Послуги перукаря на дому, повноцінний бізнес з високими заробітками і відмінними перспективами

31.05.2018 - 14:01 | Категорія: Мода і краса

Послуги перукаря на дому : затребуване справа з непоганими заробітками. Відмінна можливість для фінансової самореалізації.

Гарна зачіска і доглянуте волосся – це обов’язковий елемент привабливою жіночої зовнішності. Особливо це має значення, якщо гряде чергове свято, а тому треба виглядати на всі сто відсотків. Але перед торжеством не завжди є можливість відправитися в перукарню. Кому-то незручно за часом, кому-то далеко добиратися, а іноді жінки настільки нервують, що просто не в змозі займатися найпростішими речами. Саме тому виклик перукаря додому буде ідеальним рішенням. Функції такого фахівця досить обмежені. Він може постригти, пофарбувати (далеко не всі варіанти), зробити укладку і зачіску – як правило, цього достатньо для того, щоб задовольнити запити більшості клієнток.

Чому варто працювати з виїздом на будинок?

1. Значне розширення аудиторії. Це не тільки люди, які готуються до торжества, а й ділові жінки, які розписують свій день по хвилинах. У них просто немає можливості заїжджати в салон щоранку, а виглядати бездоганно потрібно. Такі клієнтки дуже уважно вибирають майстра, і якщо їм хтось подобається, намагаються працювати тільки з однією людиною. Це ваш шанс завести хороші знайомства і з часом почати працювати за високою ціною.

2. Відсутність необхідності в оренді приміщення. Зазвичай в таких видах бізнесу власне приміщення з’їдає левову частку доходу. Тут же це не потрібно, тому можна значно заощадити на відкритті бізнесу і на щомісячних вкладеннях в його розвиток.

3. Підвищення лояльності клієнтів. Якщо ви будете асоціюватися у клієнта з комфортом і зручністю замовлення послуги, рівень довіри до вас буде постійно зростати. Це безпосередньо позначиться на бажанні замовника знову звернутися за допомогою.

Основні вкладення в бізнес

Оскільки ми вибрали роботу на дому, то всі витрати будуть полягати в придбанні інструментів і деяких видів техніки. З основного вам знадобляться наступні позиції:

1. Прямі якісні ножиці – 3 тисячі.

2. Філіровочні ножиці – 3 тисячі.

3. Кілька професійних гребінців: комбінована, з хвостиком, з товстими рідкими зубцями для густих або сильно завитого волосся. А ще щітки для укладання волосся. Це ще близько 3-5 тис. В залежності від фірм.

4. Пульверизатор. Підійде недорогий, рублів за 500.

5. Затискачі з металу і пластика. Мінімум знадобиться 12 штук – це 1-1,5 тисячі.

6. Хороший професійний пеньюар. Застібка повинна бути зроблена гачком. Ще 500 рублів.

7. Професійний потужний фен з різноманітністю режимів – від 4 тисяч.

8. Щітка для усунення волосся з шкіри – близько тисячі.

9. Якщо ви плануєте стригти чоловіків, то знадобиться ще професійна машинка (близько 6 тис.) І бритва з кількома насадками (від 4 тис.).

10. Інші витратні матеріали на зразок бігуді, шпильок, невидимок, фарби для волосся і т. Д. – ще 3 тисячі і вище.

Всі ціни мають орієнтовне значення, за середніми показниками. Виходить близько 29 тисяч на збір основних інструментів і матеріалів. У перший час ви можете орієнтуватися тільки на стрижки, укладки і прості зачіски, це допоможе заощадити. Обов’язково подбайте собі хорошу сумку для інструментів, це допоможе зберегти вироби цілими, тому економити на такому моменті точно не варто.

Як робити рекламу своїх послуг?

Будь-який, навіть самий перспективний варіант бізнесу потребує просування. Тут не так багато варіантів. Обов’язково потрібно зробити свою групу в популярній соціальній мережі. Якщо ви орієнтуєтеся на молодь до 30 років, ідеальним варіантом стане «Вконтакте». Осередок ділових людей знаходиться в «Фейсбуці». Вікова аудиторія проявляє активність в «Однокласниках». Ідеальний варіант – організувати групи у всіх трьох соціальних мережах і додати «Інстаграм». В останній зручно викладати фотографії за принципом «до» і «після». Якщо у вас немає хорошого фотоапарата, доведеться їм запастися. Професійний не потрібен, а от проста компактна модель з гарною якістю зображення обійдеться десь в 120-130 доларів.

Не соромтеся запрошувати людей в свою групу, просити про це друзів. Купуйте рекламу в різних спільнотах – групах, присвяченим подіям міста, об’єднаннях матусь, прихильників ЗСЖ і т. Д. Чим більше співтовариство, тим вигідніше це для вас. Перевага бізнесу в тому, що стрижки, зачіски та укладки потрібні абсолютно всім – на це не впливає ні професія, ні захоплення, а тому місць для реклами безліч. На рекламні витрати додайте ще близько 15 тисяч рублів на місяць.

Обов’язково зробіть свої візитки. Це потрібно для того, щоб роздавати їх при роботі на тих же весіллях, випускних – будь-яких масових заходах.

Скільки можна заробити на таких послугах

Послуги перукаря на домуприносять різні гроші. Тут визначальним фактором є ваш професіоналізм, наявність досвіду, доброї репутації, а також матеріали та інструменти, з якими ви працюєте. При рівні вище середнього за стрижку і фарбування з виїздом в большом городе можна брати 3 тисячі рублів. Комплекс стрижки та фарбування з підготовкою займає близько трьох годин, тобто таких викликів у вас в день може бути близько трьох. Це 9 тисяч рублів заробітку. Якщо ви будете працювати в такому режимі всього три дні на тиждень, вийде вже більше ста тисяч за місяць. Але на весілля та інші урочисті заходи цінник може бути значно вище, а також замовлень у вас може бути набагато більше. Згодом їх кількість буде збільшуватися, так що і сума буде рости. З урахуванням напрацювання бази клієнтів, репутації і т. Д. Можна почати добре заробляти вже через 3-6 місяців.

Порада: в перший час намагайтеся брати низькою ціною. Подивіться, який цінник в середньому є по вашому місту, запропонуйте клієнткам більш привабливі суми. Але і занадто НЕ занижуйте свою позицію – аргументуйте ціну тим, що інструменти та матеріали, які використовуються в роботі, коштують дорого. Це теж викличе певну довіру у замовниць.

Плюси бізнес-ідеї

1. Робота перукаря завжди затребувана. Навіть з урахуванням того, що зараз чимало таких фахівців, кожен бажаючий знайде місце в цій сфері. Людей, які довіряють своє волосся професіоналу, з кожним роком стає все більше і більше.

2. Рекламувати свої послуги досить просто. Для цього сьогодні є величезна кількість безкоштовних і недорогих можливостей. Єдина умова – бути хорошим фахівцем, тому що в цьому випадку чудово спрацьовує сарафанне радіо.

3. З часом можна розширювати перелік послуг і заробляти більше. Ця робота хороша тим, що кошти в неї можна вкладати поступово. Необов’язково відразу купувати всі інструменти і матеріали – це можна зробити в міру появи хороший прибутку.

Мінуси бізнес-ідеї

1. Потрібно чимало вчитися, щоб стати першокласним фахівцем. Це додаткові курси, школи, майстер-класи. Хороший перукар завжди знаходиться в процесі навчання, навіть якщо він вже великий професіонал.

2. Починати доведеться не з найвищих цін, що в перший час відіб’ється на розмірах заробітків. Але все в ваших руках – і з часом суми будуть вже пристойним.

3. Робота з людьми вимагає серйозного запасу сил. Потрібно завжди бути ввічливим, акуратним у висловлюваннях, терплячим і уважним – це запорука продуктивного спілкування.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.