.000 рублів. Він підлягає сплаті незалежно від того, чи отримував ІП доходи. Питання вартості відкриття ІП, безумовно, один з головних, але слід звернути свою увагу і на безліч інших, чимало важливих факторів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.