Яка вигода в покупці квартири з ремонтом і без?

29.04.2018 - 22:46 | Категорія: Нерухомість

Купувати квартиру з ремонтом або без? Яку квартиру вигідніше купити на вторинному ринку і в новобудові? У скільки приблизно обійдеться ремонт квартири? Відповідаємо на ці злободенні питання!

Я досить часто зустрічаю покупців, які віддають перевагу купити квартиру без обробки на вторинному ринку нерухомості або в новобудові. Вони переконані, що це найбільш прийнятний варіант, тому що можна зробити ремонт у квартирі самостійно або скористатися чиїмись послугами.

Пропоную розібратися, що таке квартира «після будівельників» або в.к.р. (Що вимагає косметичного ремонту) на вторинному ринку нерухомості. Скільки буде коштувати ремонт у квартирі та чи буде вигідно купити квартиру з ремонтом. Квартиру під любі потреби можна подивитись на сайті https://volodymyrskyy.com.ua/ru/filter/count_rooms-from-3/.

Найперше і вигідне в покупці такої квартири – її ціна. Зазвичай вартість квартир без обробки або потребують ремонту набагато нижче за ринок.

Якщо говорити про квартири в панельних будинках, то різниця може скласти до 15%. У першому і в другому випадку має бути досить глобальний ремонт і робота над інтер’єром, а в квартирах на вторинному ринку ще і демонтаж і вивіз результатів старого ремонту.

Що собою являє стан «після будівельників»?

Це голі бетонні стіни з проводами, що стирчать на місцях розеток і вимикачів, відсутність сантехніки і кухонної плити, двері, що відкриваються одним хорошим ударом ноги.

Іноді, правда, забудовники все частіше намагаються встановлювати більш якісні двері.

Присутні деякі плюси, у вигляді пластикових вікон (не завжди якісного і морозостійкого профілю), засклений балкон. Загалом в таких квартира жити навряд чи можна.

Зразкові витрати на ремонт квартири з чорновою обробкою
Ремонт у квартирі з чорновою обробкою можна зробити різний, однак, якщо це квартира економ-класу, то євроремонт тут буде кілька недоречний.

Найчастіше євроремонт роблять в будинках бізнес-класу або хоча б монолітно цегляних і цегляних із сучасною, далекій від типового плануванням.

Дізнайтеся, які витрати несе покупець квартири при покупці житла

Так само ціна ремонту буде виходити від вартості і якості будівельних матеріалів, вартості послуг обробної компанії.

В цілому ремонт в однокімнатній квартирі може обійтися вам від 3 тис у.0, його ще називають соціальним. Для тих, хто не знає, що це означає: підлога – постелять лінолеумом, на стінах недорогі шпалери, в туалеті недорога плитка і далі в тому ж дусі.

Але ремонт не є основною проблемою при покупці квартири з чорновою обробкою після будівельників. Поки в квартирі буде проводиться ремонт, власнику треба буде десь жити.

Ось це-то і є основною причиною популярності квартир з готовим ремонтом на вторинному ринку!

Адже, родичів або друзів, готових надати вам безкоштовне проживання, може і не знайтися, отже доведеться підшукувати та найняти квартиру. Значить до суми, витраченої на ремонт можна сміливо додати вартість оренди квартири на цей період.

Якщо ви знайшли одного або родича, який вас «пригрів» на час ремонту – це велика удача 🙂

Таким чином, заощадивши на придбанні квартири з чорновою обробкою, ви можете витратити на ремонт квартири близько 10% від вартості квартири (цифри, звичайно, приблизні і розраховуються для кожного випадку окремо).

При цьому неважко визначити ще до покупки, чи вигідно ваших витрат.

Робити ремонт самому або купити готовий від забудовника
Не секрет, що сьогодні забудовник, при покупці у нього квартири, пропонує майбутньому власнику на додаток і за окремий рахунок, зробити ремонт у квартирі. Хтось погоджується, а хтось дивиться на що проходять повз робітників і починає сумніватися в реченні …

Давайте розглянемо варіанти разом 🙂

Але перш ніж їх розглядати, обов’язково подивіться за якими параметрами треба вибирати забудовника , якщо ваша мета не купити квартиру з ремонтом, а взяти з чорновою обробкою в новобудові.

Припустимо ви погодилися на ремонт від забудовника. Ви повинні прекрасно розуміти, що в будь-якій роботі, де беруть участь люди є таке поняття, як людський фактор. А це означає, що є ризики як проведення робіт, перевитрата матеріалів, затягування ремонту.

В результаті може вийти так, що ремонт у квартирі виросте в ціні набагато перевищує 10%.

А може вам і пощастить і все буде добре, звичайно, краще налаштовуватися на позитив 🙂

Є ще варіант, коли можна купити квартиру з ремонтом від забудовника – це т.зв. соцремонт.

Зазвичай там вже встановлена простенька плита на кухні, дешевенька раковина, сантехніка, проведена проводка, вимикачі та розетки – в загальному там можна жити та робити потихеньку ремонт у квартирі.

Такі квартири коштують на 2-4% дорожче, ніж зі станом «після будівельників».

До речі, трохи відходячи від теми ремонту раджу вам прочитати статтю з 12-ю радами при покупці квартири в новобудові.

Купувати квартиру з ремонтом або без: вторинний ринок
Що являють собою квартири на вторинному ринку, які вимагають ремонту?

Все досить індивідуально, хоча з натяжкою, але там можна жити. Це може бути стан квартири, як у нас прийнято в народі називати – «після бабусі» (не в образу для літніх буде сказано, скоріше в докір їх дітям).

Або до такого стану квартиру доводять квартиранти, яким власник здавав житло в оренду. Як би там не було, але такі квартири дійсно вимагають ремонт.

Якщо не визначилися що купувати, читайте Що вибрати: вторинку або новобудову

Вартість ремонту квартир т.к.р.
Як правило такі квартири купують вже ті, хто вирішив, питання з проживанням на стороні та чітко знає, що буде робити з таким об’єктом. Досить багато людей, які до мене звертаються за допомогою з придбанням подібних квартир, набувають їх для здачі в оренду.

Вони вже знають який вид ремонту для здачі в оренду квартири.

Отже, вони роблять в них соціальний ремонт, щоб квартира виглядала свіжо і привабливо, а потім поповнюють об’єктом ринок орендного житла.

До речі, ви можете дізнатися які є три способи вигідною здачі в оренду квартири.

Вартість ремонту таких квартир навряд чи відрізняється від вартості ремонту в квартирах після будівельників, хоча нагадаю, що тут ще треба буде оплачувати демонтаж старого ремонту.

Власники або вже мають перевірені будівельні команди, або знають де їх знайти, щоб майбутні метаморфози були якомога більш економними.

Сьогодні ми спробували визначити купувати квартиру з ремонтом або без нього. Скільки коштує ремонт у квартирі після будівельників і т.к.р. (Що вимагає косметичного ремонту).

Бажаю вам зробити правильний і свідомий вибір 🙂

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.