Мобільний салон краси, для тих, хто хоче багато заробляти на новому бізнесі

04.03.2018 - 10:03 | Категорія: Мода і краса

Мобільний салон краси : заробляйте на бізнесі, в якому поки немає конкуренції – займайте перспективну нішу.

Сучасна жінка змушена приділяти підтримці краси величезну кількість часу. Вимоги до себе і з боку суспільства постійно зростають, тому потрібно звертатися до фахівців, які пропонують рішення будь-якої проблеми. Саме тому салони краси зараз настільки популярні. Є два основні варіанти відвідування салону: прийти по запису самостійно або викликати майстра додому. Кожне рішення користується популярністю серед різних клієнток. Але сюди можна додати і ще одне: мобільний, пересувний салон, який буде пропонувати послуги тим, хто не може скористатися першими двома варіантами. На російський ринок таку пропозицію тільки почало виходити, тому рівень конкуренції в даному сегменті поки ще мінімальний. Саме час розглянути цю ідею, якщо є бажання заробити на затребуваних послуги.

Що знадобиться для реалізації ідеї?

Оскільки салон мобільний, це передбачає наявність відповідного автомобіля, в якому треба буде зробити ремонт, розмістити необхідне обладнання, меблі та робочі місця для майстрів. Відразу обмовимося: таке рішення може бути повністю самостійним, а може доповнювати послуги вже наявного стаціонарного салону. У другому випадку проблема з майстрами вирішується просто: можна розраховувати на сили штатних працівників, які по черзі будуть виїжджати з мобільним салоном.

Автомобіль для мобільного салону

Найбільш підходящі машини для таких цілей – пасажирська «Газель» і такі ж авто марок «Рено», «Форд», «Пежо». Це вже перевірені рішення, які не раз довели свою ефективність при роботі мобільних магазинів і інших об’єктів. Об’єм внутрішньої частини машин дозволить розмістити два робочих місця – тобто одночасно можна буде надавати не більше двох послуг. Це не багато і не мало, але не варто намагатися вмістити більше робочих місць. Це некомфортно і для майстрів, і для відвідувачів – в результаті ідея буде загублена відразу.

Величезний плюс використання автомобіля полягає в тому, що можна розмістити рекламу прямо на ньому. Це зручно і ефективно, крім того, клієнт завжди буде бачити салон серед інших машин.

Згодом, коли заробітки почнуть рости, можна змінити машину на справжній будинок на колесах. Ця ідея вже втілилася в Європі, тому на неї сміливо можна робити ставку.

Обладнання та витратні матеріали

Устаткування знадобиться таке ж, як і в салоні – кушетки, раковини для миття голови, стільці, крісла, дзеркала і столики і т. Д. Набір інструментів залежить від тих послуг, які будуть надаватися клієнтам. Але мобільний салон передбачає і наявність додаткових рішень. Так, не обійтися без генератора – додаткове джерело електрики, а також пристроїв, які дозволять отримувати теплу воду. Оскільки в автомобілі буде організований справжній салон, об’єкт прирівнюється до приміщення, тому він повинен відповідати всім санітарним вимогам, нормам пожежної безпеки і т. Д. Перед початком роботи доведеться отримати дозвіл ряду державних служб. Але ця обмовка є для різних бізнес ідей , пов’язаних зі здоров’ям.

Які послуги можна надавати в такому салоні?

В даному випадку ставка робиться на найпоширеніші послуги, які не надто тривалі за часом і не вимагають безлічі різних маніпуляцій. Ідеально підійдуть:

1. Манікюр та педикюр. Це одне з найпопулярніших напрямків у салоні. Більш того, клієнток і клієнтів, які хочуть замовити цю послугу, завжди багато. В середньому люди приходять на процедуру раз на тиждень або дві, тому ніяких проблем з охочими точно не виникне.

2. Епіляція. Воскова епіляція і шугарінг – це послуги, популярність яких росте з кожним днем. У суспільстві з’являється культ чистої шкіри, тому позбавлення від зайвої рослинності – одна з важливих завдань для досягнення ідеальної зовнішності.

3. Масаж різних видів. Масаж потрібен і з лікувальною метою, і для того, щоб просто розслабитися. Саме тому бажаючих записатися на таку процедуру досить багато. Їх стане ще більше, якщо не доведеться спеціально заради цього вирушати в салон, підлаштовувати свій розклад під запис і т. Д.

4. Стрижка та фарбування волосся. Перукарські послуги теж є дуже затребуваними, а для їх надання не потрібні якісь особливі умови. Мобільний салон краси з такими пропозиціями обов’язково буде користуватися популярністю – багато людей із задоволенням заглянуть до майстра, щоб привести свою голову в порядок.

5. Прості омолоджуючі процедури або маніпуляції з очищення шкіри. Сюди відносяться всі нескладні маски, скраби, той же масаж обличчя. Важливо, щоб маніпуляція не припускала використання великого устаткування.

6. Укладання, зачіски і макіяж. Цей напрямок може стати дуже затребуваним. Яка жінка не захоче заглянути на укладку перед побаченням, важливою діловою зустріччю або навіть перед поверненням з роботи додому? Мобільний салон допомагає жінкам залишатися гарними завжди і всюди, а вони обов’язково оцінять таку пропозицію по достоїнству.

Цільова аудиторія такого салону

Мобільний салон – це рішення для тих людей, які дуже зайняті і не можуть витрачати багато часу на поїздки в звичайний заклад. Серед клієнток можуть виявитися офісні співробітники, підприємці, мами в декреті. Обов’язково розгляньте варіант з охопленням околиць. Так, навколо великих міст в радіусі 15-20 кілометрів часто розташовуються котеджні селища, де можна знайти багато забезпечених і зацікавлених клієнток. Те ж саме, якщо ви відкриваєте мобільний салон в невеликому районному центрі – тоді можна орієнтуватися ще і на сусідні села, маленькі міста. Але обов’язково враховуйте платоспроможність аудиторії, пропонуючи цю функцію та прейскурант.

Вкладення і окупність в такому бізнесі

В середньому витрати на організацію такого бізнесу складуть 1,5-2 мільйона рублів, а окупити їх можна буде років через півтора. Коли салон вийде на нормальний рівень, з постійними клієнтами і хорошою репутацією, заробітки складуть 3-5 тис. Доларів на місяць. Але точну суму сказати не можна, оскільки вона буде залежати від обраного набору послуг, початкового класу салону (економ, середній, люкс) та багатьох інших факторів. Великим плюсом є те, що такий бізнес можна відкрити як у великому місті, так і у відносно невеликому населеному пункті, адже його основна перевага полягає в мобільності. Це означає, що клієнтів можна шукати на великій території. Згодом можна додати ще кілька таких салонів і організувати цілу мережу.

Плюси бізнес-ідеї

1. Можливість варіювати напрямки, шукати аудиторію в різних місцях. Якщо якась послуга йде погано, її завжди можна поміняти на іншу і почати заробляти більше.

2. Зрозуміла система організації самого салону – він лише незначно відрізнятиметься від стаціонарного.

3. Мінімальний рівень конкуренції і можливість зайняти перспективну нішу на ринку.

4. Відносно невеликі терміни окупності.

Мінуси бізнес-ідеї

1. Пристойна сума первинних вкладень.

2. Необхідність знайти хороших майстрів. Причому працювати доведеться на довірі, щоб майстри не вели клієнтів.

3. Необхідність отримувати численні дозволи, як і в звичайному салоні.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.