Переваги покупки квартири в новобудові

30.04.2018 - 00:01 | Категорія: Нерухомість

Одним з найбільш вигідних способів покупки нерухомості, є придбання квартири в споруджуваному будинку . Ціна такого житла завжди нижче ринкової , а після заселення будинку вона істотно зростає. Незважаючи на такі переваги, схеми покупки квартири на первинному ринку пов’язані з певними ризиками – починаючи від недотримання умов договорів і аж до банкрутства забудовника.

Порядок оформлення подібних угод прямо залежить від застосовуваної забудовником схеми залучення коштів – укладання договорів участі в пайовому будівництві , створення житлово-будівельного кооперативу або реалізація через підрядників і інвесторів. Кожен із способів покупки нового житла, при дотриманні всіх умов, дозволяє покупцеві отримати податкове вирахування .

Переваги покупки новобудови
Нерухомість, як і раніше, залишається одним з найпривабливіших способів капіталовкладень і інвестицій в майбутнє. З урахуванням того, що первинний ринок в цьому відношенні має безліч переваг, в порівнянні з іншими видами квартир, популярність таких покупок стає дедалі більше.

Найголовнішою перевагою покупки житла в новобудові вважається його вартість. Квартира в новобудові, яку можна вигідно купити на сайті svitlopark.com.ua, в залежності від стадії будівництва, буде на 10 і більше відсотків дешевше , ніж аналогічний об’єкт вторинної нерухомості.
Серед інших, найбільш значущих плюсів покупки такого житла виділяють:

Інвестиційна привабливість . На момент здачі новобудови в експлуатацію і її повного або часткового заселення, вартість квартири в ній в середньому піднімається на 25%, що при її перепродажу в майбутньому дозволить отримати непоганий дохід.
Відсутність старих власників . Купуючи житло на первинному ринку, покупець буде його першим власником, що, частково, гарантує «юридичну чистоту» нерухомості і значно знижує ймовірність оскарження угоди.
Можливість отримання розстрочки . З метою залучення покупців і інвестицій в «будівництво», будівельні компанії, що реалізують житло в новобудовах, пропонують учасникам будівництва вигідні програми розстрочок платежів за квартири.
Новий стан інженерних комунікацій . Електропроводка, каналізація, водопровід і всі інші «блага цивілізації» ніким не використовуються до моменту здачі квартири, що обіцяє тривалий безаварійний термін їх експлуатації.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.