Нейл бар – сучасна бізнес ідея

18.03.2018 - 23:15 | Категорія: Мода і краса

З цієї статті Ви дізнаєтесь, що собою являє нейл бар – прибуткова бізнес ідея, яка прийшла до нас із Заходу. А так же ми розповімо про всі плюси і мінуси цієї ідеї бізнесу.

Всі дівчата і жінки хочуть бути красивими, але не завжди є час або можливість піти в салон краси. Їм на виручку може прийти не так давно стала популярною послуга нейл бара.

Спочатку ідея розмістити такий міні-салон краси всередині будівель торгового центру була реалізована в Лондоні, а потім в Нью-Йорку.

Що являє собою нейл бар? Це невеликий простір, відгороджене від площі торгового центру, де є спеціальна барна стійка для надання послуг манікюру, а так само столики і м’які меблі для чекають своєї черги. Нейл бар можна розташувати в будь-якому місці, що відрізняється великою прохідністю людей.

Вашими клієнтами стануть люди, які прийшли в торговий центр зробити покупки, а так само самі співробітники торгового центру. Так само це можуть бути не тільки жінки, а й чоловіки.

нейл бар – в торговому центрі майстра і клієнти

Переваги бізнес ідеї нейл-бар

Нейл бар не вимагає багато місця . Це такий затишний острівець в торговельному центрі, невеликий простір, відгороджене від зовнішнього світу, де можна відпочити після покупок і розслабитися, а так же поспілкуватися.

Високий попит на послугу . Послуга не забирає багато часу у людей, які вирішили скористатися нейл-баром під час шопінгу в торговому центрі, тому попит на неї високий і має тенденцію до зростання.

Невеликі інвестиції в старт бізнесу – цей бізнес обійдеться дешевше і практичніше, ніж ідея відкриття цілого салону краси.

Швидка окупність інвестицій . Нейл бар розташовується, як правило, в місці з високою прохідністю і привертає увагу яскравою барною стійкою і затишними меблями, де людина може відпочити. Звідси – швидка окупність вкладень.

Скільки можна заробити за допомогою бізнес ідеї нейл-бар

Щоб почати діяльність, в першу чергу необхідно зареєструвати бізнес офіційно, в формі ІП або ТОВ.

Ліцензія для відкриття нейл бару не потрібно, але знадобиться дотримати всі санітарні норми, які пред’являє Росспоживнагляд і виконати вимоги пожежної безпеки.

Інвестиції і витрати для старту бізнесу

1. Оренда місця в торговому центрі . Орендна плата в великих торгових центрах досить висока, але враховуйте, що в таких місцях буде і дуже висока прохідність, так що бізнес має шанси окупитися швидше. Вартість оренди невеликого місця в торговому центрі від 10 до 20 квадратних метрів складе близько 25 000 рублів.

2. Барна конструкція . Такі конструкції можна замовити через інтернет: вже є компанії, які виконують подібні замовлення. Вартість невеликою барною конструкції для двох робочих місць складе 150 000 рублів.

3. Додаткові меблі й устаткування . Знадобиться закупити стільці, столики і невеликий диван для чекаючих. Так само потрібні будуть лампочки для освітлення і інструменти для надання основної послуги і для супутніх послуг. В цілому на все це піде близько 70 000 рублей.

4. Витрати на рекламу . Сюди входить створення рекламної вивіски, розміщення рекламних оголошень, створення сайту, розробка фірмового логотипу, а так само витрати на розкрутку в соціальних мережах і платну рекламу в інтернеті. Загальна сума таких витрат складе приблизно 100 000 рублів.

5. Придбання витратних матеріалів . Періодично необхідно буде здійснювати закупівлю лаку для нігтів, що закріплюють рідин, засобів для нарощування нігтів і різні креми для масажу рук. При великий прохідності точки нейл бара такі витрати можуть становити близько 30 000 руб.

6. Заробітна плата співробітників . Для успішного функціонування однієї точки нейл бара знадобиться четверо співробітників: чотири майстри з манікюру, які виконують одночасно адміністративні функції. Ми робимо все розрахунки для точки нейл бара і для барної стійки, яка передбачає 2 робочих місця, тому майстри в нашому прикладі будуть працювати за графіком 2 через 2. Майстри можуть отримувати оклад і відсоток за виконані роботи або бути тільки на відсоток. Середня заробітна плата кожного майстра може становити близько 20 000 рублів. Бухгалтерію точки можна віддати на аутсорсинг з оплатою близько 5000 на місяць. Таким чином, загальний фонд оплати праці, включаючи обов’язкові відрахування на пенсійне і соціальне страхування, складе 109000 рублів.

Таким чином, інвестиції (разові вкладення) в цей вид бізнесу складуть 150 000 + 70 000 + 100 000 = 320 000 рублів.

А щомісячні витрати становитимуть 25 000 + 30 000 + 104 000 = 159 000 рублей.

Тепер порахуємо прибутковість точки нейл бара.

Класичний манікюр коштує 600-900 рублів. Інші види манікюру (гарячий манікюр, нарощування, манікюр «плюс») від 1400 до 1600 рублів. Якщо середній чек точки нейл бара буде 1000 рублів, то при обслуговування 16 клієнтів в день (по 8 клієнтів кожен майстер) виручка в день становитиме 16 000 рублів, а в місяць 480 000 рублей.

Прибуток однієї точки нейл бара в місяць складе 321 000 на місяць.

8 клієнтів в день на одного майстра – це максимальне завантаження такої точки – час, який один майстер може витратити на 1 клієнта становить 60 хвилин. Але якщо навіть нейл бар буде обслуговувати менше клієнтів, допустимо 6-10 в день, то він все одно буде прибутковим.

Як бачимо, інвестиції в цей бізнес при максимальному завантаженні точки нейл бара можуть окупитися лише за 1 місяць. При меншій завантаженні – за термін до 4 місяців.

Це одна з найбільш швидко окупаються ідей бізнесу на красі. Про інші бізнес ідеях в цій сфері читайте в нашій статті “Бізнес ідеї в сфері краси та здоров’я” .

Мінуси бізнес ідеї нейл бар, які можна перетворити на плюси

1. Можливий неконтрольований витрата матеріалів при відсутності суворої системи їх обліку. Для того, щоб цьому запобігти, слід розробити норми витратних матеріалів, які повинен мати кожен майстер. Наприклад, лаки основних відтінків, антікутікула, база, крем, закріплювач, скраб і інші. Деякі підприємці знайшли вихід в тому, що основний перелік витратних матеріалів закуповує сам майстер за свій рахунок, але в цьому випадку майстрам встановлюються більш високі розцінки з оплати праці. Така система дозволяє економити на витратних матеріалах великі кошти, оскільки сам майстер зацікавлений в тому, щоб витрачати матеріали дбайливо.

2. Можлива низька виручка при неповному завантаженні точки , наприклад, як в нашому розрахунку, якщо обслуговувати менше 6 клієнтів в день. Щоб такого не допустити, використовуйте всі можливості реклами: вкладайте в рекламу невелику суму щомісяця. Другий варіант, як збільшити потік клієнтів і завантажити майстрів роботою – зробіть максимально яскраву і залучає увагу барну стійку, а так само подбайте про максимально зручною і красивою меблів для куточка нейл бара. Все це буде привертати увагу і залучати більше відвідувачів.

3. Обмежений перелік послуг теж може відштовхувати деяких клієнтів, що не знайшли щось підходяще для себе. Вихід тут – розширити список послуг, причому можна зробити це не тільки за рахунок додавання послуги педикюру, наприклад, або СПА-масажу рук. Можна це зробити за рахунок організації справжнього міні-бару, поєднаного з нейл баром: наприклад, запропонувати клієнткам і клієнтам келих вина або соку, чашечку кави або чаю і що-небудь смачненьке. Оскільки нейл-бар – це куточок відпочинку, то такі товари тут будуть дуже до місця.

Ми розповіли про основні особливості прибутковою і сучасної бізнес ідеї, якої є нейл бар . У великих містах ця послуга давно користується великим попитом, оскільки відвідування красиво оформлених торгових центрів давно вже стало для людей чимось більшим, ніж просто покупки. Багато хто сприймає шопінг як розвага і відпочинок, а так само як можливість і на людей подивитися, і себе показати.

А в невеликих містах, де немає привабливих місць відпочинку, відвідування торгових центрів є для багатьох людей майже єдиною можливістю розваги і «виходу в люди». Так що, розмістивши невелику затишну точку нейл бара з приємними послугами в місцевому торговому центрі, Ви відразу привернете увагу відвідувачів. А так же будете першим у своєму місті, хто надасть його жителям такий зручний і корисний сервіс.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.