Як вигідно і правильно купити квартиру

28.04.2018 - 13:14 | Категорія: Нерухомість

Квартирне питання завжди хвилювало, хвилює і буде хвилювати наші серця. Як вигідно купити квартиру? Насправді, я задав би собі ще й інше питання – а як правильно купити квартиру ? Так як Вигідно , значить вигідно за часом і з фінансів, а Правильно – значить зі знанням цього питання. Як людина, яка цінує свій час, я звернулася б до фахівців або запитала б у знайомих, які вже купили собі квартиру, тобто скористалася рекомендацією.

Правильно і вигідно буде зробити в такий спосіб:

1. Вибрати район, де ви хотіли б купити собі квартиру (це може бути спальний район, центр міста або новобудова). Як вигідно і правильно купити квартиру

2. Вирішити для себе Якою має бути квартира (скільки кімнат, з ремонтом, житловий стан або під ремонт).

3. Розрахувати свої сили в Вартості тієї квартири, яку ви хочете (тут необхідно врахувати максимально можливу вартість квартири і витрати пов’язані з оформленням квартири).

4. Звернутися в агентство або ріелтору за рекомендацією.

А що ж відбувається найчастіше? Ви відкриваєте газету з оголошеннями, заходите в інтернет на численні сайти з нерухомості і навіть знаходите телефон господаря квартири . Ви телефонуєте, з першого разу не додзвонилися (так кілька разів) і ось ви чуєте довгоочікуваний голос, але господар зайнятий, і показати квартиру може тільки завтра, або показує один день в тиждень.

«Стан квартири?» – звучить ваше запитання. «Відмінне, майже Євроремонт, для Себе робив» – відповідає господар, як людина, яка шалено закоханий в свою квартиру, прикрасивши її стан. Ви домовилися про зустріч, але яке було ваше здивування, що побачене і очікуване не відповідає тому, що описав продавець. Навіть якщо ваші очікування не виправдалися, але в цілому квартира і місце розташування вам сподобалися, ви вже хочете її купити (звичайно, дешевше) і тут настає кульмінаційний момент – це ТОРГИ !

О, це найсолодший момент для обох сторін, особливо, коли одна сторона хоче продати дорожче , а інша хоче купити дешевше . Після довгих суперечок і не прийшовши до спільного знаменника, як це буває, один вже не хоче продавати, а інший вже не хоче купувати. Щоб уникнути таких суперечок можна просто купить квартиру Нивки, і не тратити свої час та нерви.

Але навіть якщо ви домовилися про ціну, є ще одна стаття в цій справі – це правовстановлюючі документи ! Ви повинні розуміти, які це документи і в якій перевірки вони потребують. А потім, документи на квартиру можуть бути ще в роботі і немає можливості оформити попередній договір купівлі – продажу . Після чого Ви тільки починаєте замислюватися про Агентство нерухомості …

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.