Планувальник дієти, заробляйте тисячі доларів на додатку, яке завжди буде популярним

24.05.2018 - 20:08 | Категорія: Мода і краса

Планувальник дієти : можливості для заробітку від 5 тисяч доларів і вище – програма, яка буде затребувана.

Мобільні додатки для різних цілей з’являються із завидною постійністю. Але не можна сказати, що ця ніша вже зайнята. Завжди є куди рости, де брати натхнення і нові ідеї. Навіть якщо ідея не нова, стару можна втілити так якісно і цікаво, що ніякої конкуренти не вженеться за вашим успіхом. Планувальник дієт – один з варіантів програми, який ми пропонуємо для хорошого заробітку.

Чому саме ця програма?

Якщо ви озирнетеся навколо, то зрозумієте, що сучасний світ буквально збожеволів в питаннях схуднення і підтримки ідеальної форми. Відкриваються численні спортивні зали, створюються нові дієти, тисячами випускаються книги тренерів, а також людей, які пройшли шлях від зайвої ваги до норми. Все це користується величезним попитом, і навряд чи ситуація зміниться в найближчі кілька років. Як би не намагалися представники руху бодіпозітіва поміняти погляд людини на зовнішній вигляд, ми все одно прагнемо позбутися надлишків. Ось чому такий додаток буде прекрасним рішенням.

Що обов’язково повинно бути в додатку про дієту?

1. Характеристика кожного продукту. Важливо, щоб користувач міг дізнатися всю необхідну інформацію про продукт. Це такі традиційні речі, як БЖУ (співвідношення білків, жирів і вуглеводів) і кількість калорій. Обов’язково варто врахувати наявність швидких і повільних вуглеводів, адже вони по-різному впливають на організм. Добре б додати і такі моменти, як зміст глютену (зараз дуже модною є безглютеновая дієта), рафінованого цукру і білої муки (відмова від цих компонентів теж входить в моду).

2. Можливість формувати дієту з урахуванням певних особливостей харчування. Більшість уже існуючих програм орієнтовані на те, щоб складати дієти для людей, які їдять все, включаючи м’ясо та інші продукти тваринного походження. Якщо ви врахуєте можливості дієт для вегетаріанців, веганів і сироїдів, це значно розширить аудиторію, підвищить лояльність з боку різних груп людей. Окремо можна передбачити планувальник для харчування дітей різних вікових груп. Користуватися ним будуть батьки, тому інформація повинна бути орієнтована на дорослих. Зайва вага у дітей та підлітків зустрічається не так рідко, тому і ця функція буде затребуваною.

3. Інформація про взаємозамінність продуктів з урахуванням їх калорійності, БЖУ і наявності корисних елементів. Вітамінний склад і інші нюанси дуже важливі для правильного харчування, але не завжди є можливість придбати конкретний продукт. Для цього і потрібно додаток, яке підкаже, що можна знайти в магазинах для заміни.

4. Інформація про сполучуваність продуктів, різноманітні рецепти. Нерідко суть правильного харчування полягає в тому, щоб не просто вибирати правильні продукти, а й вміти їх поєднувати між собою. Саме тому готові рецепти дуже зручні – в них обов’язково вказується кількість порцій і калорійність кожної порції. Ідеальний каталог рецептів містить перші, другі страви, десерти, напої. Важливо, щоб людина могла в одному додатку знайти інформацію для приготування їжі на тиждень і більше. Бізнес-ідеї, пов’язані з красою і здоров’ям , зараз мають всі шанси втілитися в успішний проект – потрібно тільки поставити себе на місце користувача і зрозуміти, як полегшити його життя.

5. Планування питного режиму. В цьому розділі потрібен простий калькулятор, який допоможе вирахувати кількість води з урахуванням ваги користувача. Як зручної функції можна розробити нагадування про те, скільки і коли потрібно випити рідини. Необхідний і перелік відповідних напоїв. Тут слід згадати, що ставка робиться на чисту воду, але можна додати трав’яні чаї, компоти без цукру, а також воду з лимоном, огірком і іншими наповнювачами. Рецептів теж чимало, так що розділ вийде об’ємним.

Які можливості повинен давати планувальник?

В даному випадку потрібно виходити з положення людини, який худне або підтримує вагу. Мало просто запропонувати йому інформацію і доступ до неї. Обов’язковою умовою має бути наявність календаря, який допомагає вносити вибрані продукти або рецепти на конкретні дні, підбивати кількість калорій за один прийом їжі і весь день. Планування розвантажувальних днів, дотримання питного режиму, контроль ваги (якщо користувач буде вносити дані додатково) – все це необхідно для належного функціонування та великого успіху серед клієнтів. Планувальник дієти стане популярним тоді, коли користувачеві не доведеться звертатися за корисною інформацією до інших джерел.

Що ще варто додати для залучення клієнтів?

Шалено популярні сьогодні різні історії схуднення – групи в соціальних мережах, присвячені цій темі, мають десятки тисяч і навіть мільйони передплатників. Це можна використовувати для просування програми. Або в програмі буде спеціальний розділ, або варто дати користувачам можливість ділитися власними історіями.

Щоб зацікавити людей, потрібно додати певну систему бонусів і рівнів – в залежності від часу використання, активності і досягнутих результатів. Отримані бонуси повинні давати якісь привілеї: доступ до додаткових функцій, можливість використовувати більш цікаві теми і фони, встановити нову мелодію для нагадувань і т. Д.

В якості стимулу слід зробити загальну статистику додатка. Вона може відображати, скільки людей прямо зараз користується програмою, які рецепти стали популярними за останній тиждень і багато іншого.

Що знадобиться для реалізації ідеї?

Для реалізації знадобиться людина, яка займеться збором інформації і людина (або команда), який займеться написанням програми. Практика показує, що з такими проектами можна впоратися навіть удвох. Але, з огляду на специфіку застосування, варто залучити в якості консультанта хорошого дієтолога. А в іншому – це стандартний набір техніки в вигляді комп’ютерів і гаджетів, на яких додаток буде тестуватися, а також талант і досвід самих програмістів.

Скільки можна на цьому заробити?

Передбачити популярність кожного конкретного додатка непросто, доводиться чекати моменту виходу на ринок і дивитися вже по конкретних результатів. Ця сфера досить непередбачувана, тому що все залежить від інтересу користувача. Але ось цікава статистика: чверть розробників програм для iOS заробляють більше п’яти тисяч доларів на місяць. При цьому в такій статистиці не враховані заробітки в дві, три, чотири тисячі доларів. А в самі 25% від п’яти тисяч входять і ті люди, які заробляють сотні тисяч доларів на своїх продуктах. Це означає, що перспективи в цій сфері більш ніж істотні, залишається тільки зробити затребуване додаток, яке буде корисно для клієнтів.

Плюси бізнес-ідеї

1. Можливість працювати дуже маленькою командою – всього з двох чоловік.

2. Доступність контенту, на основі якого буде зроблено додаток.

3. Великий інтерес клієнтів до всього, що пов’язано з схудненням і правильним харчуванням.

4. Відсутність стелі в заробітках, якщо додаток «вистрілить».

5. Мінімальні вкладення в розвиток бізнес-ідеї.

Мінуси бізнес-ідеї

1. Досить складна робота, що вимагає досвіду програмування і певного таланту.

2. Значний рівень конкуренції.

3. Необхідність ознайомитися з величезною кількістю інформації і зібрати її в одну систему.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.